Thursday, June 13, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Jaki Internet na działkę?

Jaki Internet na działkę?

Czasem i tam musimy go mieć

Internet na działkę

fot. jpjariz / Adobe Stock

Latem wiele osób spędza mnóstwo czasu na działce – relaksując się, odpoczywając od miejskiego zgiełku i oddając się ulubionym aktywnościom. Niektórzy decydują się nawet na tymczasowe przeniesienie do ogródka działkowego swojego domowego biura. Aby spędzanie czasu w takim miejscu lub praca zdalna były komfortowe, potrzebny jest jednak dostęp do Internetu. Jaki wybrać Internet na działkę?

 

Jaki Internet na działkę wybrać

O ile większość osób wie, czym kierować się przy wyborze łącza internetowego do domu, o tyle nie wszyscy mogą zdawać sobie sprawę, co warto wziąć pod uwagę, jeśli chodzi np. o Internet na działkę w lesie (lub w jakimkolwiek innym miejscu, nawet położonego w obrębie miasta). Zazwyczaj jedyną dostępną opcją – ale też najwygodniejszą – będzie Internet mobilny na działce.
Przed wyborem konkretnej oferty należy sprawdzić, czy na danym obszarze nie będzie problemu z sygnałem. W tym celu warto skontaktować się z potencjalnym dostawcą Internetu, który sprawdzi, czy jego usługi będą dostępne na terenie określonej działki. Dodatkowo może on też zweryfikować, na jaką prędkość połączenia może liczyć potencjalny klient. Niekiedy odpowiednie informacje znajdują się też na stronie internetowej dostawcy.

Internet na działkę od TOYA: tani pakiet i nielimitowane połączenia

Opcją wartą rozważenia dla osób, które szukają atrakcyjnej oferty Internetu mobilnego i abonamentu telefonicznego w jednym, może być pakiet od TOYA. Dostawca oferuje trzy rodzaje pakietów – przy czym każdy z nich gwarantuje nielimitowane połączenia, SMS oraz MMS w Polsce i w roamingu.
Pakiety różnią się między sobą wielkością transferu danych i, co za tym idzie, ceną. Najbardziej podstawowa oferta, TOYAmobilna 1 5G, zapewnia 1 GB danych w UE w atrakcyjnej cenie – 14,90 zł za miesiąc. Drugi pakiet, TOYAmobilna 5 5G, daje dostęp do 5 GB danych (za 24,90 zł na miesiąc), natomiast trzeci, TOYAmobilna 20 5G – aż 20 GB Internetu za 34,90 zł miesięcznie. Wielkość pakietu danych warto dobrać do swoich potrzeb; osoby, które na działce są jedynie od czasu do czasu, prawdopodobnie nie potrzebują 20 GB danych do wykorzystania. Z kolei dla osób pracujących zdalnie pakiet 1 czy 5 GB może okazać się niewystarczający. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie: https://toya.net.pl/komorkowa.

 

Oferta TOYA ma też dodatkowe zalety – klienci, którzy zdecydują się na jeden z pakietów, mogą zachować dotychczasowy numer. Oprócz tego wybrane pakiety dodatkowe łatwo domówić już w czasie trwania umowy. Warto też wspomnieć, że klienci mogą również skorzystać z usługi „Bezpieczny Internet”, dzięki czemu zabezpieczą swoje telefony, laptopy i tablety przed złośliwym oprogramowaniem.

Artykuł sponsorowany
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ