Tuesday, March 5, 2024
Home / PARTNER MK  / Jak pakować firmowe prezenty?

Jak pakować firmowe prezenty?

Papier do pakowania czy celofan

Papier do pakowania czy celofan

Folia pełni nie tylko funkcję estetyczną – chroni również prezent przed wilgocią czy kurzem / fot. pixabay.com

Zastanawiasz się, jak elegancko zapakować prezenty dla klientów i partnerów biznesowych? Gustowne opakowanie podarunków nie musi być trudne ani czasochłonne. Oto garść pomysłów!

Ozdobny papier do pakowania

Proste rozwiązania są często najlepsze – do pakowania firmowych prezentów doskonale nadaje się papier typu Kraft. Dlaczego? Papier tego typu cechuje się dużą gęstością – dzięki temu jest odporny na przypadkowe uszkodzenia, które mogą powstać w trakcie transportu paczki. Nieprzepuszczający światła, wytrzymały papier kraftowy skutecznie zabezpiecza prezent, a jednocześnie spełnia funkcję eleganckiego opakowania. Do pakowania firmowych prezentów najlepiej nadają się jednobarwne, gładkie arkusze. Wysokiej jakości prezent pakunkowy znajdziesz w sklepie internetowym rajapack.pl: https://www.rajapack.pl/opakowania-ozdobne/papier-do-pakowania-prezentow-celofan_C2317.html. W ofercie sklepu dostępny jest papier o gramaturze 70, 60 lub 50 g/m2 – taka grubość sprawia, że jest on odporny na przypadkowe rozdarcia czy przecięcia i doskonale chroni owinięte nim paczki. Papier do pakowania prezentów sprzedawany jest w rolkach o szerokości 50 centymetrów i długości 100 metrów. Zdecydować się możesz na jeden z siedmiu uniwersalnych kolorów: brązowy, biały, czerwony, granatowy, czekoladowy, złoty lub srebrny. Jednobarwne, pozbawione wzorów arkusze sprawdzą się, jeżeli zależy Ci na elegancki opakowaniu prezentów. Jeżeli szukasz bardziej ekstrawaganckiego rozwiązania, możesz sięgnąć po błyszczący papier w nieco bardziej krzykliwym kolorze – żółtym, fioletowym, jasnozielonym lub purpurowym.

Wytrzymała folia celofanowa

Innym materiałem, który doskonale nadaje się do pakowania prezentów, jest przezroczysta folia celofanowa. Wykorzystać ją można do owijania koszy z upominkami i słodyczami, bombonierek, bukietów czy żywych kwiatów w doniczkach. Jest to szybki i prosty, a jednocześnie elegancki sposób pakowania prezentów. Folia pełni nie tylko funkcję estetyczną – chroni również prezent przed wilgocią czy kurzem. W sklepie rajapack.pl znajdziesz błyszczącą, przezroczystą folię celofanową do pakowania prezentów, wykonaną z polipropylenu o grubości 35 mikronów. Mocna, odporna na rozciąganie i przedarcia folia dostępna jest w rolkach o długości 120 metrów i szerokości 80 centymetrów. Do pakowania podarunków wybrać możesz również folię celofanową w ozdobne wzory: groszki, gwiazdki lub różnobarwne prążki. Efektownym zwieńczeniem takiego opakowania będzie ozdobna wstążka lub kokarda.

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ