Thursday, June 13, 2024
Home / PARTNER MK  / It’s playtime! Czas na prawdziwą zabawę z EasyToys!

It’s playtime! Czas na prawdziwą zabawę z EasyToys!

Zabawki dla niegrzecznych

Huśtawka erotyczna

fot. materiał Partnera

Początek września to czas, który kojarzy nam się z powrotem z wakacji i urlopów do biur i do szkół. Lato odchodzi powoli w niepamięć i pozostawia po sobie wspomnienia beztroskiego wypoczynku, braku obowiązków, relaksu i niczym nieskrępowanej zabawy. Fakt, że zmierzamy w kierunku jesieni nie musi jednak wcale oznaczać rezygnacji z beztroski i zapomnienia. Te nadal możemy celebrować i pielęgnować w ramach naszego życia seksualnego. Wraz z końcem lata EasyToys powraca z najbardziej zabawnym placem zabaw, jaki istnieje ‒ sypialnią! Oto, co może nas w niej czekać dzięki nowej kampanii marki „It’s playtime!”

 

Najlepsze zabawki erotyczne do wspólnej zabawy

Nigdy nie jest za późno na dobrą zabawę. W najbliższym czasie EasyToys będzie udowadniało, że w sypialni możemy zrobić o wiele więcej, niż nam się wydaje. Tej jesieni i zimy warto mieć oczy i uszy szeroko otwarte, ponieważ… oto idzie coś zupełnie nowego!
Jesień 2023 to według EasyToys czas na pełną, swobodną i niczym nieskrępowaną zabawę. Jak zaplanować ją w taki sposób, aby faktycznie przyniosła nam jak najwięcej radości i satysfakcji? Z pomocą przychodzi 7 ekscytujących zabawek erotycznych, które ożywią Twoją rutynę seksualną i sprawią, że każdy z nas ma szansę na jeszcze więcej seksualnej radości.

Huśtawka erotyczna

fot. materiał Partnera

1. Huśtawka erotyczna

Na początek coś odważnego. I raczej rzadko spotykanego w sypialni. Jeżeli nigdy wcześniej nie korzystałeś/(-aś) huśtawki erotycznej to zdecydowanie zalecamy jej wypróbowanie. Huśtawka erotyczna ułatwia wypróbowanie wielu różnych pozycji seksualnych ‒ nawet tych, które normalnie są trudne do wykonania. Przez swoją formę i konstrukcję zapewnia dodatkową przyjemność i możliwości. Nawet w przypadku niepełnosprawności fizycznej lub urazu, huśtawka może być niezwykle pomocna w poszukiwaniu seksualnego spełnienia.
W celu zamontowania huśtawki erotycznej nie trzeba wiercić otworów w suficie (choć oczywiście można to zrobić). Na rynku znajdziemy również huśtawki, które można zawiesić nad drzwiami i huśtawki, które są dostarczane z podstawą (stojakiem). Jeżeli masz do dyspozycji hak zwisający z sufitu, masz więcej opcji i możesz wybierać spośród wszystkich rodzajów huśtawek.

2. Wibrujące jajka

Z wibrującymi jajkami możesz znacznie podnieść poziom napięcia! Mają ładny wygląd, uniwersalną konstrukcję i co najlepsze, można nimi sterować zdalnie. Oznacza to, że istnieje wiele sposobów na czerpanie przyjemności z wibrującego jajeczka z partnerem lub partnerką. Ta zabawka erotyczna pozwala na przekazanie kontroli swojemu partnerowi lub partnerce i oddanie się pełni przyjemności. Jeżeli zdecydujesz się na jajko z bezprzewodowym pilotem, możesz również bawić się nim na przykład będąc poza domem. A może masz na to ochotę podczas robienia zakupów lub rodzinnego obiadu? Taka zabawa, o której nie wie nikt więcej, przyjemnie podnosi napięcie u obojga kochanków!

fot. materiał Partnera

3. Farba/olejek do ciała

Jeżeli jest coś, w czym możesz uwolnić swoją kreatywność w sypialni, to jest to malowanie farbą do ciała. Specjalne farby lub olejki są jadalne i mają pyszny smak, np. czekoladowy, truskawkowy lub mango. Możesz nimi namalować najpiękniejsze wzory na ciele partnera lub partnerki z pomocą pędzelka lub pipety, a następnie… zlizać je ze skóry. Będzie to nie tylko smaczne doznanie dla Ciebie, ale także wspaniałe uczucie dla Twojego partnera lub partnerki. Idealne do zmysłowej gry wstępnej. I wyrażania swojej artystycznej kreatywności!

4. Gry erotyczne

Chcesz spróbować czegoś nowego w sypialni, ale potrzebujesz inspiracji? A może pragniesz odkryć nowe rzeczy na temat preferencji seksualnych i fantazji swojego partnera lub partnerki w przyjemny sposób i bez uczucia skrępowania? To w takiej sytuacji gry erotyczne są dla Ciebie doskonałym pomysłem. Istnieje wiele różnych rodzajów gier erotycznych: od kości z sugestiami pozycji seksualnych, przez proste gry karciane, po rozbudowane gry planszowe z zabawkami. Każdy znajdzie się coś ekscytującego dla siebie i swojego partnera/swojej partnerki. Pytanie tylko, jaką na końcu ustalicie nagrodę?

gry erotyczne

fot. materiał Partnera

5. Prześcieradła erotyczne

Lubisz oddać się uczuciu rozkoszy w łóżku i nie myśleć o niczym innym? Jeśli tak, to w Twojej sypialni nie powinno zabraknąć prześcieradła erotycznego. Dzięki temu pościel, podłoga lub meble pozostają odpowiednio zabezpieczone i czyste, a do ich powierzchni nie przylgną żadne plamy. Prześcieradło erotyczne jest wodoodporne, dzięki czemu możesz bez obaw używać wszystkich lubrykantów, olejków, żeli, sprayów i świec.

 

Prześcieradła mają zazwyczaj rozmiar około 180 x 220 cm. Istnieją również prześcieradła z nadmuchiwanymi krawędziami (przydatne do utrzymywania wszystkich płynów na miejscu) i wodoodporne poszewki na poduszki. Dzięki temu nic nie stanie na przeszkodzie, by całkowicie oddać się rozkoszy i bez zmartwień związanych z zabrudzeniami skupić się na odczuwanej przyjemności!

6. Kostiumy do odgrywania ról

Kiedy mówimy o zabawie, na liście potencjalnych zabawek erotycznych  nie powinno oczywiście zabraknąć kostiumów do odgrywania ról. Nie ma nic bardziej podniecającego niż dobrze dobrane przebranie! Dla mężczyzn dostępna jest seksowna odzież męska w stylu policjanta, drwala czy świętego Mikołaja. W ofercie dla kobiet znajdzie się zaś gama ekscytujących kostiumów, w tym stroje pielęgniarki, policjantki, kelnerki lub uczennicy. Przebrania takie to idealne rozwiązanie, aby spełnić swoje fantazje seksualne. I w końcu wcielić się w postać z Twojej ulubionej bajki albo serialu!

7. Świece SM

Za pomocą świec SM możesz tworzyć piękne dzieła sztuki na ciele swojego partnera lub partnerki. Jeżeli używasz świec w wielu kolorach, możesz dzięki tworzyć piękne warstwy wosku. Działają one w bardzo prosty sposób: Zapal świecę i z pewnej odległości skrop gorącym woskiem ciało partnera lub partnerki. Ciepło wosku powoduje stymulujące uczucie na skórze i szybko wysycha, co może zapewnić wspaniałe doznania.

 

Zawsze zachowuj ostrożność podczas używania świec SM, ponieważ z pewnością nie chcesz poparzyć skóry swojego partnera lub partnerki. Podczas skapywania należy unikać następujących części ciała: twarzy, głowy, uszu, szyi, pępka i innych wrażliwych miejsc, takich jak wewnętrzna strona narządów płciowych. A jeśli nie masz żadnego lub niewielkie doświadczenie ze świecami SM, przed ich użyciem przeczytaj uważnie wskazówki i instrukcje dołączone do każdej z nich.

To czas na zabawę – na dłużej

fot. materiał Partnera

„It’s playtime!” („To czas na zabawę!”) to hasło, które tej jesieni przyświeca marce EasyToys wyjątkowo mocno. To nie tylko przekaz, z jakim marka wchodzi w nową porę roku, lecz także hasło, które staje się jej nowym sloganem. „It’s playtime!” to dokładnie wszystko, co EasyToys reprezentuje sobą jako marka. Sypialnia jest w końcu niczym innym jak placem zabaw dla dorosłych. Warto zatem pamiętać, że nawet teraz, gdy jesteś dorosły/(-a), nie musisz rezygnować z dobrej zabawy – szczególnie takiej, na jaką masz ochotę i która sprawia, że jesteś szczęśliwy/(-a).

fot. materiał Partnera

EasyToys chce, aby emocje i fantazje powróciły do naszych sypialni na dobre, niezależnie od pory roku, sezonu, mody czy trendów. Warto je wspólnie odkrywać i eksplorować. Szczególnie że zabawa potrafi mieć wiele odsłon. Najważniejsze, aby w ramach każdej z nich bawić się w zgodzie ze sobą i z innymi osobami, których do tej zabawy zapraszamy.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ