Tuesday, April 23, 2024
Home / Moda  / Design  / Jak spędzić cały dzień w łóżku (bez poczucia winy)

Jak spędzić cały dzień w łóżku (bez poczucia winy)

8 porad żeby nie wychodzić z łóżka

Nareszcie wolne! Najprzyjemniejszy dzień każdej zapracowanej kobiety. Bez względu na to, czy za oknem akurat świeci słońce, czy pada deszcz, każdy zasługuje na odrobinę relaksu. Może właśnie w tę niedzielę trochę powylegujesz się w łóżku? Miękkie poduszki, zdrowe przekąski i dobra książka dotrzymają ci towarzystwa… Jeśli już cię przekonaliśmy, obejrzyj nasz poradnik, jak spędzić cały dzień w łóżku bez poczucia winy!

Źródło: YouTube/ Westwing.pl

 

Wyrzuć z łóżka poczucie winy! / fot. Westwing.pl

Wyrzuć z łóżka poczucie winy! / fot. Westwing.pl

1. Rozciągnij się

Dokładnie rozciągnij zesztywniałe mięśnie.

2. Dużo pij

Nawet, jeśli spędzisz większość dnia wylegując się w łóżku, nie zapomnij o zalecanej dawce wody mineralnej. Filiżanka aromatycznej kawy lub herbaty też może się przydać!

3. Zjedz duże śniadanie

Gofry z owocami, jajka w koszulkach czy sałatka z awokado! W wolne w końcu masz więcej czasu na przygotowanie jedzenia, więc dobrze wykorzystaj ten dzień.

4. Poczytaj

Postaraj się uniknąć pokusy spędzenia całego dnia przed komputerem. Wreszcie jest czas zacząć długo odkładaną książkę lub spokojnie poczytać gazetę. Wykorzystaj go jak najlepiej!

5. Zrób zakupy

Zakupy online to jeden z najlepszych wynalazków! Bez ubierania się i wychodzenia z domu możesz urządzić mieszkanie albo wybrać nową kreację na imprezę.

6. Zadzwoń do znajomych

Spokojne popołudnie to najlepszy czas na nadrobienie towarzyskich zaległości.

Najlepszy przyjaciel na leniwe dni / fot. Westwing.pl

Najlepszy przyjaciel na leniwe dni / fot. Westwing.pl

7. Posłuchaj muzyki

Wykorzystaj wolny dzień, żeby ułożyć listę utworów na cały tydzień. Może pojawiły się już jakieś muzyczne nowości, które umilą ci drogę do pracy?

8. Zadbaj o urodę

Zaległe maseczki, peelingi, manicure… Wypoczęta skóra najlepiej wchłania kosmetyki, więc zorganizuj w domu małe spa. W poniedziałek będziesz wyglądać olśniewająco.

A na koniec… Czas na popołudniową drzemkę! Po tylu zajęciach trzeba w końcu odpocząć

Zdjęcia i materiały wideo: Westwing

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ