Thursday, June 20, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Jak wybrać prezent na 30 urodziny?

Jak wybrać prezent na 30 urodziny?

To może zaproszenie na śniadanie u Tiffany'ego?

preze t na 30 urodziny miasto kobiet

Prezent na 30 urodziny powinien być wystrzałowy / fot. Pixabay

Wiele osób mówi, że życie tak naprawdę zaczyna się po trzydziestce. Wynika to zapewne z symboliki i przekonania, że ten właśnie wiek to przepustka do dorosłego świata, do którego trafiamy ze świata młodości. Jest w tym odrobina prawdy i również trochę przesady. Ten magiczny dla wielu osób wiek jest cezurą mającą wielkie znaczenie. Wpływa na to presja społeczna, która wymaga już stabilizacji, założenia rodziny, poważnego myślenia o wielu sprawach

 

Obecnie na szczęście granica między młodością a dorosłością mocno się zatarła. Dzięki temu nie musimy rezygnować ze swojego naturalnego podejścia do wielu spraw, ze swoich pasji oraz zabawy. Najlepiej potraktować to jako zupełnie nowe doświadczenie, które niesie ze sobą masę nowych możliwości. A więc co kupić z okazji tego przełomowego momentu w życiu i jak trafić w jego oczekiwania i preferencje solenizanta?

30-lecie kobiety

Co kupić na prezent na 30 urodziny dla niej? Proponujemy podarunek skierowany w stronę relaksu i odpoczynku, czyli voucher na weekend w spa. Nie ma przecież lepszej metody pozwalającej na złapanie chwili oddechu, odcięcie się od codzienności i całkowitą regenerację. Masaże i zabiegi pod czujnym okiem znakomitych specjalistów, strefa wellness i piękne otoczenie, to znakomity pomysł na prezent dla tych trzydziestolatków, którym marzy się chwila oddechu oraz naładowanie akumulatorów przed kolejną dekadą swojego życia.

Prezent na 30 urodziny dopasowany do potrzeb

Podarunek na tę specjalną okazję powinien rozwijać pasje i być dopasowany do preferencji danej osoby. Gusta, upodobania i oczekiwania są różne, dlatego też wachlarz naszych propozycji jest również bardzo szeroki. Kurs kulinarny będzie pasował do osoby lubiącej gotować, uwielbiającej kulinarne wyzwania i wszelkiej maści programy poświęcone właśnie tej tematyce. Podobnie będzie z kursem sushi czy też kursem baristycznym. Wszystko powinno być dopasowane do zainteresować solenizantki. Interesuje się modą? Podaruj jej kurs szycia. Uwielbia zdjęcia? Ufunduj jej kurs fotografii. Pomysłów na tak spersonalizowane prezenty jest naprawdę mnóstwo.

Co na trzydziestkę dla niego?

Weź pod uwagę jego osobowość, charakter oraz zainteresowania. Prezent na 30 urodziny dla niego musi być zaskakujący i niespodziewany. Na ten szczególny dzień sprawdzą się nietuzinkowe atrakcje związane z wyzwaniami i zdobywaniem nowych doświadczeń. Drift, jazda sportowym samochodem na torze wyścigowym, czy może nauka pilotażu? To tylko niektóre z propozycji, które wiążą się z emocjami i odrobiną szaleństwa. Zafunduj mu lekcję wspinaczki, szkolenie survivalowe, jazdę off road, czy też skok ze spadochronem albo lot balonem. Na pewno będą to przeżycia, które na długo pozostaną niezapomniane.

Wyjątkowy prezent na 30 urodziny

Niektórzy szukają czegoś naprawdę wyjątkowego, aby to był prawdziwie ekskluzywny prezent na 30 urodziny. Do takich upominków z wyższej półki na pewno należy jazda bolidem F 1, lot myśliwcem, kurs żeglarski oraz płetwonurkowy. To wydarzenie wymaga szczególnej oprawy i właśnie dlatego warto zdecydować się na podarunek, który pozostawi po sobie niezatarte wrażenie.

 

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ