Wednesday, May 29, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Jak mieć dłuższe rzęsy?

Jak mieć dłuższe rzęsy?

Długie, zalotne rzęsy znane z reklam kosmetyków, wielkiego ekranu i czerwonego dywanu, są marzeniem wielu kobiet. Aby je spełnić, decydują się one na wypróbowanie najróżniejszych sposobów, mających z założenia pomóc osiągnąć wyznaczony cel. Warto jednak

Jak mieć dłuższe rzęsy?

Jak mieć dłuższe rzęsy? / fot. fotolia

Długie, zalotne rzęsy znane z reklam kosmetyków, wielkiego ekranu i czerwonego dywanu, są marzeniem wielu kobiet. Aby je spełnić, decydują się one na wypróbowanie najróżniejszych sposobów, mających z założenia pomóc osiągnąć wyznaczony cel. Warto jednak zapamiętać, że aby mieć dłuższe rzęsy, pielęgnacja powinna odbywać się na kilku płaszczyznach.

Jak mieć dłuższe rzęsy?

Jak mieć dłuższe rzęsy? / fot. fotolia

Pokusy i pułapki na drodze do pięknych rzęs

Panie marzące o długich rzęsach bardzo często wpadają na pomysł doczepienia sztucznych włosków. Owszem, uzyskany efekt może być naprawdę spektakularny, rzęsy będą prezentować się zjawiskowo, a ponadto nie będą wymagały tuszowania. Jednak początkową euforię skutecznie studzi fakt późniejszej utraty sporej ilości naturalnych włosków, do których przyklejane są te syntetyczne.

By rzęsy miały szansę rosnąć długie i zdrowe, należy także unikać nadmiernego tarcia oczu podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Dotyczy to również demakijażu, który najlepiej wykonywać przy pomocy specjalnie do tego stworzonych produktów. Przygotowany wacik należy nasączyć preparatem, a następnie przyłożyć do oka na kilka krótkich chwil, co pozwoli na rozpuszczenie kosmetyków i ich delikatne usunięcie.

Po co sięgnąć?

Prawdziwą furorę w ostatnim czasie zrobiły odżywki do rzęs, które są szczególnie polecane paniom marzącym o długich, pięknych rzęsach. Dobrym przykładem takiego kosmetyku jest REALASH, dostępny na www.realash.pl, zdobywający serca kobiet nie tylko skutecznością, ale także konkurencyjną ceną w porównaniu do innych obecnych na rynku odżywek. Jest on pełen substancji aktywnych, stymulujących procesy wzrostu rzęs bezpośrednio u ich źródła. W rezultacie włoski zyskują kilka cennych milimetrów, a ponadto stają się zdecydowanie mocniejsze i gęstsze.

Wysokiej jakości odżywka na rzęsy jest produktem całkowicie bezpiecznym w stosowaniu, czego gwarancją jest formuła wzbogacona o naturalne ekstrakty pochodzenia roślinnego, pielęgnujące, chroniące i kojące okolice oczu. W poszukiwaniu idealnej odżywki warto także zwrócić uwagę, aby w składzie zawierała ona kompleks witamin.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Wśród najcenniejszych porad i wskazówek na szczególne wyróżnienie zasługuje ta dotycząca konieczności codziennego usuwania makijażu przed snem. Jeśli tusz pozostaje na rzęsach zbyt długo, zaczyna wysychać. Zbyt częste zaniedbania w tym aspekcie mogą doprowadzić do tego, że włoski staną się kruche i łamliwe. Takie postępowanie bardzo szybko znajdzie odzwierciedlenie również w wyglądzie skóry i oczu.

Dzięki wysokiej jakości odżywce marzenie o długich, pięknych i zalotnych rzęsach dodających spojrzeniu głębi teraz może się spełnić. Na efekty co prawda trzeba będzie poczekać kilka tygodni, ale przy systematycznym i regularnym stosowaniu odżywki z pewnością będą one trwałe, a nasze rzęsy – intensywnie odżywione, zregenerowane, mocne i gęste – będą najwspanialszą ozdobą dla oczu.

Oceń artykuł
9 komentarzy
 • Karinka 29 października, 2013

  A jak długo trzeba stosować ten Realash, żeby w ogóle zobaczyć jakieś efekty, wie ktoś może? I tak przy okazji, czego używacie do demakijażu, żeby nie podrażnić okolic oczu i rzęs? Ja miałam mleczko z Ziai, ale ostatnio jakoś się u mnie nie spisuje…

 • Realash 4 listopada, 2013

  Zdecydowanie jeden z lepszych produktów obecnie na Polskim rynku. Idą święta może warto pomyśleć aby kupić ten produkt właśnie dla swojej ukochanej ?

 • turczynka 12 listopada, 2013

  Pewnie, to doskonały pomysł. Ja niestety musiałam kupić sobie sama, ale i tak jestem bardzo zadowolona.

 • Lidzia03 13 listopada, 2013

  Kochane! Używam już od dłuższego czasu i nie mogę o Relash powiedzieć złego słowa. Może i nie jest jakiś tani, ale rzęsy po nim są naprawdę zjawiskowe.

 • Michalina 14 listopada, 2013

  Realash jest kapitalny! Już nie pamiętam kiedy wyszłam bez niego. Naprawdę widać efekty i wart jest każdych pieniędzy.

 • Pokrzywa45 18 listopada, 2013

  Słyszałam nie powiem, ale muszę się jeszcze zastanowić. Namawiam mamę, żeby kupiła i wypróbowała. Wtedy mogłabym zawsze po kryjomu i sama spróbować. Sprytna jestem, co :)?

 • Zyletka 21 listopada, 2013

  Zawsze robiłam wszystko dla rodziny. Jako doświadczona kobieta wiem, że zdecydowanie dbałam o siebie za mało. Realash to był zakup tylko dla mnie, ale zadowoleni są wszyscy. Oprawa oczu jest zjawiskowa.

 • kasja 31 marca, 2018

  Zamiast przedłużania, które osłabia rzęsy zdecydowałam się na serum biotebal rzęsy xxl. Po kilku tygodniach rzęsy pięknie mi urosły i bardzo się wzmocniły

 • dominika 16 listopada, 2018

  Stosuję biotebal od ok. dwóch tygodni i zaczynam widzieć różnicę. Nawet bez wytuszowania rzęsy są dłuższe i bardziej wyraziste

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ