Thursday, February 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Jak zdradzają mieszkańcy Wielkiej Brytanii?

Jak zdradzają mieszkańcy Wielkiej Brytanii?

„Brytyjczycy skarżą się, że ich partnerki nie są w stanie zaspokoić potrzeb jakie mają.” Współczujemy tego i pogody

Do skoku w bok przyznaje się co piąty Brytyjczyk / fot. materiały prasowe

Dotychczas przeprowadzone sondaże jednoznacznie pokazują, że Brytyjczycy nie mają większych oporów przed zdradą. Do skoku w bok przyznaje się co piąty przedstawiciel płci męskiej. Osoby, które poddały się badaniu zapytano również o to, z kim dopuściły się zdrady. Wśród udzielanych odpowiedzi z ust kobiet najczęściej padały słowa „z przyjacielem”, natomiast mężczyźni nie ukrywali, że była to koleżanka z pracy. Jednym z pytań pochodzących z przeprowadzonej wśród mieszkańców UK ankiety było także „czy myślisz o zdradzie?”, na które co trzeci odpowiedział twierdząco

Do skoku w bok przyznaje się co piąty Brytyjczyk / fot. materiały prasowe

Do skoku w bok przyznaje się co piąty Brytyjczyk / fot. materiały prasowe

 

Dłuższy romans czy jednorazowy wybryk?

Choć część badanych odpowiedziała, że zdrada partnera była jednorazowa to jednak spora grupa osób przyznała się do tego, że wdała się w wielomiesięczny romans. Społeczeństwo brytyjskie jest skore do zdrady bez względu na to, jak ma się obecna sytuacja w związku osoby zdradzającej. Co więcej, Brytyjczycy zdradzają niejednokrotnie. Koleżanka z pracy, dawna znajoma, bliski przyjaciel lub były partner – to osoby, z którymi najczęściej chodzą do łóżka. Romans czasami trwa tydzień, miesiąc, a niekiedy nawet ciągnie się z latami. Spore grono zdradzających nawet nie ma wyrzutów sumienia, a gdy zdecyduje się zakończyć przelotną relację to nie wspomina o niej swojemu stałemu partnerowi. Powodów takiej sytuacji jest naprawdę sporo, czasem są one związane z relacją jaka jest pomiędzy obojgiem partnerów, innym razem jest to zwyczajny problem osoby zdradzającej.

Jednorazowa przygoda z nieznajomą

Niewierność może mieć wielorakie podłoże. Mężczyźni zapewniają, że w niektórych przypadkach wina leży po stronie płci przeciwnej, która kusi i zachęca do zdrady. Sporym problemem może być również długi staż związku. Przez lata wspólnego życia ogień w sypialni zdążył wygasnąć i nie ma już takiej chemii jak kiedyś. Zdarzają się także problemy natury psychicznej. Brytyjczycy skarżą się, że ich partnerki nie są w stanie zaspokoić potrzeb jakie mają. I choć próbowali z nimi podjąć dyskusję na ten temat to nie wniosła ona nic do ich związku. Z tego właśnie powodu decydują się na wizytę w agencjach london escorts. Jedni deklarują, że na jednej wizycie się kończy, natomiast inni otwarcie mówią, że korzystają z tego typu usług regularnie. Chwalą sobie profesjonalizm i fachowość świadczonych usług, która skłania ich do złożenia w tego typu miejscach ponownej wizyty. Dodatkowym argumentem jest anonimowość, którą mają w 100% zagwarantowaną.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • leerousi 4 października, 2018

    good

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ