Saturday, April 13, 2024
Home / Moda  / Moda damska  / Jaka powinna być idealna torebka kopertówka?

Jaka powinna być idealna torebka kopertówka?

Ważne, aby pomieściła portfel, pomadkę i telefon

kopertówki

fot. Jarosław Igras / pixabay

Każdy typ torebki nadaje się do nieco innych stylizacji i okazji. Szukając eleganckich modeli wizytowych, warto rozważyć zakup kopertówki. Doskonale sprawdzi się przy tworzeniu stylizacji imprezowych i bankietowych

 

Wybierając torebki kopertówki, dopasowuje się je przede wszystkim do konkretnej kreacji. Jeśli szuka się modelu, który ma być wykorzystany podczas karnawału czy wesela, warto pomyśleć o bardziej ekstrawaganckich modelach. Do sukienek utrzymanych w jednolitym kolorze można zdecydować się na błyszczącą torebkę kopertówkę. Szczególnie ta pokryta brokatem pozwoli się wyróżnić i będzie stanowić doskonałe uzupełnienie kreacji. Natomiast gdy wybiera się model, który ma być bardziej uniwersalny, warto postawić na klasyczną kolorystykę. Taka sprawdzi się przy większej liczbie kreacji.

Kiedy postawić na kopertówkę w konkretnym stylu?

Często lepszym rozwiązaniem będą torebki kopertówki, które utrzymane są w konkretnym stylu. Takie wyroby mają idealnie pasować do konkretnego ubrania. Takie produkty pozwalaja tworzyć oryginalne stylizacje. Natomiast trzeba brać pod uwagę, że takie modele torebek będą mniej użyteczne. Nie użyje się ich do każdej kreacji, którą zakłada się na co dzień. Takie wersje torebek będą idealnym rozwiązaniem, gdy szuka się czegoś, co będzie pasowało do konkretnych okazji. Podobnie jest z torebkami kopertówkami utrzymanymi w wyrazistych kolorach.

 

Takie torebki tworzone są w następujących kolorach:

● żółtym,

● białym,

● różowym,

● zielonym.

 

Tak jaskrawe kolory sprawiają, że torebka będzie wyrazista. Decydując się na wyraziste kreacje, znacznie lepszym rozwiązaniem będzie wybranie do nich zwracających uwagę kolorów.

Jak dopasować torebki kopertówki do innych dodatków?

Kopertówki często są elementem kreacji wieczorowych czy biznesowych. Z tego powodu łączone są z innymi dodatkami. Zatem wybierając torebki kopertówki trzeba brać pod uwagę, jak będzie się komponować z takimi dodatkami. Gdy planuje się stonowaną kreację, ale z większą ilością dodatków, wówczas powinny się one wyróżniać. Dotyczy to również torebki. Natomiast przy bardziej ekstrawaganckich strojach lepszym rozwiązaniem są stonowane dodatki. Takie nie będą przyćmiewały kreacji. Najlepszym rozwiązaniem będą torebki, utrzymane w jednolitych, klasycznych kolorach. Do takich można zaliczyć także neutralne, pastelowe barwy.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ