Tuesday, June 18, 2024
Home / PARTNER MK  / Jak napisać dobry SMS na dzień dobry i dobranoc?

Jak napisać dobry SMS na dzień dobry i dobranoc?

Od serca do serca

fot. Freepik

Każda osoba będąca w związku wie doskonale, jak ważna jest wzajemna komunikacja. Dotyczy to nie tylko rozmów, kiedy jesteśmy razem, ale również chwil, kiedy drugiej osoby z nami nie ma. Nawet krótka wiadomość SMS, lub wysłana na komunikatorze, może przynieść wiele radości. Niestety, w ciągłym biegu często o tym zapominamy. To błąd, który nie służy pielęgnowaniu relacji. Warto więc to zmienić. Z naszego artykułu dowiesz się jak napisać dobry SMS na dzień dobry lub dobranoc

 

Zacznijmy od odpowiedzi, dlaczego właściwie warto wysyłać czułe SMS-y na dzień dobry czy dobranoc do drugiej osoby? Przede wszystkim jest to prosty sposób na sprawienie drugiej osobie radości. Każdy z nas lubi otrzymywać miłe wiadomości i ciepłe słowa. Mogą one poprawić nastrój na cały dzień lub pozytywnie nastroić przed snem. To jednak nie wszystko. Napisana przez nas wiadomość pokazuje drugiej osobie, że jest ona dla nas ważna oraz myślimy o niej nawet w sytuacji, gdy jej z nami nie ma.

Postaw na szczerość

Jeśli chcesz, żeby SMS do bliskiej ci osoby sprawił jej radość i dotarł do serca, postaw na to, żeby był jak najbardziej szczery i prawdziwy. Zastanów się co chcesz jej przekazać, co czujesz, jakie emocje w tobie budzi. Nie musisz być poetą by stworzyć ciekawą treść, która wzruszy i z pewnością sprawi radość. Wystarczą krótkie zdania. Ważne, by zawrzeć w nich pozytywny przekaz pełen czułości oraz miłych słów.

Znajdź chwilę na stworzenie wiadomości

To oczywiste, że w wielu z nas nie dysponuje obecnie nadmiarem czasu, jednak aby stworzyć dobry SMS na dzień dobry lub dobranoc, będziesz potrzebować kilku minut. To ważne, by nie pisać wiadomości w biegu. Szybko napisany SMS może być nieskładny, niezrozumiały. Co więcej podczas pisania w pośpiechu często pojawiają się w nim błędy czy literówki, które sprawiają, że ma nieco lekceważący charakter w stosunku do osoby, do którego go kierujesz. Nawet gdy się spieszysz usiądź, poświęć chwilę i przeczytaj wiadomość przed jej wysłaniem.

 

Nic nie przychodzi ci na myśl? Nie przejmuj się ‒ skorzystaj z gotowych rozwiązań i sprawdzonych pomysłów

Nie da się ukryć, że nie zawsze jesteśmy w nastroju do tworzenia treści kreatywnych, pomysłowych czy oryginalnych. Czasem, nawet gdy długo o tym myślimy nie jesteśmy w stanie napisać nic ciekawego, co sprawiłoby radość drugiej osobie. Co zrobić w takim przypadku? Możemy wykorzystać możliwości, które daje nam Internet. Obecnie istnieje wiele stron, które publikują ciekawe propozycje SMS-ów, pełne miłości wiersze czy sentencje. Znajdziesz również porady dotyczące tego w jaki sposób konstruować wiadomość, by sprawiła radość drugiej osobie.

Więcej pomysłów na czułe SMSy na dobranoc znajdziesz w tym artykule SMS na dobranoc dla niej i dla niego – https://kobiecystyl.pl/sms-na-dobranoc-dla-niej-i-dla-niego-najlepsze-czule-i-romantyczne-wiadomosci/.

 

Podsumowując, jeśli posiadasz osobę, która jest dla ciebie ważna i bardzo bliska twojemu sercu nie zapominaj o okazywaniu tego. Wystarczy bowiem kilka słów wysłanych po przebudzeniu czy przed snem. Jak widzisz, napisanie dobrego, czułego SMS-a wcale nie musi być trudne.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ