Wednesday, May 29, 2024
Home / PARTNER MK  / Jak wzmocnić kruche paznokcie? Recenzja Look Up – formuła włosy skóra paznokcie

Jak wzmocnić kruche paznokcie? Recenzja Look Up – formuła włosy skóra paznokcie

Sprawdziłyśmy na własnej skórze

Powiedz "Dość!" łamliwym paznokciom! / fot. materiały prasowe

Kruche paznokcie są bolączką wielu kobiet. Do ich osłabienia przyczyniają się niedobory składników odżywczych czy czynniki zewnętrzne, jak np. temperatura, stosowanie środków czyszczących bez rękawic ochronnych. Kruche paznokcie szybko się łamią, są miękkie, rozdwajają się, przez co możesz odczuwać dyskomfort. Istnieją jednak sposoby, by długotrwale poradzić sobie z tym problemem. Na ratunek przychodzi Look Up, czyli formuła włosy skóra paznokcie

Powiedz „Dość!” łamliwym paznokciom! / fot. materiały prasowe

Skąd się bierze problem kruchych paznokci?

Kruche paznokcie są najczęściej efektem ubogiej diety. Jeśli Twoje posiłki nie są bogate w wapń, krzem, witaminy czy kwasy tłuszczowe, w krótkim czasie paznokcie mogą stać się osłabione. Nie bez znaczenia jest także pielęgnacja płytki paznokciowej. Problemy z paznokciami spowodowane są również urazami mechanicznymi. Jeżeli często stosujesz substancje chemiczne nie zabezpieczając swoich dłoni, obgryzasz paznokcie, staną się one łamliwe. Skutek? Brak pewności siebie. Warto pamiętać o tym, że dłonie są Twoją wizytówką, dlatego piękne paznokcie to klucz do lepszego samopoczucia. Nie musisz mieć długich paznokci – ważne, by były zadbane.

Jak wzmocnić paznokcie w 1 miesiąc?

Look Up – formuła włosy skóra paznokcie jest bogata w składniki aktywne o potwierdzonym działaniu. W jednym opakowaniu znajduje się aż 60 tabletek, które wystarczają na miesiąc kuracji. Działają one pozytywnie nie tylko na Twoje paznokcie, ale także na skórę i włosy. Co znajdziemy w jednej dawce (2 kapsułki)?

-400,00 mg ekstraktu ze skrzypu polnego 10:1, w tym 28,00 mg krzemionki,

-200,00 mg ekstraktu z bambusa, w tym 150,00 mg krzemionki,

-100,00 mg ekstraktu z pokrzywy zwyczajnej,

-100,00 mg witaminy C (125% RWS),

-50,00 mg witaminy E (417% RWS),

-10,00 mg cynku (100% RWS),

-2,00 mg miedzi (200% RWS),

-1000,00 mcg biotyny (2000% RWS).

Look Up już po pierwszej pełnej kuracji znacząco wzmacnia paznokcie, które stają się twardsze, odporne na uszkodzenia mechaniczne. Formuła przeciwdziała także negatywnym czynnikom zewnętrznym.

Look Up na kruche paznokcie – opinia

Jeśli szukasz ratunku dla swoich paznokci po odstawieniu hybryd czy zrezygnowania z przedłużania żelem, ten produkt jest dla Ciebie. Już po kilku tygodniach widać sporą różnicę – paznokcie nie są miękkie, znika uczucie dyskomfortu, szybciej rosną, przez co w krótkim czasie możesz zapuścić twarde, piękne paznokcie. Dla mnie najgorszy był ból związany z wyginaniem się miękkich, zniszczonych paznokci przy codziennych czynnościach. Przed kuracją znacznie skróciłam ich długość, by sprawdzić, jak szybko uda mi się zapuścić zdrowe paznokcie, które nie będą się łamać. Po miesiącu były już w znacznie lepszym stanie, nie rozdwajały się. Dodatkowo, przyjemnym “skutkiem ubocznym” jest wysyp baby hair, lśniące włosy i brak problemów z niedoskonałościami cery. Cena – 69,90 zł – obejmuje miesiąc kuracji. W porównaniu do jakości jest ona niezwykle korzystna. Zwłaszcza, że znacząco poprawia się Twoje samopoczucie, a problem faktycznie znika.

Suplement Look up jest dostępny na stronie producenta www.grinday.com.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • jola 5 kwietnia, 2018

    ja używałam jak do tej pory tylko biotyny i skrzypu polnego, ale sosbno. Wyrobiłam sobie opinie, że działaja. Nie wiedziałam, że jest coś takiego, co posiada w sobie obie te rzeczy

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ