Thursday, June 13, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Jak zmotywować się do wyjścia z domu?

Jak zmotywować się do wyjścia z domu?

Nie siedź w domu. Kto wie może drzemią w Tobie olbrzymie pokłady energii. Tak duże, jakich się nawet nie spodziewasz.

Jeśli nie biegasz i nie podnosisz ciężarów na siłowni, po gazetę najchętniej wybierasz się samochodem, a jedyny sport, jaki uprawiasz, to zmienianie na czas programów telewizyjnych, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Może się bowiem zdarzyć, że odkryjesz w sobie olbrzymie pokłady energii. Tak duże, jakich się nawet nie spodziewasz.

groupon

Nie siedź w domu, wyjdź do ludzi. / fot. shutterstock

Aby zorganizować spotkanie znajomych na mieście, trzeba się dzisiaj bardzo natrudzić. Na ogół wszyscy padają ze zmęczenia po powrocie z pracy albo po prostu nie mają z kim zostawić dzieci. No i jeszcze wydatki. Najtańsza opcja – wyjście do kina – to minimum kilkanaście złotych. Koncert rockowy wymaga wydania kwoty parę razy większej (nie mówimy tu występie światowych gwiazd), a przed elegancką wyprawą do teatru na modną sztukę musimy przygotować nawet kilka banknotów stuzłotowych. Kultura kosztuje i skutecznie zniechęca do częstych wyjść.

Promocje online

Są jednak miejsca, gdzie można wybierać spośród wielu ciekawych imprez i nie zbankrutować w trakcie kupowania wejściówek. Co więcej, wszelkich płatności dokonamy w nich szybkim przelewem online lub korzystając z aplikacji mobilnej. To strony internetowe, takie jak Groupon Bilety czy Biletomat.pl, oferują tańsze bilety do kina, teatru i na koncert, a nawet na niezwykłe wydarzenia sportowe. Dzięki nim cały proces wyboru i przeprowadzania rezerwacji zajmie nam tylko chwilę. A potem możemy już odliczać dni do zaplanowanego wyjścia. Wizja zobaczenia na żywo ulubionych artystów z pewnością rozbudzi zapał każdego.

Co grają?

Groupon Bilety poleca styczniowy koncert Kombii w Hali Arena w Poznaniu. Dla dzieci już dziś zapowiada grudniowe rewie na lodzie „Królewna Śnieżka” oraz „Piękna i Bestia” w kilku różnych miastach Polski, a dla wszystkich, którzy lubią wybuchowe wydarzenia – w maju odbędą się II Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne w niecodziennym miejscu – na stołecznym Stadionie Narodowym. Jak widać, tylko wyjątkowo uparci zwolennicy kanapy przed telewizorem nie mają czego szukać w ofertach. Na wszystkich innych czeka cała masa atrakcji.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ