Monday, April 22, 2024
Home / POLECAMY  / Jak pieścić piersi, aby sprawić kobiecie przyjemność?

Jak pieścić piersi, aby sprawić kobiecie przyjemność?

Piersi – jak je pieścić, by sprawić kobiecie przyjemność?

Pozująca kobieta w białej sukience

Delikatne i wolne pieszczoty piersi są gwarancją przyjemności/ fot. jernej graj/Unsplash

Podpowiemy jak dobrze pieścić piersi – atrybut kobiecego ciała, na który mężczyźni i kobiety zwracają szczególną uwagę. Niestety większość z nas nie wie, jak obchodzić się z jedną z najbardziej wrażliwych sfer erogennych na ciele. Jakie pieszczoty piersi są w stanie zadowolić wymagającą właścicielkę biustu?

Jak najlepiej pieścić kobiece piersi?

Chcesz się dowiedzieć jak pieścić kobietę po piersiach, aby zaspokoić jej potrzeby? Dotykaj piersi delikatnie, zwłaszcza na początku cyklu menstruacyjnego. Zaczynanie od agresywnych pieszczot może sprawić ból. Nie śpiesz się i poświęć temu czas i uwagę. Cierpliwość jest na wagę złota, a pożądania nie da się wzbudzić w kilka sekund. Uważnie obserwuj jej biust dzięki czemu nie tylko nacieszysz oczy, ale będziesz w stanie stwierdzić czy jej podniecenie wzrosło. Przeczytaj uważnie, by przekonać się, jak dotykać dziewczynę po piersiach. Masuj je całą dłonią lub pocieraj oraz muskaj sutki i ich okolicę opuszkami palców. O tym jak najlepiej pieścić kobiece piersi niekoniecznie wiedzą ich właścicielki, dlatego warto sugerować się reakcjami ciała. Do których należy:

  • Zaczerwienienie piersi bardziej widoczne u kobiet o jasnej karnacji rozprzestrzenia się od górnej części brzucha;
  • Obrzmienie brodawek – otoczka dookoła brodawki pęcznieje i robi się ciemniejsza;
  • Erekcja sutków sztywnienie brodawek główna oznaka podniecenia, niektóre kobiety są tak wrażliwe, że mogą doświadczać tego na samą myśl o seksie, nie zawsze obie piersi reagują jednocześnie;
  • Powiększenie piersi, może powiększyć się nawet o ¼, do piersi dopływa więcej krwi dlatego żyły stają się większe i bardziej widoczne.

Całowanie piersi – jak zwiększyć z tego przyjemność?

Skuteczniejsze od dotykania jest całowanie piersi. Całowanie po piersiach ze względu na delikatność i wilgotne muśnięcia gwarantuje mocniejsze doznania. Aby zabawa piersiami była udana i dawała więcej satysfakcji postaraj się nie zaczynać całowania od brodawek. Zrób wszystko by na nich zakończyć wędrówkę po jej ciele. Możesz lizać sutki, a następnie na nie dmuchać. Ssać brodawki i delikatnie zasysać ich czubki. Spróbuj, a zapewnisz jej rozkosz.

Jak pieścić sutki, by kobieta odczuwała przyjemność?

Niektó.rzy.re z nas potrzebują więcej czasu, a zatem więcej pieszczot i pocałunków… Można się głaskać, drapać, pocierać, muskać, łaskotać, uciskać, gnieść, ocierać…
Dotykanie kobiecych sutków, głaskanie czy podszczypywanie sprawia przyjemność, musi być jednak dostosowane do oczekiwań i pragnień partnerki. Jak pieścić sutki?

– Okolice piersi są szczególnie czułe, dlatego zanim weźmiesz je w ręce i zaczniesz miętosić, możesz najpierw podarować im chwilę dreszczy poprzez muskanie dłonią, piórkiem, listkiem, pędzelkiem itd. Generalnie wszystkim, co ci wpadnie w ręce, może wyłączając papier ścierny. Gęsia skórka gwarantowana!

– zdradza specjalistka od kreatywnego seksu Jüne Plã na łamach „Klubu rozkoszy”.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jouissance Club (@jouissance.club)

Co jeszcze? Możesz wodzić palcem dookoła sutka, lekko obracać skutkiem, uderzać palcami w same szczyty brodawek, masuj kolistymi ruchami brodawki. Ze względu na porównanie do własnych doświadczeń mężczyźni wykonują zbyt intensywne pieszczoty sutków, ponieważ ich nie są tak czułe, a oddają takie pieszczoty jakimi sami chcieliby być obdarzeni. Jak pieścić piersi i sutki, zwracaj uwagę na reakcje oraz instrukcje swojej partnerki, ponieważ jedne kobiety preferują subtelne i powłóczyste muśnięcia dłoni, inne wolą mocniejsze i dynamiczne czułości.

Czym jest orgazm sutkowy?

Pieszczoty piersi nie muszą być częścią gry wstępnej do tradycyjnego lub oralnego aktu płciowego. Samymi pieszczotami można doprowadzić kobietę do orgazmu. Trzeba jednak wiedzieć, że nie każdą, nie w każdym momencie życia i nie zawsze.
Orgazm sutkowy to najwyższy punkt podniecenia wywołany pieszczotami piersi. Nie każda kobieta w młodym wieku jest do niego zdolna. Wiele szlaków nerwowych sprzyjających temu pojawia się dopiero po karmieniu piersią. Sporo przypadków pierwszego orgazmu zdarza się w okresie laktacji. Bywa, że przeżywają go podczas karmienia piersią, a nie aktu seksualnego. Wpływ na to mają hormony, to one czynią karmienie przyjemnym, przy okazji zwiększają wrażliwość na bodźce erotyczne. Większość kobiecych piersi nie jest rozbudzona do jego osiągnięcia, ponieważ nie są nauczone dotyku. Kobiety opisują orgazm piersi jako niezwykle intensywne odczucie, które stopniowo narasta w całym ciele. Kulminacyjna przyjemność przychodzi falami i odczuwa się ją tak samo jak np. orgazm łechtaczkowy, ponieważ gdy sutki są stymulowane pobudzany jest ten sam obszar, który odpowiada za przyjemność płynącą z pieszczot narządów płciowych.

Więcej na temat  orgazmu sutkowego przeczytasz tu:

Orgazm sutkowy – czym jest i jak go osiągnąć?

kobieta podczas masażu

Masaż piersi odpręża, poprawia ukrwienie skóry i uatrakcyjnia seks/fot. ale romo photography/Unsplash

Erotyczny masaż piersi

Jak masować pierś kobiecie? Erotyczny masaż piersi można wykonać w ramach gry wstępnej lub dla przyjemności. Masaż piersi pomaga się odprężyć i zapomnieć o problemach. Poprawia ukrwienie skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej wrażliwa na pieszczoty. Warto wykonać masaż erotyczny piersi, ponieważ stres i zmęczenie negatywnie wpływają na libido i sprawiają, że seks bywa mniej udany. Świetnym sposobem na podniecenie jest piersi masaż. Przeczytaj dalej by dowiedzieć się, jak wykonać masaż biustu. Jak zrobić go prawidłowo? Do jego wykonania przyda się ręcznik i aromatyczny olejek. Powinien trwać minimum 20 minut. Masuj piersi kolistymi ruchami, prawą zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a przeciwnie do ruchu wskazówek pierś lewą. Następnie chwyć obie piersi oddalaj je i zbliżaj. Możesz też delikatnie szczypać sutki.

Kobieta pozująca w staniku sportowym

Wydawałoby się, że małe piersi dobrze znoszą agresywne pieszczoty, wręcz przeciwnie./kyle smith/Unsplash

Jak najlepiej pieścić małe piersi?

Małe piersi są bardziej wrażliwe. Mogą znieść więcej ruchu niż te pełniejsze, możesz spróbować zamknąć je w dłoniach i delikatnie podrzucać podczas seksu. Jak pieścić małe piersi postaraj się delikatnie do nich podchodzić, ponieważ zwykle wolą subtelne pieszczoty. Sprawdzaj reakcję ich właścicielki, może należeć do kobiet lubiących mocniejsze doznania.

Inne pomysły na to, co można zrobić z kobiecymi piersiami.

Co można robić z kobiecymi piersiami:

  • Wykorzystaj wino, alkohol w nim zawarty spowoduje stwardnienie brodawek
  • Można polać piersi czekoladą, bitą śmietaną, sosami do lodów
  • Fajnym pomysłem jest włożenie jadalnej bielizny
  • Dobrym sposobem na podniecenie partnerki jest użycie zapachowego olejku do masażu, zapachy należą do afrodyzjaków
  • Niektó.rzy.re lubią pocieranie piersi penisem:

– Jeżeli masz piersi, a w dodatku są one w miarę solidnego rozmiaru, polecam ci żywo praktykę nazywaną „seksem hiszpańskim”. Ze stanikiem jest praktyczniej, bo dzięki temu masz wolne ręce – na przykład żeby stawiać pasjansa albo ewentualnie dolewać lubrykantu

seks hiszpański

Seks po hiszpańsku / ilustracje z książki „Klub rozkoszy”
© Jüne Plã

– radzi twórczyni popularnego instagramowego konta Jouissance Club.

Gabriela Isakiewicz

 

Sprawdź koniecznie:
Co to jest lubrykant i do czego służy?

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ