Thursday, May 30, 2024
Home / PARTNER MK  / Jacuzzi – właściwości dla zdrowia i urody

Jacuzzi – właściwości dla zdrowia i urody

Czas na relaks!

Picture showing group of friends enjoying jacuzzi in hotel spa

Szukasz sprawdzonej recepty na dobre samopoczucie? Jacuzzi to jeden z najbardziej lubianych pomysłów na relaks, nie tylko dla zdrowia, ale także dla urody. Zastanawiasz się, jakie właściwości drzemią w sile bąbelków? Przeczytaj nasz tekst, aby przekonać się o zbawiennym wpływie kojącej kąpieli na organizm i sprawdź, dlaczego warto zainwestować we własne jacuzzi dmuchane.

jacuzzi, relaks, spa, zdrowie

Czas na relaks / fot. materiały prasowe

Wiele osób uważa jacuzzi za symbol relaksu w wyjątkowo luksusowym wydaniu. Aby korzystać z niezwykle przyjemnej kąpieli w bąbelkach, wyjeżdżają do ośrodków odnowy biologicznej, wykupują karnety do SPA, uczęszczają na miejskie pływalnie. Tymczasem okazuje się, że posiadanie własnej wanny z hydromasażem jest bliżej niż im się wydaje. Jeżeli należysz do grona osób, które kochają ciepłe kąpiele i relaks w wodzie, kup własne jacuzzi budżetowe. Taki wydatek nie nadszarpnie domowego budżetu, a przyczyni się do poprawy samopoczucia Twojego i Twoich bliskich. Jedyną wątpliwością pozostaje lokalizacja wanny oraz wybór odpowiedniego modelu.

jacuzzi dmuchane, masaż, spa

Jacuzzi dmuchane / fot. materiały prasowe

Jacuzzi dmuchane — domowe SPA dla kobiet

Bywa, że w natłoku codziennych obowiązków domowych czy służbowych zupełnie zapominasz o swoich potrzebach. Czasem to również brak czasu jest przeszkodą w korzystaniu z basenu czy jacuzzi, które tak bardzo lubisz. Rzeczywiście dojazd do centrum SPA jest czasochłonny, a sam karnet drogi. Czy z tych powodów warto rezygnować z relaksu w bąbelkach? Niekoniecznie. Jacuzzi dmuchane okazuje się świetną alternatywą dla klasycznych, stacjonarnych wanien z hydromasażem, a jego ogromną zaletą jest możliwość postawienia na zewnątrz. Nie bez znaczenia pozostaje kwestia prywatności — we własnym ogrodzie czy na tarasie masz pewność, że odpoczniesz w przyjemnej, intymnej atmosferze.

Korzyści dla zdrowia i urody

Woda od zawsze uznawana jest za receptę na zachowanie zdrowia i urody na długie lata. Warto skorzystać z tej wiedzy i zafundować swojemu organizmowi prawdziwą ucztę dla zmysłów. Pomyśl, jak przyjemnie będzie zanurzyć się w ciepłych bąbelkach, masujących całe ciało po ciężkim dniu w pracy, męczącym, wypełnionym obowiązkami tygodniu czy stresujących sytuacjach domowych. Jacuzzi budżetowe dostępne jest dla wszystkich kobiet oraz pozostałych członków rodzin, którzy lubią wartościowy wypoczynek.

Dlaczego warto korzystać z jacuzzi?

 • relaks w bulgoczącej wodzie redukuje poziom stresu i nagromadzonego napięcia,
 • hydromasaż pozwala zwiększyć produkcję endorfin, a co za tym idzie skutecznie poprawia nastrój,
 • w wielu dolegliwościach, zwłaszcza na odcinku kręgosłupa czy nóg hydromasaż łagodzi ból i odpręża napięte mięśnie. Polecany jest osobom po przebytych kontuzjach, walczących z artretyzmem czy chorobami kości i stawów.
 • poprawia krążenie, zatem jest idealnym sposobem na walkę z cellulitem,
 • pobudzone krążenie, czyli szybsza cyrkulacja krwi w organizmie to stymulacja usuwania z organizmu toksyn, a więc oczyszczanie.
 • Lista zalet, wynikających z korzystania z jacuzzi, jest długa. Jeżeli prowadzisz stresujący tryb życia lub cierpisz z powodu bólów kości i stawów, wybierz jacuzzi dmuchane do swojego ogrodu. Pozwoli Ci ono na nieograniczony dostęp do przyjemnego i wartościowego hydromasażu.

  Kupujemy jacuzzi budżetowe

  Zakup jacuzzi dmuchanego wcale nie musi oznaczać wydatku rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Jacuzzi budżetowe możesz kupić już za 1500 zł, a w wersji sześcioosobowej z dodatkowymi dyszami bąbelkowymi – za około drugie tyle. Porównując wydatki przeznaczone na dojazd na basen czy karnet w centrum odnowy biologicznej, zakup własnej wanny z hydromasażem jest dobry nie tylko ze zdrowotnego, ale też ekonomicznego punktu widzenia.

   

  Oceń artykuł
  BRAK KOMENTARZY

  SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ