Saturday, May 25, 2024
Home / PARTNER MK  / Jak zrobić na nim wrażenie podczas randki?

Jak zrobić na nim wrażenie podczas randki?

Nigdy dość randkowego know how

Randka

fot. materiały Partnera

Portale randkowe dla dorosłych cieszą się coraz większą popularnością – wszystko za sprawą przede wszystkim wygody, jaką niesie za sobą umawianie się i randkowanie przez Internet. Tysiące użytkowników w jednym miejscu, oraz fakt, że możesz się umawiać na randki i poznawać nowych ludzi, nie wychodząc z domu przesądza o tym, iż wybieramy właśnie tę formę zawierania nowych znajomości

 

Piszesz z fajnym kolesiem i umówiłaś się z nim na pierwszą randkę? Świetnie, to już połowa sukcesu. Pora zastanowić się, co zrobić, aby uzyskać na niej prawdziwy efekt wow. Podpowiadamy, co kochają, a czego nienawidzą mężczyźni. Warto wypróbować!

Zaprezentuj swoje atuty

Może wygląd nie jest najważniejszy, ale nie ma co ukrywać, że każdy mniej lub bardziej zwraca na niego uwagę. Znasz swoje mocne strony. Postaraj się więc wyeksponować je również na randce. Dzięki temu poczujesz się pewniejsza siebie. Jeśli wiesz, że masz świetnie nogi, nie chowaj ich pod długą spódnicą. Uwierz – faceci ich nie znoszą. Lubisz swoje długie, gęste włosy? Rozpuść je. Niech Twój towarzysz ma również okazję je podziwiać.

Nie zgrywaj księżniczki

Narzekanie, marudzenie i ciągły foch nikomu nie przypadną do gustu. Czasy księżniczek się skończyły. Mężczyźni lubią kobiece i delikatne dziewczyny, ale nie wieczne smutaski. Jeśli nie do końca podoba Ci się miejsce, do którego zostałaś zabrana, spróbuj znaleźć w tym jakieś pozytywne strony – teraz już wiesz, co należy omijać szerokim łukiem. Na następnej randce możesz pokazać, jak Ty lubisz spędzać czas. Opcje są dwie – albo będziecie w stanie się w tej kwestii dogadać, albo rozstaniecie się w zgodzie i każde pójdzie w swoją stronę.

randk przez internet

fot. materiały Partnera

Daj się bliżej poznać

Inteligentna kobieta jest naprawdę sexy. Zamiast siedzieć cicho i słuchać tylko tego, o czym opowiada Twój partner, przejmij inicjatywę i opowiedz o sobie coś więcej. Pokaż, że jesteś ciekawą osobą, masz hobby, nie lubisz się nudzić, a czas spędzony z Tobą z pewnością będzie ciekawą przygodą. Poszukaj, czy macie ze sobą coś wspólnego. Wspólne pasje i zainteresowania mogą Was do siebie jeszcze bardziej zbliżyć. To też świetny pretekst do kolejnej randki. Jeśli oboje uwielbiacie pływać, czemu nie urządzić małych zawodów na basenie? Przy okazji będziecie mogli bliżej poznać swoje ciała. To może być wyjątkowo podniecające.

Nie planuj zbyt wiele na pierwszej randce

To pierwsza randka, a Ty już prawie rozmawiasz o wspólnym mieszkaniu? Odrobinę przystopuj, snucie planów na kilka miesięcy do przodu może skutecznie odstraszyć faceta. Lepiej zastosować metodę małych kroczków i wybadać, czy on też ma podobne oczekiwania do Twoich. Możesz być pewna, że jeśli mężczyźnie na czymś zależy, to się o to postara, nawet bez Twoich podpowiedzi.

randka

fot. materiały Partnera

Bądź z nim szczera

Faceci nie lubią się domyślać. Jeśli on nie dostanie od Ciebie jasnego sygnału, że Ty również jesteś zainteresowana i świetnie bawiłaś się na randce, z drugiego spotkania może nic nie wyjść. Podczas rozmowy warto wspomnieć o tym, jak świetnie się bawisz i jak dawno nie miałaś tak ciekawego wieczoru. Pozwól się zdobywać, ale nie bądź przesadnie niedostępna. W przeciwnym razie facet da za wygraną, zanim znajomość na dobre się rozkręci. Randki dla dorosłych mają szansę na sukces tylko w przypadku, gdy obie osoby są względem siebie szczere – zaufaj mi.

Doceń go

Mężczyźni uwielbiają, gdy są podziwiani. Poświęć mu trochę czasu, staraj się słuchać i reagować na to, co do Ciebie mówi. Daj mu do zrozumienia, że tego wieczoru Twoja pełna uwaga poświęcona jest tylko jemu. Warto od czasu do czasu skomplementować niektóre jego osiągnięcia i pokazać, że jesteś nimi naprawdę zainteresowana.

Mamy nadzieję, że teraz, znając tych kilka trików, łatwiej będzie Ci oczarować faceta na Waszej pierwszej randce. Pamiętaj – bądź sobą i nie pozwalaj na rzeczy, na które nie masz ochoty. Mów wprost o swoich uczuciach, bo tylko wtedy będziesz w pełni usatysfakcjonowana i szczęśliwa.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ