Monday, April 22, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Jak zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych nie wychodząc z domu?

Jak zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych nie wychodząc z domu?

 Prosty Instruktaż Świąteczny dziewczyn z Salonu Maha Punye Ayurveda!

Masaż wprowadzi obdarowanego w stan błogości / fot. Karol Kleszczyk

Nadszedł ten moment, gdy jak co roku, szukasz pomysłu na fajny i oryginalny prezent. Nie chcąc tracić czasu na buszowanie wśród zatłoczonych sklepów i galerii handlowych, poszukaj prostego sposobu, aby zdobyć wyjątkowy podarunek nie tracąc swoich cennych chwil

Wychodzimy ci na przeciw oferując nasze cudowne zabiegi jako tegoroczne prezenty. Na pewno przekonałaś się już o wyjątkowości naszych zabiegów. Jeśli nie, zapytaj koleżanki, ona i jej teściowa są już naszymi wielkim fankami.
Teraz masz szansę, obdarować tym wyjątkowym doświadczeniem swoich najbliższych. Bo czy podarowanie chwili dla siebie, relaksu, ulgi w bólu nie jest wyrazem twoich najszczerszych uczuć? A troska o zdrowie i dobre samopoczucie bliskich ci osób – czy nie jest najpiękniejszym świątecznym darem?

Oto kilka wskazówek jak szybko zdobędziesz wspaniałe prezenty w te Święta:

1.Wejdź na naszą stronę www.mahapunye.com. W galerii zdjęć zobaczysz jak wygląda nasz salon. Będziesz od razu wiedziała, czy to miejsce spodoba się twoim najbliższym i czy będą chcieli odpocząć i zrelaksować się w takim miejscu.

Tu doładujesz akumulatory / fot. Karol Kleszczyk

Tu doładujesz akumulatory / fot. Karol Kleszczyk

2. Teraz czas na zapoznanie się z naszą ofertą masaży i rytuałów na twarz. Nie wiesz, który wybrać? Spokojnie, skontaktuj się z nami i razem wybierzemy ten idealny.

Odpocznij w święta / fot. Karol Kleszczyk

Odpocznij w święta / fot. Karol Kleszczyk

3. Dla twojej wygody dysponujemy dwoma rodzajami kuponów: tradycyjne papierowe oraz w formie elektronicznej. Oba możesz zakupić bezpośrednio na naszej stronie. Po dokonanej płatności realizujemy natychmiast twoje zamówienie. Jeśli wybierzesz formę papierową twój kupon powinien dotrzeć drogą pocztową w przeciągu 3 dni. Jeśli twoi najbliżsi są fanami nowych technologii i ekologii, elektroniczna wersja kuponu będzie dla nich świetnym rozwiązaniem. Otrzymasz ją w ten sam dzień. Taki kupon jest również pomysłem dla spóźnialskich. Jeśli nie pomyślałaś o prezencie wcześniej możesz go u nas zdobyć w ostatniej chwili.

Karta Upominkowa ucieszy spragnionych relaksu! / fot. Paulina Kasprzak

Karta Upominkowa ucieszy spragnionych relaksu! / fot. Paulina Kasprzak

4. Jak zatem zakupić kupon? Przy każdym opisie naszych zabiegów znajduje się ikona koszyczka, który przekieruje cię do sklepu internetowego. Jeśli wolisz nabyć kupon kwotowy, wejdź w zakładkę Kupony Upominkowe – tam znajdziesz różne kwoty do wyboru. W sklepiku internetowym podaj swój adres email i domowy, abyśmy mogły sprawnie wysłać twoje zamówienie. Jeżeli pragniesz, aby kupon był imienny napisz do nas email ze szczegółami.

Masaż wprowadzi obdarowanego w stan błogości / fot. Karol Kleszczyk

Masaż wprowadzi obdarowanego w stan błogości / fot. Karol Kleszczyk

Nabywając kupony upominkowe dla swoich najbliższy będziesz miała szansę wziąć udział w losowaniu wspaniałego świątecznego prezentu od nas – masażu całego ciałą Vishesh. Kto wie, może to piękne doświadczenie czeka właśnie na ciebie! Ze szczęśliwym zwycięzcą skontaktujemy się na początku stycznia.

Z naszej strony życzymy ci pięknych i radosnych chwil z bliskimi twemu sercu osobami. Z najlepszymi życzeniami drużyna Maha Punye Ayurveda

Salon Maha Punye Ayurveda
Ul. Ruczaj 43 U2B
30-409 Kraków
www.mahapunye.com
www.facebook.com/salon-maha-punye-ayurveda.

Najlepszy masaż stóp / fot. Kasia Sztybel

Najlepszy masaż stóp / fot. Kasia Sztybel

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ