Wednesday, July 17, 2024
Home / PARTNER MK  / Jak przygotować dla dziecka urodziny w ogrodzie?

Jak przygotować dla dziecka urodziny w ogrodzie?

Dobra zabawa przede wszystkim

Urodziny w ogrodzie

fot. Photographee.eu / Adobe Stock

Organizacja imprez okolicznościowych w przydomowych ogrodach staje się coraz bardziej popularna. Możliwość korzystania z agencji eventowych sprawia, że można przygotować niezapomniane przyjęcie, które na pewno zapewni super zabawę wszystkim uczestnikom

 

Urodziny w ogrodzie — przede wszystkim dobra zabawa

Przygotowując imprezę dla dzieci, niezależnie w jakim wieku, musimy zadbać o odpowiednią rozrywkę. Korzystając z usług firmy eventowej, która w swoim wyposażeniu ma podesty estradowe BSC System, można zainicjować koncert lub przedstawienie teatralne. Do uczestnictwa w projekcie warto zaprosić uczestników wydarzenia lub też wynająć jakiegoś lokalnego albo (jeżeli budżet na to pozwoli) bardziej znanego artystę. Część sceniczna imprezy powinna być dostosowana do wieku i upodobań zaproszonych gości.

Urodziny w ogrodzie — dania główne i przekąski

Na urodzinach dla dzieci nie trzeba martwić się o główne dania obiadowe. Maluchy dużo bardziej ucieszą się z pizzy oraz przekąsek, gdyż i tak nie będą chciały przerywać zabawy na jedzenie. Oczywiście warto zadbać o to, aby na stole pojawił się tort. Można pomyśleć też o ciastkach lub cukierkach, a rozmaite kanapki na pewno spełnią swoją rolę. Do picia najlepiej przygotować zdrowe soki owocowe, wodę oraz herbatę. Dla ułatwienia istnieje opcja skorzystania z cateringu. Takim sposobem otrzymamy gotowe posiłki i nie trzeba będzie martwić się gotowaniem.

Urodziny w ogrodzie — dekoracje

Dzieci lubią kolorowe dekoracje, dlatego warto pomyśleć o kreatywnym ozdobieniu ogrodu. Nie powinno zabraknąć balonów i urodzinowych czapeczek, choć można postawić też na serpentyny czy girlandy. Jako zastawę stołu najlepiej wykorzystać naczynia jednorazowe, gdyż w ferworze zabawy mogłoby dojść do stłuczenia niektórych elementów szklanych lub porcelanowych.

Przygotuj się na każdą pogodę!

Urodziny w ogrodzie należy dobrze zaplanować i bardzo ważne jest, aby nie dać się zaskoczyć pogodzie. Nawet jeżeli prognozy są słoneczne, warunki atmosferyczne bywają nieprzewidywalne, trzeba więc mieć odpowiednią alternatywę na wypadek deszczu lub silnego wiatru. Dobrą opcją jest zastosowanie namiotów eventowych, które dostępne są w różnych rozmiarach i mogą spełnić rolę odpowiedniego zadaszenia na wypadek, gdyby pogoda spłatała nam figla.

Zadbaj o rodziców

Urządzając imprezę dla dzieci młodszych, wypada zaprosić też ich rodziców. Warto przygotować dla nich stolik nieco na uboczu, gdzie będą mogli pobyć w swoim gronie, jednocześnie kontrolując to, co dzieje się na imprezie głównej. Dla tej grupy również należy przygotować ciasto, kawę i przekąski.

Urodziny w ogrodzie — samodzielnie czy z pomocą?

Przygotowanie urodzin w ogrodzie to dość wymagające zajęcie, zwłaszcza jeżeli chcemy gościć zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Czasem warto poprosić o pomoc. Firmy eventowe dysponują bowiem nie tylko umiejętnościami zarządzania wydarzeniem, ale także odpowiednim sprzętem, który sprzyjać będzie zapewnieniu niezapomnianych atrakcji.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ