Monday, September 21, 2020
Home / PARTNER MK  / Jak urozmaicić życie erotyczne dzięki kulkom analnym?

Jak urozmaicić życie erotyczne dzięki kulkom analnym?

Ten mały erotyczny gadżet pozwoli odmienić Wasze wieczory

kulki analne, seks, pikaneteria, partner

Odmień swój seks! / fot. materiały prasowe

Odkryj nowy wymiar przyjemności dzięki kulkom analnym / fot. materiały prasowe

 

Kulki analne są coraz bardziej popularnymi gadżetami, które można nabyć w sex shopach. Polacy otwierają się na nowe możliwości i chętnie z nich korzystają. Niezależnie od płci kulki oraz koraliki cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i nic nie zapowiada, by miało się to zmienić.

 

Wiele par szuka gadżetów, które mogłyby wspomóc ich łóżkowe starania i dodać trochę pikanterii ich związkowi. I nic w tym dziwnego. Ludzie lubią poszukiwać i poznawać nowe rzeczy. Niewielu jednak z nas zdaje sobie sprawę, że prawdziwą rozkosz mogą przynieść nam zabawy analne. A do nich potrzeba nam specjalnych akcesoriów.

 

Kulki analne dla każdego

Kulki analne to gadżety, które możemy kupić w sex shopie za niewielką kwotę. Dzięki swojej budowie są bezpieczne i łatwo się ich używa. A używać można ich na różnorodne sposoby – wkładając je do odbytu albo do pochwy. Co ciekawe – coraz więcej mężczyzn zaczyna używać kulek analnych do tego, by zwiększyć swoje doznania seksualne podczas stosunku i przy orgazmie. Bardzo ważny jest również fakt, że kulki te stymulują dodatkowo prostatę, co zapewnia spotęgowane odczucia rozkoszy.

Szukasz kulek analnych? To sprawdź https://exclusivesexshop.com/c/76/korale-i-kulki-akcesoria-erotyczne.html

Jeśli natomiast chodzi o kobiety – kulek analnych można zarówno używać doodbytniczo jak i dopochwowo. Pierwsza opcja zapewni rozkosz podczas seksu i w czasie orgazmu, druga natomiast nie tylko może przynieść orgazm, ale również jest niezwykle korzystna dla naszego zdrowia i kondycji. Kulki waginalne bowiem ćwiczą zarówno zwieracze (co pomoże nam w przyszłości utrzymywać mocz) oraz mięśnie Kegla, dzięki którym możemy czerpać seksu jeszcze większą przyjemność!

Jakie kulki wybrać?

Jak wiadomo – na rynku dostępnych jest wiele wariantów kulek analnych. Od małych i średnich, aż po duże. Od tradycyjnych po wibrujące. Od czarnych, przez białe, aż po różnokolorowe. I jeśli nie wiemy, jakie wybrać, zastosujmy metodę zaawansowania.

 

Jeśli jesteś początkujący – zdecyduj się na kulki mniejsze oraz miękkie, które będą łatwiejsza do okiełznania i nie sprawią Ci bólu. Jeśli natomiast masz już spore doświadczenie w analnych zabawach – bez problemu możesz zdecydować się na kulki większe.

 

Tekst powstał przy współpracy ze sklepem erotycznym Exclusive Sex Shop.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach