Friday, June 21, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Jak utrzymać porządek w domu, w którym mieszkają zwierzęta?

Jak utrzymać porządek w domu, w którym mieszkają zwierzęta?

Pies kontra czysty dom?

Sierść psa

Efektywne sprzątanie sierści/ fot. materiały prasowe

Pies w domu niemal zawsze oznacza sierść. Czy to znaczy, że lepiej nie mieć psa? Ależ nie! To znaczy, że potrzebny ci dobry odkurzacz, który bez trudu wciąga sierść, pracuje szybko i cicho. Poznaj odkurzacze stworzone przez markę BISSELL z myślą o właścicielach czworonogów

 

 

Jak pozbyć się z domu sierści? Poznaj sprawdzone sposoby

 

Miłośnicy psów twierdzą, że nie ma skutecznego sposobu na trwałe pozbycie się sierści z domu. To prawda, ona zawsze będzie się pojawiała, co nie znaczy, że nie można ograniczyć jej ilości.

Przede wszystkim trzeba swojego pupila czesać i to najlepiej codziennie. Ta czynność nie zajmuje dużo czasu, a znacznie ogranicza wypadanie sierści.

Na krótką metę sprawdzają się rolki z klejem i specjalne rękawice, za pomocą których można usunąć sierść z obić kanap lub foteli. Co prawda, to rozwiązanie skutkuje tylko do powrotu zwierzęcia na ulubione siedzisko, ale lepszy rydz niż nic.

Radykałowie twierdzą, że wystarczy zabronić zwierzęciu wchodzenia na meble, a najlepiej nawet do salonu lub sypialni. Niech siedzi w kuchni, gdzie można szybko pozamiatać. Faktycznie, da się zwierzę odpowiednio wytresować, ale czy faktycznie o to chodzi? Przecież lubisz, gdy twój zwierzak wdrapuje ci się na kolana, zachęcająco macha ogonem i prosi o codzienną porcję pieszczot. To przyjemność dla niego i dla ciebie. Nie musisz z tego rezygnować.

A czy można pozbyć się sierści z całego domu szybko i bez wysiłku? Marka BISSELL udowadnia, że to jak najbardziej możliwe. Odkurzacze stworzone z myślą o zbieraniu sierści i kłaków są najlepszym na to dowodem.

 

Pies kontra czysty dom? Już nie!

 

To, co kiedyś wydawało się niemożliwe, dziś jest na wyciągnięcie ręki. Psy wylegujące się na kanapach i łóżkach? Koty beztrosko tarzające się po dywanach? Ależ oczywiście. Później wystarczy tylko sięgnąć po odkurzacz BISSELL stworzony z myślą o właścicielach czworonogów.

Odkurzacz pionowy Icon Pet 25V marki BISSELL to unikatowe rozwiązanie na rynku. Po pierwsze jest bezprzewodowy, co znacznie ułatwia poruszanie się po domu. Po drugie – wyposażony w podświetlaną obrotową szczotkę, która nie zatrzymuje włosów, pozwala zobaczyć każdy pojedynczy włos i sprawnie wciągnąć go w odkurzacz.

Odkurzacz wielofunkcyjny Smartclean Pet pozwala na dosłownie bezmyślne odkurzanie. To on myśli za ciebie. Sam ustala rodzaj podłoża i dopasowuje siłę ssania. Perfekcyjnie odkurza dywany, wykładziny, twarde podłogi. Perfekcyjnie posprząta wszystkie zakamarki w samochodzie. Wyposażony w podobną szczotkę jak Icon Pet 25 V doskonale radzi sobie z wciąganiem sierści do środka. A wisienką na torcie jest jego czyszczenie – tu nie trzeba brudzić rąk, żeby wyczyścić odkurzacz.

Więcej szczegółów technicznych znajdziesz na: https://sklep.bissell.pl.

 

Sprzątanie nie musi trwać wiecznie, jeśli wypróbujesz BISSELL

 

BISSELL to marka, która może poszczycić się obecnością na rynku od stu czterdziestu lat. Tak długa historia jest najlepszym dowodem na wysoką jakość oferowanych produktów. Odkurzacze BISSELL robią dokładnie to, do czego zostały stworzone. Pomagają utrzymać dom w czystości bez niepotrzebnego wysiłku.

Duża siła ssania w połączeniu z funkcjonalnością, ergonomicznym kształtem i lekkością sprawia, że odkurzanie nie jest ciężką, żmudną pracą. To dosłownie kilka chwil, których potrzebujesz na usunięcie sierści z mebli i podłóg. Przy okazji oczywiście odkurzysz, bo przecież BISSELL to odkurzacz, a więc zbiera nie tylko sierść, ale też pył, kurz, drobne paproszki, alergeny.

 

źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Nina 6 marca, 2020

    Za porządek w moim domu i sprzątanie po mojej Luśce odpowiedzialny jest irobot, codziennie go włączam dzięki czemu w domu jest czysto i nigdzie nie ma sierści. 🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ