Sunday, July 21, 2024
Home / Uroda  / Makijaż  / Jak wybrać dobry podkład do twarzy?

Jak wybrać dobry podkład do twarzy?

Przyjaciel każdej kobiety, który potrafi niejedno ukryć

Kobieta nakłada podkład do twarzy

fot. Pexels

Panie doskonale wiedzą, że nie ma lepszego kosmetyku, niż idealnie dobrany podkład do twarzy. To właśnie za pomocą podkładu można uzyskać jednolity i równomierny koloryt cery, a także skutecznie zakryć wszelkie niedoskonałości. Jednocześnie panie wiedzą, że znalezienie dobrego podkładu jest wyjątkowo trudne

 

 W sklepach pojawia się coraz więcej kosmetyków, które oferują różnorodne parametry. Niemniej jednak panie powinny skupić się głównie na produktach maksymalnie wszechstronnych i takich, które rzeczywiście można nazwać najlepszymi. Wobec tego po czym poznać dobry podkład do twarzy i jak go wybrać?

Dobry podkład do twarzy i stopień krycia jaki oferuje

Podkład do twarzy ma jedno, określone zadanie, którym jest zbudowanie odpowiedniego poziomu krycia. Nie da się ukryć, że w tylko w ten sposób można będzie wyrównać koloryt cery i jednocześnie sprytnie ukryć niektóre niedoskonałości. Z pewnością więc panie zastanawiają się jaki jest dobry podkład kryjący? Otóż nie musi on wcale posiadać ciężkiej konsystencji, która i tak po kilku godzinach na twarzy stworzy efekt maski. Ciężkie podkłady mają również to do siebie, że ważą się pod wpływem ciepła wydzielanego przez naszą skórę twarzy, a to skutecznie psuje praktycznie cały makijaż.

 

Dobry podkład kryjący Supreme Skin w dalszym ciągu jest lekki i ma lekką konsystencję, a jednocześnie pozwala on zbudować optymalny poziom krycia i wyrównać koloryt naszej skóry. Kryjący podkład do twarzy bazuje nie na ciężkich składnikach, a na solidnej pigmentacji, którą już panie muszą dopasować do kolorytu swojej skóry. Warto również pamiętać, że podkład kryjący nie powinien zapychać porów i powinien się łatwo i przyjemnie rozprowadzać. Takie walory oferuje chociażby podkład Supreme Skin. Posiada on lekką, a jednocześnie dobrze kryjącą konsystencję i co najważniejsze, można go zastosować nawet w kontekście makijażu nocnego. Dzięki naturalnym składnikom, podkład ten się nie zważy i zapewni paniom efekt satynowej skóry.

Najlepszy podkład do twarzy będzie pielęgnował naszą skórę

Dobry podkład do twarzy to nie tylko taki, który będzie maskował wszelkie niedoskonałości. To również taki podkład, który skutecznie zadba o naszą skórę. Nie ukrywajmy – podkład znajduje się na naszej twarzy przez co najmniej 8 godzin. W tym momencie nasza skóra wydziela sebum ‒ co jest naturalne, a także osadzają się na niej zanieczyszczenia i kurz. Wobec tego dobry podkład do twarzy powinien pozwolić naszej skórze oddychać, co tym samym zapobiegnie powstawaniu szeregu niedoskonałości i wyprysków.

 

Dodatkowo w podkładzie powinien być cały szereg składników pielęgnujących jak np. witamina E ‒ jest ona głównym składnikiem podkładu Supreme Skin, która pozwoli zachować odpowiedni poziom nawilżenia, nawet pod grubszą warstwą podkładu. Oczywiście nie może również zabraknąć proszków matujących i kolagenu, który zapewni naszej skórze regulację wydzielanego sebum i zadba o to, by podkład był wyjątkowo trwały. Panie powinny więc zwracać uwagę na etykietę produktu i uważnie ją przestudiować. Będzie to gwarancją tego, że uda się wybrać produkt najlepszy, który z pewnością nie zaszkodzi naszej skórze.

Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniego podkładu?

Wspomniane już zostało, że wybór odpowiedniego podkładu może nie być najłatwiejszy. W sklepach znajdziemy wiele produktów, które dedykowane są konkretnym typom cery. Warto jednak zwrócić uwagę na produkty, które śmiało można nazwać uniwersalnymi jak chociażby podkład do twarzy Supreme Skin. Są to podkłady najbezpieczniejsze, które dopasują się do każdego rodzaju cery i będą efektywnie wspomagać regulowanie sebum oraz poziom nawilżenia. Jednocześnie, jeśli kobiety poszukują odpowiedzi na pytanie: jaki dobry podkład do twarzy warto wybrać? Trzeba również powiedzieć, że ważne staje się także dopasowanie kolorystyczne.

 

Panie powinny przede wszystkim dobrać podkład tak, by stanowił on uzupełnienie kolorytu cery, a nie wyraźny kontrast. Podkład Supreme Skin wyróżnia się bogatą bazą kolorystyczną, więc każda z kobiet będzie mogła wybrać odpowiedni produkt dla siebie. Warto także zwrócić uwagę na samą wydajność produktu. W przypadku wspomnianego już podkładu Supreme Skin, już jego niewielka ilość wystarczy, by uzyskać odpowiedni poziom krycia i pokryć całą powierzchnię twarzy. Dzięki temu jedna buteleczka podkładu wystarczy na o wiele dłużej, a panie nie będą musiały co miesiąc zaopatrywać się w nowy produkt. Uwzględniając powyższe wskazówki, każda z kobiet powinna znaleźć produkt, który dopasowany będzie do jej potrzeb i wymagań.

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ