Monday, July 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Jaki wózek wybrać na wyprawy z dzieckiem?

Jaki wózek wybrać na wyprawy z dzieckiem?

Zastanawiasz się, czym zabrać malca w plener?

Dziecko wózek

Dobry wózek to warunek udanych wypraw w teren z małym dzieckiem / fot. Pexels

Każdy rodzic wie, że codzienny spacer z małym dzieckiem może sprawić wiele trudności. Z drugiej strony to często czas zabawy i rozrywki. Wózek Joie Litetrax 4 air pomoże skutecznie uprzyjemnić czas spędzony na zewnątrz. Czym się charakteryzuje na tle innych, podobnych spacerówek?

Wózek do zadań specjalnych

Wózek wygląda dość niepozornie, jednak to tylko pierwsze wrażenie. Jest to Joie Litetrax 4 air, czyli wysokiej jakości spacerówka, które spełnia zarówno wymagania rodziców, jak i potrzeby dzieci. Największą i niepodważalną zaletą wózka są porządne, amortyzowane kółka (przednie są wypełnione pianką, a tylne, większe, są dmuchane) oraz pasy bezpieczeństwa dla dziecka. Pozwala to na bezpieczne pokonywanie nawet trudnego miejskiego terenu z wysokimi krawężnikami, nierównego terenu w parku, czy też przemierzanie piaszczystej plaży.

 

Warto dodać, że Joie Litetrax 4 air to nie tylko amortyzowane kółka, czy też pasy, ale również porządny i wytrzymały aluminiowy stelaż. Oznacza to nie tylko ułatwienie codziennych wyjść z dzieckiem, ale również wygodne rozwiązanie na wycieczki w teren, gdzie solidność jest podstawą, np. w górach. Upalne dni również są udręką dla dziecka, jednak dzięki dużemu, wygodnemu siedzisku z regulowanym oparciem i podnóżkiem oraz sporej, poszerzanej budce możesz zapewnić swojemu dziecku cień i odpowiednią wentylację na czas spaceru – na pewno będzie mniej marudne i zmniejszy się ryzyko wystąpienia udaru cieplnego.

Ułatwienia dla rodziców

Wymienione wcześniej cechy produktu wychodzą naprzeciw wygodzie i bezpieczeństwu małego pasażera, jednak marka Joie nie zapomniała o rodzicach. Specjalnie z myślą o nich wózek Joie Litetrax 4 air można bardzo szybko i łatwo złożyć. Pozwala to na transport spacerówki w dowolne miejsce. Dodatkowo rączka, która czasami jest bardzo niewygodna, została odpowiednio wyprofilowana oraz pokryta pianką, co znacznie poprawia komfort długotrwałego użytkowania.

 

Wózek po złożeniu ma stosunkowo niewielkie wymiary i zmieści się w każdym samochodzie oraz mieszkaniu. Dzięki temu nie trzeba zostawiać spacerówki na klatce schodowej w bloku. Dodatkowa blokada chroni Joie Litetrax 4 air przed niechcianym rozłożeniem się. W zestawie jest pojemny kosz na zakupy, co zdecydowanie ułatwia codzienne zakupy z dzieckiem.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Marlena22 12 stycznia, 2022

    Ja kupiłam taki wózek na Jasper Baby Care I świetnie się sprawuje:)
    https://jasperbabycare.pl/wozek-dzieciecy-wielofunkcyjny-nomi

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ