Monday, July 22, 2024
Home / Moda  / Jak pomóc mamie w doborze stylizacji przez internet?

Jak pomóc mamie w doborze stylizacji przez internet?

Warto zatem poświęcić swojej mamie kilka chwil, by pomóc jej dobrać odpowiednią stylizację nie wychodząc z domu

Zakupy z mamą / fot. materiały prasowe

Młodsze pokolenie jest bardziej przyzwyczajone do zakupów online niż nasi rodzice czy też dziadkowie. Dlatego też bardzo często jesteśmy im potrzebni podczas wyboru ubrań lub wszelkich innych przedmiotów, które upatrzyli sobie przez internet. Szczególnie gdy w grę wchodzi także zwrot zakupionych towarów

 

 

Zakupy online z mamą

 

Internet jest cudownym wynalazkiem przede wszystkim ze względu na fakt, że możemy dokonać zakupów dosłownie wszędzie. Jest to także uproszczenie dla osób, które w sklepach stacjonarnych nie mogę otrzymać upragnionych rzeczy – szczególnie chodzi tutaj o ubrania w niestandardowych wzorach, kolorach, a także rozmiarach. Bardzo często nasze mamy nie odnajdują się w rozmiarówce sklepów sieciowych w galeriach handlowych. Warto zatem poświęcić swojej mamie kilka chwil, by pomóc jej dobrać odpowiednią stylizację nie wychodząc z domu. Jest to bardzo przyjemny sposób na spędzenie wspólnego popołudnia, szczególnie w sezonie jesienno-zimowym, gdy możecie dobierać stroje przy kubku ulubionej herbaty. Butiki online z modą plus size są niezwykle przyjazne i przejrzyste dla użytkowników – czasem wystarczy tylko pokazać mamie w jaki sposób poruszać się po stronie, by mogła sama dokonać wyboru.

 

 

Dobranie odpowiedniej stylizacji

 

Czasem jednak mama potrzebuje nie tylko wsparcia technicznego, ale także pomocy w sprawnym dobieraniu dodatków, czy też doradztwa w zakresie stylu. Tutaj także możemy ją wesprzeć, jednak sklepy takie jak np. xl-ka.pl zawsze starają się pokazać pełną stylizację i sposób, w jaki ją ograć zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Zazwyczaj nasze mamy interesują np. żakiety damskie. Duże rozmiary takich ubrań są poszukiwane przez wiele osób, a mimo to, nie zawsze jesteśmy w stanie zakupić je stacjonarnie. Robiąc takie zakupy przez internet, w jednym sklepie możecie stworzyć nie tylko doskonale pasujący do siebie komplet. Przy okazji zapłacicie raz za przesyłkę, a możliwe, że także i Ty wybierzesz coś dla siebie. W modzie plus size istnieją także elementy garderoby, które są uniwersalne i ponadczasowe.

 

 

Całkowita zmiana stylu – czy to możliwe?

 

Nasze mamy podczas dokonywania zakupów stacjonarnych nie zawsze mają pomysł na to jak ma się prezentować ich styl. Często więc z rzeczy z kilku sklepów powstaje stylowy misz-masz wymagający uporządkowania. Możesz pomóc mamie odnaleźć jej styl, inspirując ją zdjęciami looków w internecie. Dzięki takim przykładom może ona nauczyć się na nowo tego, jak łączyć posiadane już ubrania, a także tego, jak samodzielnie stworzyć modny zestaw. Inspiracji możecie szukać na blogach modowych, kanałach na portalach video, a także w butikach online. Dzięki takiemu podejściu stare rzeczy Twojej mamy mogą dostać drugie życie, a brak niektórych podstawowych części składowych stylizacji może być uzupełniony dzięki internetowym sklepom plus size. Już samo wybieranie może stanowić doskonałą zabawę dla Waszej dwójki i sposób na spędzenie długich, zimowych wieczorów.

 

Źródło: Partner MK

 

 

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Hania Godin 24 listopada, 2019

    Interesujący wpis! :))

  • Marysia 10 czerwca, 2021

    Ciekawy wpis super dziękuje:)

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ