Wednesday, June 19, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Jak przygotować projekt kubka z własnym zdjęciem?

Jak przygotować projekt kubka z własnym zdjęciem?

Projekt kubka z własnym zdjęciem? Hmmm

projekt-kubka-miasto-kobiet

fot. Pixabay

Czy wiesz, że na kubku może pojawić się dokładnie taki nadruk, na jaki masz ochotę? Wystarczy, że skorzystasz z kreatora online, a z łatwością stworzysz projekt kubka z własnym zdjęciem, autorskim tekstem lub spersonalizowaną grafiką w dowolnej formie. W jaki sposób przygotować taki projekt i o czym warto pamiętać podczas wymyślania unikatowego nadruku na kubek?

Dlaczego warto stworzyć projekt kubka ze zdjęciem?

Kubek z nadrukiem to doskonała propozycja dla osób, które nie mogą znaleźć odpowiedniego wzoru w aktualnej ofercie lub chcą, by ich projekt był unikatowy. To także świetny pomysł na prezent dla bliskiego członka rodziny, właściciela ukochanego zwierzaka, Twojego przyjaciela czy nawet wychowawcy w szkole.

Kubek ze swoim zdjęciem – na jaką okazję?

Kubek „Zajęty przez” z Twoim zdjęciem, fot. materiały prasowe

Kubki z nadrukiem najczęściej są tworzone z myślą o konkretnych osobach lub grupach. Modele ze zdjęciami sprawdzają się doskonale jako autorski pomysł na prezent na Dzień Matki lub Dzień Ojca, ale stanowią one również ciekawą propozycję dla zorganizowanych zespołów i drużyn. W takich przypadkach kubki z nadrukiem ze sklepu MegaKoszulki.pl stają się wyjątkową pamiątką, która będzie przypominać piękne chwile przez długie lata. Twoje zdjęcie może się też pojawić na żartobliwym kubku dla ukochanej osoby – np. z tekstem „Tak, jestem zajęty przez piękną dziewczynę”. To ciekawy pomysł na walentynki lub rocznicę.

Jak przygotować projekt kubka ze zdjęciem?

Aby kubek z nadrukiem wyglądał satysfakcjonująco, konieczne jest wybranie właściwych plików. Pierwszym krokiem w procesie projektowania jest zastanowienie się, czy na docelowym produkcie ma znaleźć się wyłącznie zdjęcie, czy może powinno ono zostać wzbogacone o tekst lub grafiki. Kreator projektu na kubek z nadrukiem pozwala na łatwe sprawdzenie, jak wybrana fotografia będzie prezentować się na konkretnym tle i w danym miejscu. Dzięki niemu możesz także dodać napisy lub gotowe symbole z banku darmowych grafik.

Jakie pliki nadają się na kubek z własnym nadrukiem?

Dobre kreatory gadżetów personalizowanych umożliwiają przesłanie plików w wielu popularnych formatach. Podczas projektowania nadruku na kubek warto jednak pamiętać o zachowaniu prawidłowych wymiarów i rozdzielczości. Zaleca się, by plik odpowiadał wymiarami rzeczywistemu produktowi w skali 1:1 przy 300dpi. Korzystając z kreatora projektu na kubek, masz także możliwość edytowania wstawionych zdjęć poprzez wycinanie tła, zmianę jasności i kontrastu lub dodanie filtrów – bez konieczności dysponowania specjalnym oprogramowaniem.

Projekt kubka ze zdjęciem z banku fotografii

W kreatorze kubków z nadrukiem znajdziesz też gotowe zdjęcia przedstawiające naturę, zwierzęta, ludzi, pojazdy oraz wiele innych obiektów. Sięgając po nie, z łatwością stworzysz spersonalizowany projekt bez konieczności dysponowania własnymi fotografiami. Istnieje również możliwość połączenia kilku mniejszych zdjęć, które razem stworzą spójną całość.

Kubek ze zdjęciem idola

projekt-kubka-1-miasto-kobiet

Kubek Boysband 2 z One Direction / fot. materiały prasowe

W kreatorze można stworzyć nie tylko kubek ze swoim zdjęciem, lecz także fotografią przedstawiającą konkretnego celebrytę. W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się akcesoria ze znanymi piosenkarzami, zespołami, aktorami czy sportowcami. Takie rozwiązanie sprawdza się też świetnie w przypadku osób, które mają własne zdjęcia z idolami i chcą uwiecznić je na kubku.

Kubek z nadrukiem full print

kubki2-miasto-kobiet

Kubek full print Space out Lennon cat / fot. materiały prasowe

Projekt kubka ze zdjęciem może być widoczny nie tylko z jego jednej strony. Ciekawym pomysłem jest wybranie podłużnego zdjęcia, które zajmie powierzchnię całego naczynia. Jak zaprojektować nadruk full print? Wystarczy wgrać do kreatora fotografię, której długość nie przekracza obwodu kubka. I gotowe!

Artykuł sponsorowany
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • PAweł 18 maja, 2023

    Kubek z własnym nadrukiem można wykonać w HQ Fotolab we Wrocławiu. Kubki z własnym nadrukiem, tekstem, zdjęciem, grafiką lub logo wykonujemy od 1h. Mamy największy wybór kubków, ponad 60 różnych rodzaii kubków od nadruku. Realizujemy projekty i pomysły klientów. Wykonujemy pojedyncze kubki z nadrukiem W ofercie HQ Fotolab znajdziesz kubki ceramiczne z nadrukiem, kubki szklane, kubki termiczne oraz kubki metalowe. Podpowiadamy i pomagamy w zaprojektowaniu wymarzonego kubka własnym z nadrukiem.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ