Wednesday, June 7, 2023
Home / Moda  / Trendy modowe  / Iwona Czopek: Mój styl jest prosty i minimalistyczny

Iwona Czopek: Mój styl jest prosty i minimalistyczny

16 marca w Galerii Krakowskiej odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń modowych w Małopolsce - Fashion Show. Swoje projekty zaprezentowały najbardziej wpływowe polskie blogerki: Alice Point, Charlize Mystery i Jessica Mercedes.

Iwona Czopek - blogerka a-cup-of-ideas.blogspot.com

Iwona Czopek - blogerka a-cup-of-ideas.blogspot.com / fot. Katarzyna Dąbrowska

16 marca w Galerii Krakowskiej odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń modowych w Małopolsce – Fashion Show. Swoje projekty zaprezentowały najbardziej wpływowe polskie blogerki: Alice Point, Charlize Mystery i Jessica Mercedes.

W skład jury oceniającego stylizacje weszły: stylistka Galerii Krakowskiej – Gosha Kusper, redaktorka modowa Monika Gąsiorek-Mosiołek oraz projektantki i założycielki marki Zemełka&Pirowska – Agata Zemełka i Anna Pirowska.

Iwona Czopek - blogerka a-cup-of-ideas.blogspot.com

Iwona Czopek – blogerka a-cup-of-ideas.blogspot.com / fot. Katarzyna Dąbrowska

Miasto Kobiet: Twój blog cieszy się bardzo dużą popularnością – jak zaczęła się twoja przygoda z modą i co skłoniło cię do założenia własnej strony?

Iwona Czopek: Założyłam blog dosyć spontanicznie. To nie było planowane. Od początku jego istnienia nie miał on być stricte modowy, z założenia miał być lifestylowy i taki też właśnie jest. W tym momencie blog istnieje już 7 miesięcy i cieszy się dużą popularnością, w tym momencie liczba odwiedzin przekroczyła już 92 tysięcy.

Miasto Kobiet: Co jest twoją inspiracją? Gdzie szukasz pomysłów na stylizacje?

Iwona Czopek: Nie szukam jakoś konkretnie inspiracji. Często inspirują mnie rzeczy inne niż moda, na przykład wystój wnętrz. Ostatnio remontowałam łazienkę, którą urządziłam w stylu skandynawskim i to mnie zainspirowało do stworzenia projektów modowych w tej samej stylistyce.

Miasto Kobiet: Jak w kilku słowach opisałabyś swój styl?

Iwona Czopek: Mój styl jest prosty i minimalistyczny. Dodatki zawsze dobieram tak, aby były idealnie dopasowane. Nie lubię mieszać kolorów, ani faktur.

Miasto Kobiet: Czy masz jakieś rady dla początkujących blogerek? Jaki jest przepis na dobrego bloga?

Iwona Czopek: Przede wszystkim trzeba być sobą i nie podążać za innymi blogerkami. Te blogi, które są oryginalne i nie są kopią innych osiągają sukces. Na moim blogu skupiam się nie tylko na modzie, ale tak jak wcześniej wspomniałam również na: wystroju wnętrz, czy sztuce. Myślę, że tym właśnie się wyróżnia od innych blogów stricte modowych i dlatego jest popularny.

Miasto Kobiet: Czym jest dla ciebie moda?

Iwona Czopek: Moda jest dla mnie sposobem na wyrażanie siebie. Jednak uważam, że nie można ślepo podążać za modą, ponieważ jest to rzecz bardzo indywidualna. Na przykład, jeżeli ćwieki są modne, to wcale nie oznacza, że każdy powinien je nosić. Powinnyśmy się skupić na tym, co jest zgodne z naszą osobowością.

Rozmawiała: Katarzyna Dąbrowska

Zapraszamy na bloga Iwony a-cup-of-ideas.blogspot.com

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Schleswig-Holstein 21 marca, 2013

    Zombie?

  • 토토사이트 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] There you can find 48049 more Information on that Topic: miastokobiet.pl/iwona-czopek-blogerka/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ