Friday, July 12, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Pomysł na prezent dla melomanki – test słuchawek Jabra Elite 65t

Pomysł na prezent dla melomanki – test słuchawek Jabra Elite 65t

Bezprzewodowe słuchawki Jabra Elite 65t w nowej, niezwykle kobiecej i eleganckiej wersji kolorystycznej

Podaruj Jej wyjątkowy świąteczny prezent – bezprzewodowe słuchawki Jabra Elite 65t w nowej, niezwykle kobiecej i eleganckiej wersji kolorystycznej / fot. Jamakassi / Unsplash

Szukasz pomysłu na prezent dla żony lub dziewczyny? A może dla mamy, siostry lub przyjaciółki? Podaruj jej muzyczną rozrywkę na najwyższym poziomie oraz komfort podczas codziennych rozmów telefonicznych jaki zapewnia ten niezwykle wygodny i funkcjonalny zestaw słuchawkowy Jabra Elite 65t

Dlaczego warto wybrać właśnie Jabra Elite 65t?

Nowa, beżowo-złota wersja kolorystyczna jest bardzo glamour! Ale to nie wszystko. 
Jabra Elite 65t stanowić będzie wyjątkowy prezent dla wszystkich kobiet, które cenią swój czas i zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym stawiają na rozwiązania, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Słuchawki Jabra Elite 65t pozwalają w dyskretny sposób odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne, zarządzać kalendarzem spotkań, korzystać z asystentów głosowych oraz oddawać się przyjemności słuchania muzyki, bez zakłóceń i w prawdziwie bezprzewodowej technologii.
Technologia poczwórnych mikrofonów gwarantuje skuteczną redukcję szumów a zaawansowane głośniki o rozmiarze zaledwie 6 mm umożliwiają blokowanie lub wpuszczanie odgłosów otoczenia. Bateria zapewnia do 5 godzin pracy urządzenia na jednym ładowaniu a dzięki dołączonemu do zestawu przenośnemu etui z funkcją ładowarki aż do 15 godzin rozmów i muzyki. Za dotknięciem jednego przycisku Jabra Elite 65t umożliwia natychmiastowe połączenie z Amazon Alexa *, Siri® lub Asystentem Google. Aplikacja Jabra Sound+ wprowadza dodatkowe funkcje i umożliwia personalizację dźwięku. Obudowa Jabra Elite 65t zapewnia stopień ochrony IP55. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją na uszkodzenia spowodowane przez wodę i kurz **.
Sugerowana cena detaliczna zestawu Jabra Elite 65t wynosi 649 pln.

* W zależności od systemu operacyjnego.
**17 Grudnia 2017. Więcej informacji uzyskasz na stronie:
www.jabra.pl/commercial-claims
** Wymagana rejestracja w aplikacji Jabra Sound +.

 

Test i opinia o słuchawkach Jabra Elite 65t

jabra elite

Za pomocą Jabra Elite 65t możesz szybko połączyć się z usługami Alexa***, Siri® lub Google Assistant™ / fot. Gabrysia

Gabrysia: Mam dwanaście lat i od urodzenia muzyka jest moją pasją.
Od sześciu lat jestem w szkole muzycznej w klasie fortepianu. Testuję słuchawki bezprzewodowe JABRA Elite 65T od dwóch tygodni.
Pierwsze wrażenia? Lubię filmy Sci-Fi, oglądając jeden z nich z użyciem nowego gadżetu poczułam się jak bym miała przed sobą urządzenie z przyszłości. Piękne i jednocześnie inteligentnie zaprogramowane.
Przykładem tego jest jedna z funkcji, która w momencie wyciągnięcia słuchawki z ucha zatrzymuje odtwarzanie dźwięku.
Połączenie ze smartfonem lub sprzętem HIFI w domu jest intuicyjne i szybkie.
Oczywiście, jakość dźwięku zależy od wybranego pliku lub innego źródła, tylko przy wysokiej jakości możemy usłyszeć pełne pasmo przenoszenia.
Za pomocą Jabra Elite 65t możesz szybko połączyć się z usługami Alexa***, Siri® lub Google Assistant™.
Praktyczny i ergonomiczny projekt daje mi pełen komfort, ponieważ przenośne etui pozwala mi bez zmartwienia, że bateria „padnie” w słuchawkach słuchać muzyki… etui ładuje słuchawki!
Mam radę dla posiadaczy kotów: nie zostawiaj słuchawek poza etui, zwierzakom też się może spodobać. Druga rada: słuchawki idealnie nadają się do szkoły, ponieważ nie widać ich pod włosami.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ