Friday, April 19, 2024
Home / Miasto Miłości  / Jak spędzić walentynki?

Jak spędzić walentynki?

Walentynki coraz bliżej, a pandemia Covid-19 nie ułatwia w żadnym wypadku ich spędzenia z ukochana osobą. Weekend w Hiszpanii trzeba będzie odłożyć na przyszły rok. Warto jednak postarać się żeby święto zakochanych spędzić wyjątkowo. Poniżej

walentynki

Jak spędzić walentynki? fot. Clem Onojeghuo

Walentynki coraz bliżej, a pandemia Covid-19 nie ułatwia w żadnym wypadku ich spędzenia z ukochana osobą. Weekend w Hiszpanii trzeba będzie odłożyć na przyszły rok. Warto jednak postarać się żeby święto zakochanych spędzić wyjątkowo. Poniżej znajdziecie kilka propozycji na urozmaicenie tegorocznych walentynek, żebyście zapamiętali je na długo

 

Romantyczna kolacja we dwoje

Myśląc o wspólnej kolacji, każdy może pomyśleć przecież codziennie można ją ugotować. Czy ona jest wyjątkowa? Odpowiedź brzmi – TAK. Można przyrządzić wspólnie albo zamówić coś dobrego do jedzenia, czego nie jecie na co dzień. Nie tylko to sprawi, że będzie magicznie. Jeśli przygotujesz odpowiedni wystrój, zgasicie światło, zapalicie świece i puścicie ulubione piosenki to nie zapomnicie tego dnia jeszcze przez długo.

kolacja zakochanych

Jak spędzić walentynki /fot. Jonathan Borba

 

Wieczór pełen muzyki

Ulubiony film, ciepły koc i wino to nie jedyny sposób na urozmaicenie wieczoru. A może karaoke? Piosenki zespołu ABBA lub Queen sprawią, że przetańczycie całą noc. Nie trzeba profesjonalnego sprzętu wystarczy głośnik i wyświetlany z YouTube tekst. Na pewno nie będzie nudy, jeśli wasze śpiewanie urozmaicicie strojami nawiązującymi do stylu piosenki

Karaoke

Jak spędzić walentynki? /fot. Nikola Đuza

 

Jednodniowa wycieczka

Jednodniowa wycieczka nad Morskie Oko lub do miasteczka oddalonego o kilkadziesiąt kilometrów od waszego domu to może być dobry pomyśl na spędzenie aktywnie walentynek. Wybierzcie wspólnie kierunek podróży, zabierzcie potrzebne rzeczy i jedźcie. Tak spędzony dzień w jakimś malowniczym polskim miasteczku może okazać się lepszym pomysłem niż siedzenie w domu.

zakochani w aucie

Jak spędzić walentynki? / fot. Toa Heftiba

 

Romantyczna kąpiel

Jesteście posiadaczami wanny? Jeśli tak, to przygotujcie wspólna kąpiel. Wanna pełna piany i gorącej wody jest idealnym sposobem na celebrowanie walentynek. Kilka zapachowych świeczek, zgaszone światło i spokojna, relaksacyjna muzyka. Po kąpieli można poddać się domowemu spa i zrobić masaż ukochanej osobie. Wystarczy wcześniej zakupić olejek o pięknym zapachu.

kąpiel

Jak spędzić walentynki / fot. We-Vibe WOW Tech

 

Domowe kino

Zamknięte kina to nie koniec świata. Można przygotować idealny seans w domu. Dla miłośników dużego ekranu, zawsze można wypożyczyć na jedną noc projektor. Najważniejsze jest przygotowanie idealnego zestawu filmów. Mogą to być wasze ulubione klasyki kina lub jeszcze nie oglądnięte nowości. Jedyne czego brakuje to popcornu i zapasu coli na całą noc.

domowe kino

Jak spędzić walentynki? / fot. Toa Heftiba

 

Zuza Chmura

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Karinka 9 lutego, 2021

    Wybieramy się do pobliskiego tunelu aerodynamicznego w Lesznie na lot, Potem wspólnie będziemy przygotowywać romantyczną kolację., może włączymy sobie jaką komedię albo pogramy w planszówki.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ