Friday, April 19, 2024
Home / PARTNER MK  / Jak łączyć biżuterię?

Jak łączyć biżuterię?

Złote zasady łączenia złota

Łączenie biżuterii / fot. materiały prasowe

Biżuteria nie tylko jest dopełnieniem stylizacji, ale też bardzo ważnym jej elementem. Odpowiednie łączenie biżuterii pozwala nadać outfitowi pożądany charakter, ale jak się do tego zabrać? Nie jest to proste, ale poznając kilka prostych zasad, na pewno nauczysz się łączyć biżuterię!

Łączenie biżuterii / fot. materiały prasowe

Łączenie biżuterii / fot. materiały prasowe

Srebro i złoto

Jeszcze nie tak dawno temu ważną zasadą dress code było to, aby pod żadnym pozorem nie łączyć ze sobą złota i srebra. Teraz w ofertach sklepów można znaleźć biżuterię, która w jednym modelu łączy kolor srebrny i złoty. Takie połączenia są teraz bardzo modne. Łącząc ze sobą te dwa kolory, należy jednak pamiętać o tym, aby biżuteria utrzymywana była w podobnej stylistyce. Dzięki temu całość wygląda spójnie i prezentuje się bardzo modnie.

Albo naszyjnik, albo kolczyki

Komplety składające się z naszyjnika i długich kolczyków są bardzo stylowe, ale nadają się bardziej na większe okazje. Na co dzień takie połączenie jest zbyt ciężkie. Do pracy i codziennych stylizacji lepiej sprawdzi się wybieranie albo naszyjnika, albo kolczyków.

– Jeżeli masz wrażenie, że Twoja stylizacja nie jest kompletna, kiedy masz na sobie tylko jeden rodzaj biżuterii, to powinnaś zainteresować się celebrytkami, znanymi także jako biżuteria gwiazd. Celebrytki to bardzo minimalistyczny, skromny design. Są hitem ostatnich miesięcy i wyglądają bardzo dobrze w komplecie – radzi właściciel sklepu z biżuterią Viadem.

Blask, ale z umiarem

Prawdziwe i sztuczne kamienie są bardzo popularne. Kobiety na całym świecie kochają je za blask, który dodają całej stylizacji. Należy nosić je jednak z umiarem. Pierścionki z brylantem? Wystarczy tylko jeden, aby uzupełnić strój i nadać stylizacji lekkości. Jeżeli decydujemy się na kolczyki z kamieniami, to powinny być one raczej niewielkie, tak aby nie przytłaczać. W przypadku błyskotek należy po prostu postawić na minimalizm.

Biżuteria do stylizacji czy stylizacja do biżuterii?

Wybierając look na kolejny dzień często pojawiają się wątpliwości – czy to biżuteria powinna być dobrana do stylizacji, a może raczej stylizacja stworzona pod biżuterię? Tak naprawdę to całość powinna tworzyć spójną jedność i wyglądać naturalnie. Warto pamiętać o tym, że naszyjnik czy bransoletka są w stanie odmienić charakter kreacji. Trzeba to mieć na uwadze, łącząc ze sobą elementy utrzymane w różnych stylach.

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Robert 31 grudnia, 2017

    Właściciel sklepu Viadem coś radzi? Wolne żarty! Odradzam współpracę ze sklepem Viadem Rafał Wasilkowski. Jest to firma nierzetelna, która nie realizuje przyjętych zamówień. Brak kontaktu z tą firmą.

  • Robert 31 grudnia, 2017

    Odradzam współpracę ze sklepem Viadem Rafał Wasilkowski.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ