Friday, June 14, 2024
Home / Inne  / Nowe produkty  / Jak zaciągnąć bezpieczną i atrakcyjną pożyczkę?

Jak zaciągnąć bezpieczną i atrakcyjną pożyczkę?

Znajdź dla siebie najlepszą ofertę na rynku

Czy warto korzystać z pożyczek?/ fot. materiały prasowe

Masz ochotę na zakupy? Znalazłaś świetną ofertę na wyprzedaży? Niestety, chwilowo brakuje Ci gotówki? Sprawdź jak zawrzeć dobrą i bezpieczną pożyczkę! Obecnie to bowiem pożyczki online są często najlepszym rozwiązaniem, gdy pilnie potrzeba gotówki.

Czy warto korzystać z pożyczek?/ fot. materiały prasowe

Czy warto korzystać z pożyczek?

W dzisiejszych czasach oferty pożyczek pozabankowych mogą być świetnym rozwiązaniem w przypadku chwilowego braku środków finansowych, ponieważ:

-Cechuje je niezwykle atrakcyjne oprocentowanie. Znaleźć można nawet oferty zupełnie darmowych pożyczek.

-Można je wydać na dowolny cel np. wizytę w spa, czy też udany urlop.

-Wniosek pożyczkowy można wypełnić w dowolnej chwili np. z laptopa lub komputera. Wszystko zajmuje tylko kilka chwil i wymaga wypełnienia formalności ograniczonych do absolutnego minimum.

-Po zawarciu umowy, pieniądze trafiają na konto błyskawicznie, nawet tego samego dnia. Dzięki temu pożyczka to świetny pomysł np. kiedy wypatrzyło się świetną okazję na wyprzedaży.

-Pożyczkę można otrzymać niemal w każdym przypadku, przykładowo można liczyć nawet na Matchbanker.

Współczesne pożyczki są więc naprawdę dobrym pomysłem na uzyskanie pilnych środków finansowych. Skorzystało z nich już miliony klientów w Europie Zachodniej oraz w Polsce.

Znajdź najlepszą ofertę na rynku

Chcąc cieszyć się naprawdę korzystną pożyczką, należy wybrać najlepszą ofertę. Na szczęście i to może być bardzo proste. Wystarczy skorzystać z nowoczesnej i intuicyjnej porównywarki pożyczkowej tj. Matchbanker.

Jedyne co trzeba w niej zrobić to wypełnić prosty formularz poprzez wpisanie kilku potrzebnych danych oraz określić zakres pożądanej pożyczki. Reszta działań wykonywana jest niemal automatycznie.

Czy naprawdę każdy może otrzymać pożyczkę?

W większości przypadków instytucje pożyczkowe wymagają spełnienia kilku kryteriów:

-Bycie pełnoletnim polskim obywatelem (niektóre firmy pożyczkowe ustalają dodatkowe limity wiekowe),

-Dostęp do Internetu,

-Posiadanie numeru konta w polskim banku oraz telefonu komórkowego.

Instytucje pożyczkowe mogą wymagać spełnienia dodatkowych kryteriów, jednak biorąc pod uwagę ich ogromną liczbę, wystarczy spełnić tylko trzy powyższe warunki, aby otrzymać przynajmniej jedną atrakcyjną ofertę.

Ile można pożyczyć?

Poszczególne firmy pożyczkowe oferują różne kwoty, jakie można pożyczyć. Na rynku znaleźć można jednak wiele ofert na naprawdę małe pożyczki np. 200 złotych, jak i te na większe kwoty, nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Pożyczkę można spłacić jednorazowo (są to tzw. chwilówki) lub też ratalnie.

Jak to możliwe, że firmy oferują zupełnie darmowe pożyczki?

Od dłuższego czasu instytucje pożyczkowe kuszą klientów reklamami zupełnie darmowych pożyczek, czyli takich, których RRSO wynosi 0%. Wielu ludzi zastanawia się, czy nie jest to jakieś oszustwo, przecież z takich pożyczek nie ma żadnego dochodu dla danej firmy pożyczkowej.

Fakt jest taki, że zupełnie darmowe pożyczki naprawdę istnieją. Przyznawane są one na pierwszą pożyczkę w danej instytucji pożyczkowej, a ich wysokość sięga maksymalnie kilku tysięcy złotych. Co ważne, pożyczka będzie darmowa wtedy i tylko wtedy, kiedy zostanie spłacona w ustalonym terminie.

O ile taka pożyczka zostanie spłacona w terminie, to rzeczywiście firma pożyczkowa nie osiąga z niej żadnego przychodu. Instytucje pożyczkowe liczą jednak, że zadowolony z pierwszej darmowej pożyczki wróci do niej przy okazji kolejnej pożyczki.

Z punktu widzenia klienta, pierwsza darmowa pożyczka to świetna propozycja, z której warto skorzystać. Należy jednak pamiętać, aby spłacić ją w umówionym terminie.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ