Tuesday, June 25, 2024
Home / Moda  / Jak być modnym zimą? Odrzuć konwenanse nosząc śmieszne koszulki z nadrukiem.

Jak być modnym zimą? Odrzuć konwenanse nosząc śmieszne koszulki z nadrukiem.

Wrzuć na luz i wyraź siebie! Moda jeszcze nigdy nie była tak zabawna! Zima to nie powód, żeby mieć doła. A nawet jeśli, to bezwzględnie należy walczyć z burą stylistyką, którą próbuje nam narzucić wszechobecna

Kolorowe koszulki

Koszulki na każdą okazje/ fot. materiały prasowe

Wrzuć na luz i wyraź siebie! Moda jeszcze nigdy nie była tak zabawna! Zima to nie powód, żeby mieć doła. A nawet jeśli, to bezwzględnie należy walczyć z burą stylistyką, którą próbuje nam narzucić wszechobecna przyroda. W tym roku nie pozwalaj wrzucić się w utarte ramy. Możesz nawet zaprojektować swoją odzież samodzielnie. Zostań niekwestionowanym fanem śmiesznych koszulek inspirowanych dowolną, interesującą cię tematyką

 

 

Z pewnością cechuje cię specyficzne poczucie humoru. Nie zwlekaj i uzewnętrznij to. Moda nie jest bezpieczna, wymaga odwagi. Przestań więc chować się w skorupie stuprocentowej poprawności i wstrząśnij światem, wychodząc na miasto w jednej ze starannie dobranych koszulek z nadrukiem. Niech inni wiedzą, co drzemie pośród najgłębszych pokładów twojej podświadomości.

Jeśli wahasz się tworzyć, zerknij na gotowe śmieszne koszulki od dobrego projektanta

Istnieją sklepy, które pozwolą ci spokojnie oswoić się z tematyką projektową i pomogą przejść przez ten proces etapami. Jednym z nich jest IdeaShirt – miejsce powstania wielu legendarnych projektów, które zdobyły szerokie uznanie na polskim rynku. Producent ten jest też ekspertem w dziedzinie profesjonalnych nadruków tworzonych według przesłanych projektów, jednak nie narzuca tej opcji swoim klientom. Zamiast tego daje im wybór pomiędzy własną kreatywnością, a tym co powstało na bazie pomysłów firmowych. Poszukaj więc inspiracji wśród gotowych wzorów. Pomyśl dobrze, co chcesz powiedzieć poprzez swoje ubranie. Drażni cię typowy styl pisania obecny w portalach społecznościowych? Brak przecinków i wszechobecne kolokwializmy przyprawiają cię o zgrzytanie zębów? Wybierz wzór „Śmierć wrogom polszczyny!” i rozpocznij tym samym niezwykłą krucjatę w obronie języka polskiego! Bawią cię popularne firmówki? Obśmiej to! Noś śmieszne koszulki z nadrukiem „Pumba”, „Dzik” i „Stonka”! Nikt przecież nie powiedział, że musisz być jak wszyscy. A może masz już dość tego, że otoczenie wciąż się czepia, wskazując, jak bardzo od niego odstajesz? Koszulka „Antisocial” została zaprojektowana specjalnie dla outsiderów.

Rozwesel swoich bliskich, prezentując im zimową porą koszulki z napisami

Każdy sposób na rozwianie zimowej nudy warto stosować w praktyce. Masz wśród swoich znajomych fana serwisu YouTube? Zdziwisz się, gdy zobaczysz, jak wielką radość mogą mu sprawić śmieszne koszulki powiązane z tą tematyką, takie jak „Forfiter”, czy „Bede grał w gre”. Twoja najbliższa kumpela ma bardzo silny charakter? Niech jej żywot umilą mądrości wygłaszane przez Małą Mi. Tata zachwyci się dowolną śmieszną koszulką z nosaczem, a mama… Ty znasz swoją mamę! Może jest zbyt obowiązkowa? Daj jej odpocząć, powiedz, jak jest ważna i uciesz ją t-shirtem z napisem „Nic nie musze”, niech ma. Niezależnie od tego, czy kupujesz ubrania dla siebie, czy dla innych, przyczyniasz się do dodania polskim ulicom odrobiny kolorytu. Co z tego, że śmiesznych koszulek nie widać pod grubą kurtką? Sama świadomość, co na sobie nosisz sprawi, że uśmiech nie będzie schodził z twojej twarzy przez cały dzień. Aby świetnie bawić się w zimowe miesiące zadbaj tylko o to, by zakupione przez ciebie koszulki z nadrukiem były dobrej jakości. Najlepiej sprawdzą się modele uszyte z wysokogatunkowej bawełny przędzonej metodą ring-spun. W materiale tej jakości skóra oddycha lepiej i nie poci się tak bardzo, jak w przypadku tradycyjnych dzianin.

 

Ubrania z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem/ fot. materiały prasowe

 

Na co czekasz? Nie daj się zimie! Zacznij zabawę już teraz i zamów to, co najbardziej wpadło ci w oko!

 

 

źródło: materiały Partnera MK

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ