Tuesday, June 18, 2024
Home / PARTNER MK  / Jaki ekskluzywny prezent na 70 urodziny?

Jaki ekskluzywny prezent na 70 urodziny?

Sentymentalny, śmieszny czy praktyczny ‒ byle od serca

prezent na 70 urodziny

fot. Hermes Rivera / Unsplash

Prezent, upominek, podarunek ‒ nazwy prezentu na każdy wyjątkowy dzień mogą być różne, ale oznaczają to samo. Czy możesz po prostu obdarzyć kogoś prezentem? Tak, ale w przypadków prezentów zawsze istnieje nierozerwalne przeświadczenie, że ci na kimś zależy. Poza gadżetami firmowymi, personalizowane prezenty dla znanego nam solenizanta są zawsze związane z emocjami. Dopasowany, personalizowany prezent to inwestycja jedyna w swoim rodzaju

 

Nie zawsze wiesz, co się sprawdzi i co będzie idealnym wyborem? Jak zatem wybrać ekskluzywny prezent np. na okrągły jubileusz? Czy śmieszne prezenty to świetny wybór na urodziny dla kogoś w „poważnym wieku”? Jaki ekskluzywny prezent na 70 urodziny wujka, dziadka, babci czy ojca wybrać?

Piękny wiek i wyjątkowy prezent na 70 urodziny jak się za to zabrać?

W wyjątkowym dniu, gdy zbliża się okrągły jubileusz twojego bliskiego i wielkie przyjęcie z tej okazji, często zastanawiasz się, co kupić dziadkowi, tacie, babci, cioci lub innemu członkowi rodziny? Jaki ekskluzywny prezent na 70 urodziny wybrać? Czy postawić na oryginalny prezent, kreatywny prezent, a może bardziej praktyczny?

 

W wyborze prezentu na 70 urodziny przydadzą się pewne podstawy. Jaki musi być taki prezent? Oryginalny, bo nikt nie lubi dostawać sztampowych prezentów, wyjątkowy i niepowtarzalny, bo chcemy uhonorować kogoś dla nas ważnego, niezapomniany, bo chcemy aby solenizant zawsze sobie o nas przypominał, patrząc na niego. Czy wybrać gadżety eleganckie, przydatne czy przyjemne? Prezent przede wszystkim powinien być trafiony. Świetny pomysł to taki, gdy dany prezent możemy spersonalizować. Dany produkt z grawerem zawsze jest mile widziany, bo ilekroć solenizant go weźmie w rękę, uśmiechnie się na myśl o swoich urodzinach i osobie, która mu prezent wręczyła.
Personalizacja prezentu pozwala także na jego odświeżenie. Sprawia, że to, co wydawało się zwykłe i ograne, staje się wyjątkowe i nasączone emocjami osoby obdarowanej. Możesz kupić np. długopis w eleganckim etui i zawsze będzie on w dobrym guście, ale dobry pomysł, to ujęcie na nim specjalnego napisu, który rozbudzi emocje solenizanta. Może jego ulubiony cytat, dewiza życiowa, tekst, który was łączy i przypomni o waszej wspólnej historii?

 

Pamiętaj, że gdy wybierasz prezent dla ukochanej osoby, warto byłoby jej sprezentować coś, o czym marzyła. Może zawsze chciała gdzieś pojechać lub zrobić coś wyjątkowego? Nauczyć się czegoś? Może zawsze chciała być posiadaczem jakieś sprzętu? Zwróć uwagę na to, co wiesz o tej osobie, o jej marzeniach, a także potrzebach. Przy okazji jednak potrzeb, nie bądź nachalny czy nie sprawiaj przykrości. Twój dziadek może być osobą, która się słabo porusza, ale niekoniecznie zakup dla niego praktycznego chodzika będzie tym, co chciałby on dostać. Tymczasem być może marzy on o wyjątkowej, zdobionej lasce, aby wyglądać na gustownego gentlemana?

Śmieszny prezent czy praktyczny prezent? Co wybrać solenizantowi na 70 lat?

Wiesz już co nieco o ogólnych zasadach. Przejdźmy zatem do praktyki. Jakie propozycje zakupowe są warte uwagi? Czy kupić coś do domu, a może zafundować bliskiemu odpoczynek w hotelu ze spa?
W Internecie znajdziesz wiele pomysłów na wyjątkowe prezenty. To, co będzie dobrym pomysłem dla twojego bliskiego – będziesz wiedział ty sam. W końcu ty znasz dziadka czy ojca lepiej niż przypadkowa osoba w sieci. Jednak warto czasem zasugerować się sprawdzonymi prezentami.

 

Możesz wybrać biżuterię tj. eleganckie spinki, bransoletkę, łańcuszek czy zegarek. Dobrym pomysłem są także zestawy do kuchni – deski do krojenia z wyjątkowym napisem, komplet filiżanek, zestaw sztućców, porcelanowa patera, serwis obiadowy.
Mówi się, że dobre prezenty związane są z alkoholem. Prócz wina możesz zatem kupić szafkę na wino, szklanki do drinków, pięknie prezentuje się także karafka z kieliszkami.

 

Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować, możesz wybrać prezenty uniwersalne tj. metalowy globus, metalową lub drewnianą mapę świata czy wyjątkowy obraz na płótnie. Jeśli chcesz temu pomysłowi nadać sznytu, możesz na mapie zaznaczyć miejsca, w których był solenizant lub zamówić obraz z wizerunkiem solenizanta.
A jeśli szukasz prezentu praktycznego i wyjątkowego, możesz zdecydować się na zafundowanie bliskiemu weekendu w winnicy, pobytu w spa, kursu warzenia piwa lub lotu szybowcem.

Warto skorzystać z inspiracji, czyli idealny prezent z naszą pomocą

Najlepsze prezenty są od serca. Jest to wiadome od wieków. Ale co zrobić, jeśli wręczyłeś już tyle prezentów (w końcu 70 lat to sporo okazji do upominków urodzinowych) i obecnie nie wiesz, co jeszcze mógłbyś kupić?
Każdy chciałby dysponować wyjątkowym prezentem na 70 urodziny, ale gdzie szukasz inspiracji? Możesz na przykład skorzystać z naszej oferty: https://sprezentujprezent.pl/ekskluzywny-prezent-na-70-urodziny/. Na naszej stronie prezentujemy ci artykuły dotyczące gotowych pomysłów na prezenty na wiele okazji. W ofercie znajdziesz pomysły na prezent dla mamy, teściowej, dla różnych grup zawodowych, dla studentów. Nasze poradniki dadzą ci odpowiedź, co kupić na urodziny, imieniny czy rocznice. Możesz korzystać z konkretnej propozycji lub zainspirować się nią i stworzyć na jej bazie coś wyjątkowego.

 

Wybór prezentu nigdy nie był tak prosty, jak dziś!

 

Źródło: materia Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ