Wednesday, May 22, 2024
Home / Zdrowie  / Medycyna naturalna  / Jak zadbać o swoje zdrowie w niekonwencjonalny sposób? Ormus i inne sposoby

Jak zadbać o swoje zdrowie w niekonwencjonalny sposób? Ormus i inne sposoby

Złoto nie dla ozdoby

Ormus

fot. materiał Partnera

Stresująca praca, choroby genetyczne i wiele innych czynników powoduje, że stan Twojego zdrowia może pogorszyć się z wiekiem. Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób zadbać o siebie i utrzymać zdrowie fizyczne i psychiczne w jak najlepszym stanie? Możesz wykorzystać niekonwencjonalne metody leczenia i wspomagania organizmu. Dobrym przykładem substancji pobudzających ciało i umysł jest monoatomowe złoto, czyli Ormus

 

Holistyczne podejście do zdrowia oznacza równowagę pomiędzy ciałem i umysłem. Takie podejście wymaga ciągłej pracy nad sobą z uwzględnieniem sfery psychicznej, umysłowej, duchowe i fizycznej. Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie w sposób niekonwencjonalny, musisz skupiać się na swoim ciele jako całości, a nie na poszczególnych narządach i fragmentach organizmu.
Więcej informacji na temat oddziaływania monoatomowego złota Ormus znajdziesz na stronie: https://ormus-online.pl/.

Monoatomowe złoto Ormus i stan Orme – co to takiego?

Ormus to substancja składająca się z wyselekcjonowanej grupy pierwiastków, które nie tworzą typowych wiązań chemicznych pomiędzy atomami. Jej stosunkowo niewielkie ilości znajdują się w złożach minerałów oraz soli morskiej. Warto dodać, że Ormus to substancja w 100% nietoksyczna dla organizmu człowieka.
Stan energii człowieka Orme dzięki innowacyjnej substancji jest w stanie zmienić pole energetyczne ciała. W wyniku rezonansu z polami energetycznymi można uzyskać zadowalające efekty, szczególnie przy regularnym stosowaniu monoatomowego złota Ormus.

 

Korzyści wynikające ze stosowania tej substancji to:
● rozwój kreatywności,
● wzmocnienie organizmu,
● wspomaganie zdrowia,
● poprawa koncentracji,
● spowolnienie procesu starzenia,
● lepsze samopoczucie.

 

Pamiętaj, że Ormus nie jest suplementem diety, a jedynie nietoksyczną formą specjalnie wyselekcjonowanych pierwiastków. Jeśli interesujesz się tematyką niekonwencjonalnych metod dbania o własne ciało i umysł, koniecznie sprawdź Ormus sklep i zamów produkty Orme.

Medycyna naturalna a przyjmowanie pierwiastków Ormus – jakie są podobieństwa?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na prozdrowotne podejście do życia z uwzględnieniem medycyny naturalnej oraz niekonwencjonalnych metod wspomagania organizmu. Mianem medycyny naturalnej nazywamy nieinwazyjne sposoby leczenia oraz łagodzenia wszelkich dolegliwości zdrowotnych i psychofizycznych. W tym przypadku nie stosuje się żadnych chemicznych preparatów, a jedynie naturalne suplementy, zioła oraz napary roślinne.
Ormus to substancja, która może zawierać pierwiastki powiązane z polem energetycznym człowieka, dzięki czemu wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne. Niektóre pierwiastki znajdujące się w produkcie Ormus mogą:

 

● wspomagać wydzielanie melatoniny,
● redukować objawy choroby Parkinsona,
● poprawiać sposób funkcjonowania układu krążenia oraz immunologicznego.

 

Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie bez ingerencji produktami farmakologicznymi, koniecznie postaw na holistyczne podejście do utrzymania zdrowia i niekonwencjonalne metody wspomagania zdrowia.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ