Wednesday, May 29, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Jak dobrze wyglądać, czyli zakupy z osobistą stylistką

Jak dobrze wyglądać, czyli zakupy z osobistą stylistką

Jeśli brakuje ci czasu lub po prostu nie wiesz, jak wykreować swój wizerunek, pomocą służy osobista stylistka, która jest ekspertem w tej dziedzinie.

Jak dobrze wyglądać, czyli zakupy z osobistą stylistką

Jak dobrze wyglądać, czyli zakupy z osobistą stylistką / fot. materiał prasowy

Nie ulega wątpliwości, że nasz wizerunek bardzo mocno wpływa na nasze kontakty osobiste a przede wszystkim biznesowe. Wcale jednak nie trzeba mieć wielu ubrań, aby dobrze prezentować się każdego dnia. Wystarczy odpowiednio dobrana garderoba i fryzura, a z każdej z nas da się wydobyć prawdziwe piękno. Kluczem jest kompozycja odpowiednich zestawów i dodatków, które można wykorzystać na wiele okazji. Całości dopełnią fryzura i makijażowe triki, które podkreślą naszą osobowość i sprawią, że będziemy czuć się dobrze w swoim ciele bez względu na niedoskonałości. Jeśli jednak brakuje ci czasu lub po prostu nie wiesz, jak wykreować swój wizerunek, pomocą służy osobista stylistka, która jest ekspertem w tej dziedzinie.

Jak dobrze wyglądać, czyli zakupy z osobistą stylistką

Jak dobrze wyglądać, czyli zakupy z osobistą stylistką / fot. materiał prasowy

Dzień ze stylistką

Rekomendowanych stylistów znajdziesz w większych miastach, a przede wszystkim w Warszawie. Ofertę współpracy ze stylistą oferują centra handlowe, szkoły kreowania wizerunku jak i indywidualne firmy. Co daje skorzystanie z usług osobistej stylistki w Warszawie? Taka osoba przede wszystkim określi typ naszej sylwetki oraz reguły doboru garderoby, która wyeksponuje nasze atuty i zatuszuje niedoskonałości. Pierwszy krok to rozmowa. Poprzez rozmowę stylistka poznaje nasze oczekiwania i tworzy nowy wizerunek. Następny krok to porządkowanie szafy (eliminacja garderoby, która do nas nie pasuje) oraz wspólne zakupy, które trwają zazwyczaj 4 godziny. Robiąc zakupy ze stylistką możemy być pewni, że będziemy modnie ubrani, a nie przebrani. Cena za pomoc stylistki jest zróżnicowana w zależności od podjętych działań (średnio około 800zł). Koszta idą w górę, jeżeli w grę wchodzi kompletna metamorfoza (nowa garderoba, fryzura i makijaż). Taka metamorfoza wiąże się wtedy także ze spotkaniem z wizażystką, która dobiera odpowiednie kosmetyki dla naszego typu urody, wykonuje pasujący do nas makijaż i uczy makijażowych trików.

Plusy metamorfozy

Wielkim plusem naszej przemiany jest otworzenie się na nowe możliwości, jakie możemy osiągnąć dzięki nowemu wizerunkowi. Zdobytą wiedzę i wskazówki od stylistki wykorzystamy owocnie na długo. Komponując nowe elementy naszej garderoby nigdy już nie będziemy spędzać wielu godzin na zakupach, ponieważ będziemy wiedzieć, który kolor i fason do nas pasuje. Gotowe zestawy, które będą wisieć w naszej szafie zdecydowanie skrócą czas potrzebny na codzienne skompletowanie garderoby. Zawsze będziemy wiedzieć, w co się ubrać  i zawsze będziemy mieć pewność, że wyglądamy atrakcyjnie. Przeraża cię cena metamorfozy? Pomyśl, ile pieniędzy a przy tym także czasu i nerwów tracisz na nieudane zakupy. Pamiętaj, że współpraca ze stylistą to współpraca z profesjonalistą, który doskonale wie, jak zadbać o nasz komfort i prestiż.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 토토사이트 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More here to that Topic: miastokobiet.pl/jak-dobrze-wygladac-czyli-zakupy-z-osobista-stylistka/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ