Thursday, June 13, 2024
Home / PARTNER MK  / Jak zobaczyć prywatny Instagram na telefonie – 5 sprawdzonych sposobów

Jak zobaczyć prywatny Instagram na telefonie – 5 sprawdzonych sposobów

Sekrety Instagrama

instagram

fot. Freepik

Ustawienie profilu na Instagramie jako prywatnego to doskonały sposób na ochronę swojej prywatności. Obejrzenie takiego profilu osobami nie onserwujacymi profilu jest skomplikowana sprawą a nawet, czasami, wręc niemozliwą. Wiąże się to z tym, że jeśli konto jest prywatnym, jedynie zatwierdzenie obserwujący mogą oglądać filmy/zdjęcia, stories i posty z tego konta. Ale co, jeśli chcesz jednak zobaczyć prywatny profil innej osoby na Instagramie? Dziś powiemy Ci o pięciu sposobów na obejrzenie profilu prywatnego, o których możesz nie wiedzieć

 

Prywatne profile na Instagramie – co to jest i jak działa?

Jak wspomnieliśmy, prywatny Instagram to rodzaj konta ukrytego od wszystkich użytkowników którzy nie są zatwierdzonymi obserwującymi konta. Każdy użytkownik Instagrama może ustawić konto jako prywatne po rejestracji, określając odpowiednie ustawienia prywatności. Zauważyliśmy że duże konta coraz częściej się na nie przechodzą ten format ze względu na możliwość filtrowania komentarzy i wysyłania wiadomości inni użytkownicy.

 

Z reguły, aby wyświetlić prywatny profil, inny użytkownik musi go subskrybować. Oznacza to, że wyślij prośbę do właściciela strony, którą może potwierdzić lub odrzucić. Zanim właściciel konta zatwierdzi zezwolenie na obserwację jego konta, dla Ciebie dostępny będzie jedynie opis profilu i awatar – publikacje, stories, posty pozostaną są ukryte. Właśnie to jest jedna z największych przyczyn oby się nauczyć jak zobaczyć prywatny Instagram na telefonie.

Jakie mogą być powody, aby zobaczyć prywatny profil na Instagramie

Jakie są powody, żeby zobaczyć prywatny Instagram innej osoby? Najczęściej istnieje tylko kilka celów przeglądania prywatnych profili na Instagramie.

 

● Po pierwsze, jeśli podejrzewasz lub dowiesz się, że Twoje dziecko/nastolatek ma tajne konto z ustawieniami prywatnymi.
● Po drugie, jeśli masz uzasadnione podejrzenie, że Twój partner/małżonek Cię zdradza.
● Po trzecie, jeśli otrzymałeś wiadomość od osoby posiadającej prywatny Instagram, która chce, abyś ją obserwował, ale najpierw musisz sprawdzić, jakiego rodzaju treści udostępnia. Powód ten jest nieco subiektywny, ale zrozumiałe jest, dlaczego warto je sprawdzić.

 

W  artykule poniżej przygotowaliśmy listę witryn i aplikacji, które umożliwiają łatwe przeglądanie kont prywatnych.

Jak zobaczyć czyjś prywatny Instagram

Niektórzy użytkownicy myślą że istnieje tylko jeden sposób przeglądania prywatnego konta na Instagramie – zostać jego subskrybentem. Jeśli jednak ktoś nie zaakceptował Twojej prośby o dodanie do obserwatora lub jeśli chcesz sprawdzić czyjeś prywatne zdjęcia, historie lub profile na IG bez nich wiedząc, oto różne sposoby, aby zobaczyć czyjś prywatny Instagram inaczej.

Wyślij prośbę, żeby zaobserwować

Jak już wspomnieliśmy, jednym z najprostszych sposobów jak zobaczyć prywatny Instagram jest wysłanie obserwatora wniosek. Jeśli użytkownik ustawił swój profil jako prywatny. Muszą zatwierdzić Twoje obserwacje żądanie, zanim zaczniesz przeglądać ich zawartość.
Jest to najlepsza opcja do rozważenia, jeśli tak jest zaznajomiony z tą osobą. Nawet jeśli nie znasz tej osoby, możesz mieć przyzwoitego możliwość zaakceptowania Twojej prośby, jeśli Twój profil IG wygląda autentycznie. Większość użytkowników zaakceptuje prośby o obserwację prawdziwych profili.

Jeśli Twoja prośba nie została zaakceptowana, możesz spróbować napisać do użytkownika wiadomość prywatną, aby zwrócić jego uwagę i poproś o zaakceptowanie następującej prośby o IG. Pamiętaj, że jest to jedyny sposób “odblokuj” czyjeś prywatne konto na Instagramie bez wpadania w kłopoty.

Użyj konta przyjaciela

Teraz prawie każdy ma swój profil Instagram i obserwuje znajomych. Może nie pomyślałeś o tym, ale często będziesz mieć znajomego, który już obserwuje tego, którego chcesz obserwować. Będzie wspaniale, jeśli Twój przyjaciel będzie podążał za tą osobą. Możesz poprosić o umożliwienie Ci sprawdzenia konta tej osoby. Możesz nawet poprosić ich o zapisanie i przesłanie dalej, czyli do Ciebie postów lub ważnych informacji, które byś chciał sprawdzić, lub, nawet, powiadomień.

 

Jeżeli twój znajomy tez nie jest w stanie zobaczyć prywatny Instagram potrzebnej Ci osoby, możesz też poprosić jego o zaobserwowanie jej profilu i spróbować dostać się do tej informacji w taki niepozorny sposób.

Spróbuj wyszukać, używając Google Search

Inną metodą żeby sprawdzić czyjś prywatny profil Instagram jest skorzystanie z Google. Nie jest to czarna magia ani wyższa wiedza techniczna: wyszukaj nazwę użytkownika, której używają osoba, a umożliwia to przeglądanie filmów i zdjęć z prywatnego konta na Instagramie.

 

Ta metoda działa najlepiej, jeśli zostałeś odrzucony lub chcesz anonimowo przeglądać prywatne konta na Instagramie z innych powodów. Polega to na tym, że filmy i zdjęcia pozostają w wyszukiwarkach przez jakiś czas nawet po włączeniu do trybu prywatnego na Instagramie.
Google potrzebuje trochę czasu na sprawdzenie strony, zdefiniuj stronę jako stronę prywatną i usuń jej zawartość z wyszukiwarek. A więc wszystko co musisz zrobić to otworzyć wyniki wyszukiwania obrazów, gdzie zobaczysz całą zawartość, która została opublikowana wcześniej, gdy konto na Instagramie było publicznym.

Załóż fałszywe konto

Inną popularną metodą żeby zobaczyć prywatny Instagram, i, również, wideo, posty lub zdjęcia z konta prywatnego, jest stworzenie fałszywego konta. Możesz założyć konto na Instagramie, korzystając z podobnego profilu, zdjęcia, biografii i imienia człowieka, bliskiego osobie, której treści chcesz przeglądać. Czyli, dosłownie, stworzyć takie konto-bliźniaka.

 

Po utworzeniu konta możesz wysłać tej osobie próbę o obserwację. Jeśli prośba zostanie zaakceptowana, będziesz mógł zobaczyć treść profilu prywatnego i pozostać anonimowy. Tworząc fałszywe konto na Instagramie, pamiętaj o jego zachowaniu jako prywatny. Pomoże Ci to zapewnić bezpieczeństwo przez cały proces.

Użyj aplikacji do przeglądania prywatnych profili

Jedną z najlepszych rzeczy w epoce cyfrowej jest to, że istnieją różne programy do różnych celów. Oprogramowanie do automatyzacji marketingu w mediach społecznościowych, dla rosnącej liczby obserwujących na Instagramie, do badania słów kluczowych, narzędzie Instagram do wzmacniania marketingu, narzędzie do planowania postów na Instagramie oraz narzędzia do różnego rodzaju automatyzacji Instagrama dla biznesu i nie tylko.

 

Tak jak istnieją aplikacje, oprogramowanie i narzędzia do tego wszystkiego, istnieją aplikacje i narzędzia do przeglądania prywatnych kont na Instagramie bez ankiet i weryfikacji przez człowieka. Korzystanie z tych aplikacji do przeglądania prywatnych profili na Instagramie to świetny sposób na przeglądanie zdjęć i historii z prywatnych kont na Instagramie na Instagramie bez obserwowania danej osoby.

Top 3 aplikacje do przeglądania Instagrama

Prywatne aplikacje oferują dostęp do prywatnych treści które mogą być dla Ciebie niedostępne, pomagają także śledzić różne konta na Instagramie i poszukaj konkretnych filmów i postów. Co więcej, są do tego doskonałymi narzędziami chcących zgłębić konkretną tematykę lub być na bieżąco z najnowszymi trendami. Pozwoliliśmy sobie zrobić dla Ciebie nasza wlasną listę TOP 3 najlepszych aplikacji do przeglądania prywatnych profilów Instagram.

Glassagram – przeglądarka Instagrama do oglądania profili publicznych i prywatnych

grafika: materiał Partnera

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o Glassagram, jest to, że nie wymaga on tworzenia dodatkowych kont na Instagramie ani przechodzenia weryfikacji przez człowieka ani żadnej innej ankiety. Apka została stworzona specjalnie do śledzenia informacji, które można zobaczyć w profilu prywatnym/publicznym, tak jakbyś był jego obserwatorem, ale anonimowo. Oznacza to, że będziesz w stanie zobaczyć wszytko – posty, historie, polubienia, nagrania, komentarze, obserwujący/obserwowanie, znaczniki lokalizacji, gorące polubienia (kiedy ktoś lubi stare zdjęcia Twojego celu), powiadomienia o otagowanych zdjęciach (kiedy ktoś oznaczy Twój cel) tak jakby obserwował konto.

 

Ponadto, Glassagram umożliwia użytkownikom zapisywanie zdjęć, filmów i historii z przestrzeni użytkownika z dowolnego profilu – publicznego lub prywatnego. Przy okazji, stories (również te usunięte) są zapisywane w systemie i można je oglądać przez nieograniczony czas.
Warto wiedzieć, że Glassagram nie jest narzędziem darmowym i nie posiada wersji demonstracyjnej – zamiast tego wymaga płatnej subskrypcji, zgodnie z poniższą listą:

 

● 1 miesiąc – $49.99 miesięcznie.
● 3 miesiące – $29.99 miesięcznie.
● 12 miesięcy – $12.49 miesięcznie.

 

PrivateInsta – twierdzi, że jest przeglądarką prywatnych profili na Instagramie

grafika: materiał Partnera

PrivateInsta to kolejna dobra appką umożliwiającą przeglądanie zdjęć z prywatnego konta na Instagramie, Jest ona na drugim miejscu w naszym topie, ponieważ do jej użytkowania wymagana jest weryfikacja przez człowieka. Jednak obecnie strona nie działa zgodnie z deklaracjami; wyświetla błąd tekstowy po wprowadzeniu nazwy profilu. Podobnie jak w przypadku Glassagramu, narzędzie nie wymaga instalacji, ponieważ działa w formacie online, co oznacza, że jest kompatybilne ze wszystkimi nowoczesnymi urządzeniami.
Aby skorzystać z aplikacji wystarczy wejść na jej stronę internetową, w pasku wyszukiwania wpisać nazwę profilu, który chcesz sprawdzić i przejść weryfikację przez człowieka.

 

Privateinsta jest dobrym narzędziem w sytuacjach, kiedy potrzebujesz zobaczyć prywatny Instagram na już, lub chcesz by osoba którą znasz lub też nie znasz nie wiedziała że jest obserwowane przez Ciebie. Użycie tego serwisu pozwala na zachowanie anonimowości i uzyskanie potrzebnych informacji. Nie martw się, nie łamiesz żadnych warunków korzystania z usługi Instagram, korzystając z PrivateInsta, ponieważ ta aplikacja nie jest wspierana ani certyfikowana przez Instagram.

Instawatch – prywatna przeglądarka Instagrama, która naprawdę działa

grafika: materiał Partnera

Instawatch to jest płatna apka, która podobnie do Glassagrama nie wymaga zainstalowania. Dostępne są subskrypcję na różne terminy, zgodnie z cennikiem poniżej:

 

● 1 miesiąc – $49.99 miesięcznie.
● 3 miesiące – $29.99 miesięcznie.
● 12 miesięcy – $12.49 miesięcznie.

 

Instawatch pozwala obejrzeć jak prywatny Instagram tak i publiczne konta. Insta stories, zdjecia, posty, wyróżnione relacje – bedziesz mogl zobaczyc caly profil interesującej Cię osoby całkowicie anonimowo. Do listy pozostałych funkcji należą również możliwość zapisania video i stories z konta Instagram na swoje urządzenie, dostęp do historii przez okres 3 miesięcy od ich załadowania na platformę i monitoring lajków na profilu.

 

Instawatch trafił na nasza liste Top 3 aplikacji do monitorowania Instagramu, ponieważ jest bardzo prosty w użytkowaniu, działa bez zarzutu i pozwala na obserwacje więcej niż jedno konto. Wszystko, czego potrzebujesz, by uzyskać dostęp do konta, to tylko wiedzieć jaka jest nazwa użytkownika lub link do profilu. Wystarczy wkleić tę informację w wyszukiwarkę aplikacji a wyświetli się cała strona osoby tak, jakbyś by ją normalnie obserwował.

Na zakończenie

Konieczność przeglądania prywatnego profilu na Instagramie może być uzasadniona z wielu powodów i obecnie nie jest niczym wielkim. W powyższym artykule opisaliśmy wszystkie metody umożliwiające anonimowy dostęp do ukrytych informacji na stronie oraz najlepsze aplikacje, które można wykorzystać w tym celu.
Mamy nadzieję że nasze krótkie instrukcje będą przydatne i pomogą Ci w twoich celach i w obserwowaniu prywatnych kont Instagram, kiedy będziesz tego potrzebował.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ