Wednesday, July 17, 2024
Home / PARTNER MK  / Kulki analne i koraliki analne, czyli jak urozmaicić życie erotyczne

Kulki analne i koraliki analne, czyli jak urozmaicić życie erotyczne

Kulki analne i koraliki analne. Niepozorne, niewielkie erotyczne gadżety, które mogą odmienić Wasze wieczory

kulki analne, seks, pikaneteria, partner

Odmień swój seks! / fot. materiały prasowe

Kulki analne są coraz bardziej popularnymi gadżetami, które można nabyć w sex shopach. Polacy otwierają się na nowe możliwości, jakie niesie sex analny i chętnie z nich korzystają. Niezależnie od płci kulki oraz koraliki cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i nic nie zapowiada, by miało się to zmienić.

Wiele par szuka gadżetów, które mogłyby wspomóc ich łóżkowe starania i dodać trochę pikanterii ich związkowi. I nic w tym dziwnego. Ludzie lubią poszukiwać i poznawać nowe rzeczy. Niewielu jednak z nas zdaje sobie sprawę, że prawdziwą rozkosz mogą przynieść nam zabawy analne. A do nich potrzeba nam specjalnych akcesoriów.

Kulki analne dla każdego

Kulki analne (kulki doodbytnicze) to gadżety, które możemy kupić w sex shopie za niewielką kwotę. Dzięki swojej budowie są bezpieczne i łatwo się ich używa. A używać można ich na różnorodne sposoby – wkładając je do odbytu albo do pochwy.

Co ciekawe – coraz więcej mężczyzn zaczyna używać kulek analnych do tego, by zwiększyć swoje doznania seksualne podczas stosunku i przy orgazmie. Bardzo ważny jest również fakt, że kulki te stymulują dodatkowo prostatę, co zapewnia spotęgowane odczucia rozkoszy.

Kulki analne, koraliki analne i inne gadżety do erotycznych zabaw analnych znajdziesz w każdym sex shopie. 

Jeśli natomiast chodzi o kobiety – kulek analnych można zarówno używać doodbytniczo jak i dopochwowo. Pierwsza opcja zapewni rozkosz podczas seksu i w czasie orgazmu, druga natomiast nie tylko może przynieść orgazm, ale również jest niezwykle korzystna dla naszego zdrowia i kondycji. Kulki waginalne bowiem ćwiczą zarówno zwieracze (co pomoże nam w przyszłości utrzymywać mocz) oraz mięśnie Kegla, dzięki którym możemy czerpać seksu jeszcze większą przyjemność!

Jakie kulki wybrać?

Jak wiadomo – na rynku dostępnych jest wiele wariantów kulek analnych. Od małych i średnich, aż po duże. Od tradycyjnych po wibrujące. Od czarnych, przez białe, aż po różnokolorowe. I jeśli nie wiemy, jakie wybrać, kierujmy się naszym stopniem zaawansowania w seksie analnym.

Jeśli jesteś początkujący – zdecyduj się na kulki mniejsze oraz miękkie, które będą łatwiejsza do okiełznania i nie sprawią Ci bólu. Jeśli natomiast masz już spore doświadczenie w analnych zabawach – bez problemu możesz zdecydować się na kulki większe.

Jak używać kulek analnych i korali analnych

Kulki analne wprowadza się do odbytu. Kulki są zbudowane podobnie do kulek waginalnych. Zawierają w środku małe kuleczki, które wprawione w ruch stymulują zakończenia nerwowe odbytu.
Koraliki analne także wprowadza się się do odbytu. Są to niewielkie kuleczki w formie sznureczka, zakończone uchwytem. Przy wyciąganiu ich powolnym lub gwałtownym odczuwa się ogromną przyjemność. 

 

Tekst powstał przy współpracy ze sklepem erotycznym Exclusive Sex Shop.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ