Thursday, June 20, 2024
Home / PARTNER MK  / Jak wybrać dobre artykuły biurowe i szkolne?

Jak wybrać dobre artykuły biurowe i szkolne?

Piękne pismo wymaga solidnych narzędzi

artykuły papiernicze

fot. Lumn / Pexels

Artykuły do pisania, rysowania czy kreślenia to podstawowe wyposażenie w każdym domu – niezależnie od tego, czy mamy dzieci, czy sami z nich korzystamy. Na co powinniśmy uważać przy zakupie cienkopisów, długopisów, kredek, flamastrów, ołówków i innych? Dlaczego warto zwracać uwagę na marki artykułów papierniczych? O czym pamiętać przy okazji ich codziennego użytkowania i przechowywania i dlaczego to ważne?

 

1. Artykuły papiernicze do biura, domu i szkoły – czy marka ma znaczenie?
2. Stabilo – marka ponadczasowa
3. Jak dbać o artykuły piśmiennicze?

Artykuły papiernicze do biura, domu i szkoły – czy marka ma znaczenie?

Papiernicze artykuły szkolne i biurowe to podstawa dobrze rozpoczętej pracy. Choć na co dzień nie poświęcamy im zbyt wiele uwagi, dobre długopisy, cienkopisy i inne przybory ułatwiają nam wiele codziennych sprawunków. Jeżeli chcemy wybrać produkty najlepszej jakości, powinniśmy zwrócić uwagę szczególnie na markę produktu. Podobnie, jak w przypadku wielu innych przedmiotów codziennego użytku, decydując się na zakup markowych artykułów papierniczych jednorazowo wydamy więcej, jednak posłużą nam one na dłużej. Szczególnie istotne jest to w przypadku produktów, które z definicji mają być trwałe, jak na przykład markery, cienkopisy, czy pióra kulkowe.

Stabilo – marka ponadczasowa

Stabilo jest jednym ze światowych liderów rynku piśmienniczego. Funkcjonuje na nim już od wielu lat, a jego produkty są uznane na całym świecie. Wybierając artykuły tej marki możemy liczyć na najwyższą jakość tuszu, wygodne, ergonomiczne oprawki i nieskazitelny pigment w przypadku ołówków oraz kredek. Stabilo to producent, którego produkty doceniają zarówno osoby pracujące w biurach czy w terenie, jak i dzieci oraz młodzież w wieku szkolnym.

Jak dbać o artykuły piśmiennicze?

To, jakie rzeczy powinny znaleźć się w naszym piórniku lub szufladzie, zależy głównie od tego, co robimy. Dzieci z całą pewnością zrobią dobry użytek z kredek, flamastrów, cienkopisów i innych kolorowych przyborów, podczas gdy dorośli najczęściej i najchętniej sięgną po długopisy, cienkopisy czy zakreślacze Stabilo. Warto pamiętać, aby regularnie sprawdzać stan swoich przyborów, szczególnie jeżeli nie korzystamy z nich przez dłuższą chwilę. Zostawiajmy kredki w dedykowanych opakowaniach, zamykajmy skuwki cienkopisów i markerów w czasie, gdy ich nie użytkujemy i zwracajmy uwagę na to, aby chronić ołówki przed upadkiem z większej wysokości. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że zawsze będą gotowe do wykorzystania i w idealnej formie.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ