Monday, April 15, 2024
Home / PARTNER MK  / Jabra Elite 45h: dłuższa żywotność baterii i szybsze ładowanie

Jabra Elite 45h: dłuższa żywotność baterii i szybsze ładowanie

Zrób sobie piękny prezent, zanim jesień zapuka do drzwi

jabra-elite-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

W tym miesiącu pojawi się w sprzedaży w Polsce długo oczekiwany nauszny zestaw słuchawkowy Jabra Elite 45h. Zestaw wyposażono w baterię o dłuższej żywotności oraz bardziej wydajną funkcję ultraszybkiego ładowania

 

Podczas tegorocznych targów CES Jabra, lider w dziedzinie komunikacji i rozwiązań biurowych dla firm, zaprezentowała najlepsze w swojej klasie bezprzewodowe słuchawki nauszne*. Finalnie żywotność baterii w zestawie Elite 45h wynosi aż do 50 godzin na jednym ładowaniu. Początkowo zakładano, że czas ten wyniesie do 40 godzin na jednym ładowaniu. Funkcja ultraszybkiego 15-minutowego ładowania pozwala na 10 godzin pracy urządzenia (czas ten wydłużono aż o 2 godziny).

 

jabra-elite-2-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Jabra Elite 45h zaprojektowano jako najlepszy zestaw słuchawkowy w kategorii cenowej poniżej 100 Euro. Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia zdobywanego na przestrzeni dziesięcioleci oraz technologii audio siostrzanej firmy GN Hearing (producenta światowej klasy aparatów słuchowych), Jabra stworzyła funkcję MySound. Pzenosi ona użytkownika na zupełnie inny poziom doznań muzycznych. Dostęp do MySound możliwy jest za pomocą dedykowanej aplikacji Sound+, w której użytkownik ma możliwość wykonania testu słuchu. Na podstawie otrzymanych danych MySound kalibruje słuchawki, aby zaoferować naprawdę spersonalizowane ustawienia dźwięku, dostosowane do każdego indywidualnego profilu słuchowego użytkownika**.

 

Najważniejsze cechy i specyfikacja:

 • Do 50 godzin pracy na baterii (na jednym ładowaniu)
 • Ultraszybkie ładowanie – 10 godzin w 15 minut
 • Duży głośnik 40 mm zapewnia doskonałe wrażenia muzyczne
 • Możliwość zoptymalizowania wrażeń muzycznych na podstawie indywidualnego profilu słuchowego dzięki MySound
 • Lekkie i przenośne, ważą zaledwie 160 g
 • Pojedyncze złożenie pozwala na ułożenie słuchawek płasko, dzięki czemu łatwo mieszczą się w torbie
 • Obsługują Bluetooth 5.0 dla doskonałej jakości połączeń
 • Technologia podwójnego mikrofonu zapewnia krystalicznie czyste połączenia nawet w hałaśliwym otoczeniu
 • Dostęp do Amazon Alexa **, Siri® i Google Assistant za dotknięciem jednego przycisku
 • Konfigurowalny korektor muzyki dostępny w aplikacji Jabra Sound +
 •  

Jabra stale dąży do poprawy wydajności swoich urządzeń poprzez wprowadzanie aktualizacji oprogramowania i ustawień, jak również zapewniając weryfikację wydajności rozwiązań przez osoby/firmy niezależne. Połączenie tego charakterystycznego dla Jabra podejścia, istotnych ulepszeń w oprogramowaniu firmowym oraz zewnętrznych testów sprawiło, że w modelu Jabra Elite 45h udało się w znaczący sposób wydłużyć żywotność baterii w stosunku do pierwotnych założeń. W tak atrakcyjnej cenie produkt ten oferuje użytkownikom doskonałej jakości uderzenie dźwięku.

fot. materiały prasowe

Cena i dostępność

Jabra Elite 45h dostępne będą już wkrótce w wybranych sklepach detalicznych, rekomendowana cena rynkowa to 429,99 zł. Słuchawki dostępne są w czterech kolorach – Titanium Black, Gold Beige, Navy i Copper Black (na wyłączność dla Amazon).
Dowiedz się więcej o Jabra na www.jabra.pl

* słuchawki nauszne w cenie (MSRP) poniżej 100 Euro

** Wymagana rejestracja w aplikacji Jabra Sound +

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ