Sunday, July 21, 2024
Home / Moda  / Biżuteria  / Jaką biżuterię wybrać, żeby zabłysnąć w sylwestrową noc 2023?

Jaką biżuterię wybrać, żeby zabłysnąć w sylwestrową noc 2023?

Delikatne akcenty mile widziane

Gdzie kupić biżuterię sylwestrową w Krakowie?

fot. Gpointstudio / Adobe Stock

Sylwestrowa noc to świetna okazja, żeby się wyróżnić, zaprezentować z najlepszej strony i poczuć wyjątkowo. Jak to wszystko osiągnąć? Najlepiej dzięki biżuterii. Kolczyki, naszyjniki, pierścionki, bransoletki, wisiorki czy broszki potrafią odmienić każdą kreację i podkreślić największe zalety kobiecego wyglądu. Dobór odpowiednich dodatków nie jest jednak prosty – warto dobrze przemyśleć decyzję o doborze biżuterii

 

Na jakie kolczyki postawić w sylwestrową noc?

Kolczyki to obowiązkowy dodatek do każdej sylwestrowej kreacji. Mogą być to niewielkie, dyskretne i subtelne lub duże i przyciągające uwagę z daleka – najważniejsze, żeby czuć się w nich dobrze. Właściwie dobrana biżuteria, a przede wszystkim kolczyki, potrafią rozpromienić twarz, stworzyć aurę elegancji czy podkreślić uśmiech. Do prostych i szykownych kreacji warto postawić na niewielkie, eleganckie kolczyki, które znajdziesz na stronie https://lodzinscy.eu/254-kolczyki. Niewielkie kryształki w kolorze sukienki lub kontrastujące stworzą spójną kompozycję. Dzięki kolczykom można także zabłysnąć: duże koła lub sznury wysadzane kamieniami nie pozwolą nikomu przejść obojętnie.

Czy można wyróżnić się dzięki pierścionkom?

Chociaż rzucają się w oczy o wiele mniej niż kolczyki, pierścionki są bardzo ważnym dodatkiem. Podczas sylwestrowej nocy każdy chce błyszczeć i świetnie wyglądać, dlatego warto postawić na coś bardziej wyróżniającego się niż to, co nosi się na co dzień. Pierścionki będą świetnie widoczne podczas wznoszenia toastów o północy. Większe modele, także te wysadzane kamieniami, będą przyciągały uwagę innych uczestników zabawy. Warto dopasować pierścionek do pozostałych elementów biżuterii i stworzyć w ten sposób spójną i przemyślaną kompozycję.

 

Wybierając pierścionek na zabawę sylwestrową, należy skupić się na tym, żeby był widoczny. Kobiety, które codziennie noszą jedynie cienkie obrączki, powinny zdecydować się na bardziej masywne modele z kamieniami. Noc sylwestrowa zdarza się tylko raz w roku, dlatego nikt nie powinien odmawiać sobie tego, żeby poczuć się wyjątkowo.

Zakup kolczyków sylwestrowych w salonie jubilerskim w Krakowie

fot. Kzenon / Adobe Stock

Eleganckie naszyjniki ‒ subtelne przykuwanie uwagi

Zdecydowanie bardziej eksponowanym elementem biżuterii jest naszyjnik. Chcąc założyć tylko jeden element biżuterii, warto postawić właśnie na niego. Naszyjniki świetnie komponują się z kolczykami utrzymanymi w podobnej stylistyce – w ten sposób można zdominować biżuterią całą kreację, tworząc unikatową i elegancką kompozycję.

 

Chcąc wyglądać nowocześnie, warto postawić na modne modele naszyjników, które są krótsze i delikatniejsze. Nawet nierzucający się w oczy naszyjnik, jeśli będzie dopasowany do kreacji, przyciągnie uwagę i podkreśli naturalne walory każdej kobiety. Długie naszyjniki wysadzane kamieniami pozwalają się wyróżnić na tle innych.

Jak dopasować dodatki do sylwestrowej kreacji?

Cała biżuteria powinna nie tylko podkreślać kobiece atuty, ale też być źródłem dobrego samopoczucia. Sylwestrowa noc jednoznacznie kojarzy się wszystkim z szampańską zabawą, można więc popuścić wodze fantazji i pozwolić sobie na nieco bardziej ekstrawagancką biżuterię niż zwykle. Najważniejsze to czuć się we własnej kreacji dobrze. Dzięki biżuterii nawet prosty i pozornie skromny ubiór może olśnić wszystkich wokół.

Czy warto podążać za trendami minionego roku?

Na przełomie lat warto nie tylko podążać za trendami minionego roku, ale też spojrzeć w przyszłość. Kobiety, które nie gonią za modą, mogą postawić na ponadczasowe rozwiązania. Elegancka biżuteria ze złota, srebra i szlachetnych kamieni świetnie sprawdzi się zarówno podczas sylwestrowej zabawy, jak i codziennej rutyny. Na noc sylwestrową można jednak pokusić się o odrobinę szaleństwa i założyć coś, w czym zwykle się nie chodzi.

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ