Wednesday, July 17, 2024
Home / PARTNER MK  / Jak prawidłowo dbać o skórę?

Jak prawidłowo dbać o skórę?

Jesień to dobry czas, aby ja zregenerować

zabiegi na skórę

rys. Moondance / Pixabay

Skóra poprzez swoją powierzchnię jest największym narządem człowieka. Pełni funkcję ochronną, broni ciała przed patogenami, odbiera bodźce zewnętrzne. Narażona jest na szereg niekorzystnie działających czynników zewnętrznych

 

Na co narażona jest skóra człowieka?

Należą do nich zbyt wysoka i zbyt niska temperatura, promieniowanie UV, zanieczyszczenia powietrza i błędy w pielęgnacji. Czynniki wewnętrzne wpływające na szybsze starzenie się skóry to nieprawidłowa dieta, braki w witaminach, niezdrowy tryb życia – zbyt mało ruchu na świeżym powietrzu, palenie papierosów, zmęczenie, niedobór snu i nadmiar stresu. Szczególnie niebezpieczne jest niekontrolowane wystawianie skóry na promienie słoneczne, co na dłuższą metę może doprowadzić nawet do zmian nowotworowych. Nie wystarczą same kosmetyki żeby chociaż częściowo zahamować proces starzenia się. Zabiegi na skórę w Warszawie to specjalność kliniki drparda.com.pl.

Jakie zabiegi na skórę są najskuteczniejsze?

Klinika drparda.com.pl to zespół specjalistów, których współpraca pozwala na kompleksowe rozwiązywanie problemów związanych ze skórą. W skład zespołu wchodzą dermatolodzy, chirurdzy medycyny estetycznej, psychodietetycy i doświadczone pielęgniarki. W ramach regeneracji skóry w Warszawie drparda.com.pl może zaproponować między innymi: różnego rodzaju zabiegi na skórę – peelingi, zabiegi mezoterapii polegające na płytkim nakłuwaniu skóry z jednoczesnym aplikowaniem preparatu leczniczego, a także zaawansowane zabiegi CGF wykorzystujące krew pacjenta przetworzoną w specjalnym separatorze komórkowym. W drparda.com.pl wykonywane są zarówno zabiegi kosmetyczne jak i lecznicze. Klinika dysponuje najnowocześniejszym sprzętem medycznym, a pacjent pozostaje pod troskliwą opieką począwszy od etapu diagnozy aż po rekonwalescencję po zabiegu. Na stronie drparda.com.pl można zobaczyć długą listę międzynarodowych certyfikatów, świadcząca o najwyższych kwalifikacjach zawodowych personelu.

Regeneracja skóry w Warszawie – kiedy się zdecydować ?

Obowiązuje zasada im wcześniej tym lepiej. Profilaktyka zawsze jest łatwiejsza niż walka z zaistniałymi już zmianami. Im mniejsze zmiany, objawy zwiotczenia, czy tak zwanej szarej skóry tym łatwiej je usunąć. Należy pamiętać także o sezonowej regeneracji skóry w Warszawie, na przykład po wakacjach spędzonych nad ciepłym morzem. Konsultacji wymagają także wszystkie pojawiające się zmiany skórne – plamki, przebarwienia czy podrażnienia. 25 rok życia to niestety biologiczny koniec młodości – pielęgnując we właściwy sposób skórę można przesunąć tę granicę.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ