Sunday, March 3, 2024
Home / Inne  / Jak pozbyć się plam i przebarwień po lecie?

Jak pozbyć się plam i przebarwień po lecie?

Linia ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ od Amway w trzech prostych krokach, skutecznie walczy z przebarwieniami i ciemnymi plamami.

Lato to czas kiedy zwalniamy tempo i każdą wolną chwilę staramy się spędzać na powietrzu, planujemy urlop w ciepłych oraz nasłonecznionych miejscach. Pomimo korzystnego wpływu słońca na nasze samopoczucie, stanowi ono niestety zagrożenie dla naszej skóry. Wysokie temperatury i nadmierna ekspozycja ciała na promienie słoneczne może powodować m.in.: zaburzenia kolorytu czy przyspieszenie procesu starzenia się skóry. Przebarwienia oraz nierówny koloryt, to problemy, które najczęściej pojawiają się wraz z końcem lata. Linia ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ od Amway w trzech prostych krokach, skutecznie walczy z przebarwieniami i ciemnymi plamami.

Z punktu widzenia kosmetycznego wygląd skóry jest odzwierciedleniem zdrowia i miarą piękna. Zmiany skórne są wynikiem nie tylko czynników środowiskowych, ale także genetyki, odżywiania, stresu i naturalnego procesu starzenia. Nadmierna ekspozycja skóry na działanie promieni słonecznych może doprowadzić do zakłócenia wytwarzania melaniny – naturalnego pigmentu odpowiadającego m.in. za barwę włosów, oczu
i skóry. Najbardziej narażone na pojawienie się przebarwień słonecznych są odsłonięte części ciała: twarz, dłonie, dekolt, a także ramiona. Seria ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ została opracowana z myślą o osobach, które niezależnie od wieku, zmagają się z ciemnymi plamami i ziemistym odcieniem skóry.

Linia koncentruje się na wszystkich 3 wymiarach promiennego wyglądu skóry:

Wyrównany koloryt – jednolity koloryt, redukcja widocznych przebarwień, w tym ciemnych plam lub podrażnionych obszarów spowodowanych m.in.: poparzeniami słonecznymi, stresem czy naturalnym procesem starzenia
Blask – rozświetlona skóra, o zdrowym, pięknym blasku
Rozświetlenie – przejrzysta skóra ukazująca wewnętrzny blask.

Produkty z linii ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ by Amway powstały w wyniku zaawansowanych badań i technologii naukowych, w oparciu o naturalne, sprawdzone i potwierdzone w swoim działaniu składniki aktywne. Technologia 3D oparta jest na liposomie odpowiedzialnym za transport składników nawilżających, rozjaśniających i łagodzących w głąb skóry, co przynosi szybkie i bezprecedensowe efekty. W rezultacie silnie działające składniki roślinne oraz opracowane naukowo substancje aktywne dostarczane są do 3 warstw skóry, które potrzebują ich najbardziej, rozwiązując w ten sposób problemy najtrudniejszych do usunięcia ciemnych plam i przebarwień już u źródła. Liposom dociera do najgłębszych obszarów już w ciągu 2 godzin!

W skład linii ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ wchodzą:
Emulsja rozświetlająca
Korektor redukujący przebarwienia
Krem rozświetlająco-nawilżający (na dzień i na noc)

Maksymalne efekty działania produktów widoczne są przy stosowaniu preparatów dwa razy dziennie – rano i wieczorem, na oczyszczoną i osuszoną skórę.

Amway_ARTISTRY_IDEAL_RADIANCE_EmulsjaARTISTRY IDEAL RADIANCE™ by Amway Emulsja rozświetlająca
Szybko wchłaniający się koncentrat o delikatnej konsystencji, zawierający najwyższe stężenie naturalnych składników aktywnych, jakie kiedykolwiek zostało zastosowane w preparacie marki ARTISTRY. Preparat posiada właściwości silnie rozjaśniające. Natychmiast zwiększa blask i promienność skóry, szczególnie poszarzałej i zmęczonej. Skutecznie rozjaśnia przebarwienia i zmniejsza ich widoczność. Już w ciągu 24 godzin znacznie minimalizuje działanie melaniny, która jest przyczyną powstawania ciemnych plam. 97% kobiet biorących udział w badaniu skóry z użyciem chromametru (w celu określenia wartości przejrzystości/jasności skóry) zauważyło bardziej promienną skórę już po 4 tygodniach stosowania preparatu. Emulsja zapewnia szybkie działanie i trwałe rezultaty. Już w ciągu 15 minut następuje zwiększenie poziomu nawilżenia aż o 123%, utrzymujące się do 8 godzin.*
*Wtedy, gdy preparat stosowany jest jako część Systemu-kuracji ARTISTRY IDEAL RADIANCE

Składniki aktywne:

Wyciągi ze stokrotki pospolitej, nasion wiesiołka oraz inne kompleksy roślinne znajdujące się w mieszance ARTISTRY wzmacniają rozjaśniające działanie protein białkowych, czerwonych alg i wyciągu z fasoli, jednocześnie łagodząc i rozjaśniając skórę. Zaawansowana technologia 3D wykorzystuje lukrecję, lecytynę i ceramid 3, które penetrują głębsze warstwy skóry, dostarczając składników nawilżających
i odżywczych tam, gdzie są najbardziej potrzebne.
Pojemność: 30 ml Cena: 380,00 zł

Amway_ARTISTRY_IDEAL_RADIANCE_KorektorARTISTRY IDEAL RADIANCE™ by Amway Korektor redukujący przebarwienia
Korektor posiada formułę, która niweluje nawet najtrwalsze ciemne plamy i przebarwienia. Preparat przeznaczony jest do stosowania rano i wieczorem. Posiada skoncentrowaną formułę, która dociera do problematycznych warstw skóry już w ciągu dwóch godzin od momentu nałożenia jej na twarz. Zmniejszenie aktywności melaniny następuje w ciągu zaledwie 24 godzin.* Rezultat: widocznie rozświetlona i rozjaśniona skóra o promiennym wyglądzie i wyrównanym kolorycie.
* Wtedy, gdy preparat stosowany jest jako część Systemu-kuracji ARTISTRY IDEAL RADIANCE.
82% kobiet biorących udział w testach potwierdziło, że korektor redukujący przebarwienia pomógł im zmniejszyć poziom objawów hiperpigmentacji w ciągu zaledwie 4 tygodni. Intensywna i skuteczna formuła korektora eliminuje trwałe przebarwienia starcze. 97% kobiet biorących udział w testach zauważyło, że ich skóra stała się jaśniejsza już po 12 tygodniach stosowania produktu! Preparat zwiększa promienność skóry. Składniki zawarte w korektorze docierają do głębszych warstw skóry, dzięki czemu skutecznie eliminują przebarwienia, jednocześnie łagodząc, nawilżając i odżywiając skórę, która staje się miła w dotyku i rozświetlona od wewnątrz.

Składniki aktywne:

Proteiny z pereł, czerwone algi, wyciąg z fasoli oraz śliwki europejskiej wspomagają swoje działanie, rozjaśniając skórę i łagodnie wyrównują jej koloryt. Zaawansowany system oparty na stworzonej przez ARTISTRY technologii 3D gwarantuje, że wszystkiego jego składniki oraz specjalne połączenie substancji nawilżających i łagodzących, docierają do głębszych warstw skóry, czyli tam, gdzie ich działanie jest najbardziej skuteczne.
Pojemność: 15 ml Cena: 268,00 zł

Amway_ARTISTRY_IDEAL_RADIANCE_KremARTISTRY IDEAL RADIANCE™ by Amway Krem rozświetlająco-nawilżający (na dzień i na noc). Krem posiada formułę o właściwościach intensywnie nawilżających, która w połączeniu z działaniem rozjaśniającym, skutecznie wyrównuje koloryt skóry i eliminuje problem hiperpigmentacji, dzięki czemu cera zyskuje promienny wygląd – w dzień i w nocy. W ciągu dnia krem szybko zwiększa poziom nawilżenia skóry, rozjaśniając ją delikatnie i dodając jej blasku. W nocy preparat zapobiega odwodnieniu, dzięki czemu następnego dnia skóra wygląda na wypoczętą i zdrową. Krem intensywnie nawilża skórę i odbudowuje jej naturalny poziom nawilżenia. Wpływa na zmniejszenie się aktywności melaniny odpowiedzialnej za powstawanie ciemnych plam i przebarwień. W rezultacie skóra odzyskuje zdrowy i promienny wygląd. Wyniki badań klinicznych wskazują, że już po 15 minutach od zastosowania kremu poziom nawilżenia skóry zwiększa się aż o 131%, utrzymując się przez 8 godzin.

Składniki aktywne:
Zaawansowana technologia 3D opracowana przez ARTISTRY sprawia, że składniki łagodzące dostają się w głąb skóry, nawilżając miejsca, które tego potrzebują najbardziej. Dzięki temu składniki rozjaśniające, takie jak proteiny z pereł, czerwone algi, wyciąg z fasoli i pelargonii są w stanie dotrzeć do wewnętrznych warstw skóry, skutecznie eliminując trwałe przebarwienia i wyrównując w ten sposób koloryt oraz tonację cery.
Pojemność: 50 ml Cena: 280,00 zł

Wszystkie produkty ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ by Amway sprzedawane są wyłącznie za pośrednictwem sieci liczącej ponad trzy miliony punktów dystrybucji Amway™ na całym świecie oraz poprzez stronę www.amway.pl

***
Marka ARTISTRY jest światowym liderem w segmencie prestiżowych preparatów do pielęgnacji skóry oraz kosmetyków do makijażu. W grupie produktów sygnowanych marką ARTISTRY znajdują się testowane klinicznie, intensywne w działaniu kuracje i luksusowe rozwiązania pielęgnacyjne, które powstały w wyniku zaawansowanych osiągnięć naukowych. ARTISTRY to również pomadki do ust, cienie do powiek, róże do policzków oraz inne kosmetyki do makijażu, dostępne w pięknej palecie kolorystycznej, które spełniają unikalne potrzeby kobiet z całego świata. ARTISTRY znajduje się wśród pięciu najlepiej sprzedających się, prestiżowych marek kosmetyków do pielęgnacji skóry.1 Produkty ARTISTRY sprzedawane są poprzez sieć ponad trzech milionów dystrybutorów na całym świecie.

***
Amway jest jednym z wiodących producentów sprzedaży bezpośredniej na świecie, sprzedaje 450 wysokiej jakości produktów z segmentu/kategorii urody, odnowy biologicznej oraz pielęgnacji domu, dystrybuowanych poprzez sieć niezależnych dystrybutorów. Firma została założona w 1959 roku w mieście Ada w stanie Michigan (Stany Zjednoczone), obecnie zaś ma oddziały w przeszło 100 krajach na świecie. W samym 2014 roku zysk firmy wyniósł 10,8 miliardów  dolarów.
Najlepiej sprzedające się marki Amway to: NUTRILITE™ (preparaty witaminowe, mineralne i suplementy diety), ARTISTRY™ (produkty pielęgnacyjne oraz kosmetyki do makijażu) oraz eSpring™ (system oczyszczania wody). Więcej informacji na stronę: www.amway.pl

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ