Sunday, June 23, 2024
Home / Moda  / Jak dobrać bieliznę wyszczuplającą?

Jak dobrać bieliznę wyszczuplającą?

Pogotowie ratunkowe przed ważnym wyjściem, gdy tu i tam masz ciut za dużo

Bielizna wyszczuplająca Miasto Kobiet

Bielizna wyszczuplająca przychodzi z odsieczą, gdy za późno na odchudzanie / fot. Adobe Stock

Każda kobieta, niezależnie od wieku, chce pięknie wyglądać. Czasami jednak daleko nam do wymarzonej sylwetki, a wielkie wyjście tuż tuż. Nie panikujmy. Dobrym rozwiązaniem jest wówczas bielizna wyszczuplająca, która pozwoli nam na ukrycie kilku centymetrów i umożliwi założenie obcisłej sukienki

 

Co to jest bielizna wyszczuplająca?

Bielizna wyszczuplająca różni się od tej tradycyjnej. Zbudowana jest z mocnych, elastycznych materiałów. Tworzą ją poliamidy i elastany. Raczej nie znajdziemy tu zmysłowych i delikatnych koronek. Nie tylko solidny materiał, ale i fiszbiny czy specjalne przeszycia sprawiają, że bielizna taka trzyma wszystko na swoim miejscu. Z bielizny wyszczuplającej brzuch często korzystają kobiety po porodzie, które jeszcze nie wróciły do sylwetki sprzed ciąży, lub po prostu panie z nadwagą. Nowoczesne techniki bezszwowe sprawiają, ze bielizna wyszczuplająca jest praktycznie niewidoczna pod ubraniem.

Szeroka oferta bielizny wyszczuplającej

Sklep internetowy Gorteks w swojej ofercie bielizny wyszczuplającej brzuch oferuje majtki, halki, gorsety i body. Jeśli naszym problemem jest brzuch i pośladki, pomocne okażą się majtki wyszczuplające z wysokim stanem, który sięga prawie pod biust. Majtki takie podnoszą i modelują pośladki, a jednocześnie wyszczuplają całą talię i brzuch. Specjalny pasek żelu skutecznie przytrzymuje majtki i zabezpiecza przed ich zsuwaniem się. Gdy chcemy wyszczuplić talię i brzuch, i równocześnie pragniemy, aby nasza bielizna miała elementy koronki, to bez problemu znajdziemy taki model. Jeśli zaś chcemy wyszczuplić uda, możemy skorzystać ze spodenek korygujących, wyglądem przypominających kolarki. Wyszczuplające halki będą odpowiednie, gdy pragniemy wysmuklić całą sylwetkę. Zwykle bielizna wyszczuplająca dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych: w kolorze białym, cielistym i czarnym.

Zasady wyszczuplania bielizną

Należy pamiętać, że bielizna wyszczuplająca to tylko tymczasowy sposób na poprawę naszej sylwetki. Powinniśmy zdrowo żyć, odżywiać się i zapewnić sobie odpowiednią dawkę ruchu na co dzień. Przy dobieraniu rozmiaru bielizny wyszczuplającej często kierujemy się przekonaniem, że mniejszy rozmiar będzie dla nas lepszy, bo bardziej nas wyszczupli. Jest to jednak mylne podejście. Zbyt mały rozmiar będzie się marszczył i wrzynał, co będzie widoczne nawet pod ubraniem. Poza tym zbyt ciasna bielizna wyszczuplająca może doprowadzić do niedokrwienia danej części ciała, skurczów brzucha a nawet omdleń spowodowanych niedotlenieniem. Wybierając rozmiar bielizny wyszczuplającej należy sugerować się rozmiarem, jaki nosimy na co dzień. Jeżeli mamy wątpliwości co do rozmiaru, winniśmy zmierzyć obwód tali, bioder, obwód pod biustem i porównać wyniki z tabelą producenta.

Zalety bielizny wyszczuplającej

Dobrze dobrana bielizna wyszczuplająca będzie niewidoczna pod ubraniem, a dodatkowo spełni swoją zasadniczą funkcję, jaką jest wysmuklenie sylwetki bądź tylko pewnej jej części. Jest łatwo dostępna zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Pozwoli nam poczuć się pewnie nawet w najbardziej obcisłej sukience.

 

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ