Saturday, June 22, 2024
Home / Moda  / Biżuteria  / Jaki jest najlepszy prezent na Dzień Dziecka?

Jaki jest najlepszy prezent na Dzień Dziecka?

Co spodoba się twojemu dziecku?

Dzieci jeżdżące na rowerze

Smartwatch Kiano jako idealny prezent na Dzień Dziecka / fot. materiały partnera

Co jest prawdziwym darem okresu dzieciństwa? Z pewnością jest to wolność, zabawa, ciekawość świata oraz beztroska i rozpierająca energia. Chcesz dać swojemu dziecku to wszystko, a do tego poczucie bezpieczeństwa? Pozwól mu na kreatywność i zabawę, jaką daje najlepszy smartwatch dla dziecka marki Kiano

Smartwatche Kiano dla dzieci

Najlepszym sposobem, aby zapewnić naszemu dziecku zarówno zabawę jak i bezpieczeństwo jest podarowanie mu jednego ze smartwatchy marki Kiano. Modele Kiano Watch Joy 4G LTE oraz dostępny w sprzedaży od lipca smartwatch KIANO WATCH Kid 4G LTE to idealny prezent na Dzień Dziecka. Łączą one w sobie funkcje telefonu, systemy zapewniające bezpieczeństwo oraz bajkowy i rozbudzający fantazje design. Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad tym czy twoje dziecko potrzebuje smartwatcha marki Kiano dowiedz się, dlaczego warto go kupić.

 

Nie często mówi się o tym, że istnieje coś takiego jak smartwatch dla dziecka. Jaki smartwatch dla dziecka wybrać? Najlepszy smartwatch dla dziecka odpowiada na jego potrzeby oraz jest bezpieczny i prosty w użytkowaniu. Wielkimi krokami zbliża się czerwiec, dlatego idealnym prezentem na Dzień Dziecka będzie jeden z modeli smartwatchy Kiano dla dzieci.

 

Jak działa smartwatch dla dziecka? Zegarek Kiano Watch Joy 4G LTE posiada funkcję wideorozmów, dzięki czemu twoje dziecko będzie się mogło z tobą skontaktować kiedy tylko zechce. Dodatkowo jest to smartwatch dla dziecka z gps. Wystarczy pobrać na swój telefon aplikację SeTracker2, sparować z zegarkiem dziecka i śledzić jego bieżącą lokalizację. Jeżeli twoja pociecha ma na ręce smartwatch Kiano Watch Joy 4G LTE nie musisz się martwić.

 

Grafika ze smartwatchami dla dzieci Kiano w kolorach różowych

Smartwatche dla dzieci Kiano mają funkcję wideorozmów/ fot. materiały partnera

 

Tylko rodzic zrozumie to, jak to jest bać się o bezpieczeństwo własnego dziecka. Jednak prawdziwy wyraz miłości to ofiarowanie wolności i nauka samodzielności. Idealną odpowiedzią na potrzeby zarówno rodziców jak i dzieci są modele smartwatchy marki Kiano.

 

Model Kiano Watch Joy 4G LTE w dwóch wersjach Kiano Watch Joy Rocket i Kiano Watch Joy Unicorn to idealny pomysł, aby podarować dziecku coś, co zastąpi mu smartfon. Wersja Unicorn z pewnością spodoba się dziewczynkom kochającym róż, jednorożce i bajkowe stworzenia. Natomiast smartwatch z motywem Rocket jest dostępny w uniwersalnych kolorach, ale zawiera pudełko prezentowe z fantastyczną grafiką o kosmosie.

 

Kiano Watch Joy – wersja Unicorn

Kiano Watch Joy – wersja Unicorn/ fot. materiały partnera

 

Kiano Watch Joy – wersja Rocket

Kiano Watch Joy – wersja Rocket/ fot. materialy partnera

Dzieci bardzo szybko chcą mieć dostęp do technologii, przy czym równie prędko się od niej uzależniają. Smartwatche to idealna alternatywa dla smartfonów, ponieważ również umożliwiają kontakt, ale nie mają aż tylu rozpraszających uwagę funkcji. Smartwatch Kiano daje dziecku możliwość projektowania wyglądu swojego zegarka. Może on zmieniać opaski lub tarcze w zależności od swojego nastroju.

 

Smartwatch jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ dziecko przebywając na zewnątrz, ma go zawsze na ręce. Nie ma obaw, że będzie on niewygodny, ponieważ posiada nylonowy pasek, który poprzez swoją elastyczność dopasowuje się do każdego małego nadgarstka. Idzie lato, więc dzieci coraz więcej czasu będą spędzać na świeżym powietrzu. Aktywny tryb życia oraz łatwość kontaktu ze swoimi rodzicami umożliwi im nowoczesny smartwatch dla dziecka. Wodoszczelny design dodatkowo zapobiegnie uszkodzeniu w każdych warunkach pogodowych.

Grafika Kiano Watch Joy

Kiano Watch Joy 4G LTE/ fot. materiały partnera

 

Nowy model KIANO WATCH Kid 4G LTE

Dla dzieci bardzo ważny jest ruch oraz odkrywanie świata. Chcemy dać naszemu dziecku wolność i beztroskę, którą pamiętamy z czasów naszego dzieciństwa. I właśnie to podarujmy mu na Dzień Dziecka. W trosce o nasze oraz jego potrzeby powstał smartwatch KIANO WATCH Kid 4G LTE dostępny w dwóch wersjach Princess oraz Speed.

 

Kiano Watch Kid 4G LTE princess

Kiano Watch Kid 4G LTE wersja princess / fot. materiały partera

 

Już w lipcu na rynek wchodzi nowy smartwatch dla dzieci marki Kiano – KIANO WATCH Kid 4G LTE. Będzie on dostępny w zestawie z bidonem z filtrem węglowym Dafi. W środku nasze pociechy znajdą także bajkowe naklejki, które dodatkowo podkreślą ich pozytywne wrażenia związane z zegarkiem.

 

Kiano Watch Kid 4G LTE wersja Speed

Kiano Watch Kid 4G LTE wersja Speed/ fot. materiały partnera

 

KIANO WATCH Kid 4G LTE to smartwatch dla dziecka z kartą sim, kamerą oraz mikrofonem. Dzięki temu możemy skontaktować się z naszym dzieckiem, kiedy tylko chcemy. Zegarek posiada także funkcję SOS, czyli system umożliwiający natychmiastowe połączenie z opiekunem wraz z przesłaniem lokalizacji.

 

Umożliwianie dzieciom dostępu do smartfonów od najmłodszych lat to niezwykle kontrowersyjna kwestia. Jednak w dzisiejszym świecie chcemy mieć kontakt ze swoim dzieckiem, kiedy jest w trakcie zabawy z rówieśnikami lub gdy przebywa na kolonii czy wycieczce. W takim wypadku idealnym rozwiązaniem wydaje się być smartwatch dla dziecka z funkcją dzwonienia. Dodatkowo smartwatch nie posiada aplikacji rozpraszających uwagę dziecka. Zegarek KIANO WATCH Kid 4G LTE dziecko ma zawsze zapięty na ręce, co nie ogranicza go w zabawach i zdobywaniu świata. Smartwatch rozbudza także wyobraźnię.

 

Bardzo istotnym aspektem jeśli chodzi o smartwatch KIANO WATCH Kid 4G LTE jest to, że wytrzymuje on aż 4 dni bez konieczności ładowania. To wszystko za sprawą mocnej baterii 700 mAh i ładowarki nowego typu USB C. Dodatkowo Kid to coś więcej niż smartwatch. Gps dla dziecka, zamontowany w zegarku pozwala na monitorowanie jego lokalizacji, która jest widoczna na aplikacji w smartfonie. Można także wyznaczyć bezpieczny teren i otrzymać wiadomość za każdym razem jak dziecko z niego wyjdzie. Dodatkowym atutem jeśli chodzi o bezpieczeństwo jest funkcja SOS, która polega na tym, że za pomocą przytrzymania przycisku przez 5 sekund aktywuje się alarm, który automatycznie uruchamia połączenie telefoniczne wcześniej wybranego numeru i wyświetla wiadomość z dokładną lokalizacją. Jeżeli pierwszy kontakt nie odpowie zegarek przełączy na kolejne numery z listy SOS.

 

Smartwatch na kartę sim dla dziecka, jakim jest KIANO WATCH Kid 4G LTE to nie tylko szereg różnych funkcji umożliwiających zapewnienie bezpieczeństwo, ale także jest to smartwatch dla dziecka z grami. Zegarek zachwyca bajkowym designem i kolorami, dzięki czemu jeszcze bardziej rozbudzi dziecięcą fantazję. Nie ma obaw, że smartwatch będzie za ciężki albo niewygodny, ponieważ został zaprojektowany i dostosowane specjalnie do małych nadgarstków. Zegarek jest też bardzo intuicyjny oraz zawiera cyfrowe oraz analogowe wyświetlanie godziny, budzik, kalkulator, a także wcześniej wspomniane gry.

 

Kiedy dzieci idą już do przedszkola lub podstawówki zaczynają bawić się rówieśnikami. Częściej same wychodzą na podwórko, wyjeżdżają na pierwsze samodzielne wycieczki czy kolonie. To już nie jest czas telefonów komórkowych przywieszonych na szyi i numeru mamy na kartce schowanego w kieszeni Teraz można zrobić to łatwiej, szybciej, lepiej i atrakcyjniej. Dzięki modelom dziecięcych smartwatchy marki Kiano, jakimi są Kiano Watch Joy 4G LTE oraz KIANO WATCH Kid 4G LTE będziesz mogła mieć kontakt ze swoim dzieckiem kiedy tylko zechcesz, jednocześnie dając mu możliwość odkrywania świata.

 

Kiano Watch JOY jest dostępny w sprzedaży w sieciach: Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Allegro, Komputronik, Carrefour. Kiano Watch KID wkrótce dostępny w popularnych sieciach handlowych.

Anna Kimla

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ