Friday, June 21, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Maksymalna dawka zielonej kawy

Maksymalna dawka zielonej kawy

Jak twierdzą amerykańcy naukowcy produkt zapewnia skuteczne odchudzanie w wymiarze nawet 10-15 kilogramów w ciągu miesiąca. W czym tkwi sekret tego suplementu?

Po sukcesach na rynku amerykańskim nowy produkt na bazie zielonej kawy – IQgreen z wielką pompą wkracza również na polski rynek. Jak twierdzą amerykańcy naukowcy produkt zapewnia skuteczne odchudzanie w wymiarze nawet 10-15 kilogramów w ciągu miesiąca. W czym tkwi sekret tego suplementu?

01_IQ_green_m

Skład suplementy to największa dawka zielonej kawy dostępna na polskim rynku. Czym IQgreen różni się od innych suplementów opartych na zielonej kawie? To nie tylko większa dawka ekstraktu, ale również specjalna odmiana – ziarna brazylijskiej kawy. Dzięki jeszcze silniejszemu działaniu nie musimy robić zbyt wiele żeby zrzucić zbędne kilogramy, ale jeśli dodamy do suplementacji rozsądne odżywianie i odpowiednią dawkę aktywności efekty będą jeszcze lepsze.

Działanie IQgreen to przede wszystkim widoczne przyspieszenie metabolizmu. To właśnie przez spowolniony metabolizm tak trudno zrzucić nam zbędne kilogramy nawet wówczas, gdy jemy bardzo mało. Przez przyspieszenie metabolizmu nawet bez zmiany nawyków żywieniowych nasza masa spada – szybciej spalamy kalorie. IQgreen pomaga także panować nad głodem co okazuje się niezwykle ważne w pierwszej fazie odchudzania, w której najczęściej rezygnujemy z diety przez napady głodu.

Kolejna zaleta suplementu to bez wątpienia zmniejszenie wchłaniania cukru do organizmu, przez co nie musimy rezygnować ze słodyczy podczas naszego odchudzania. Właśnie tak działa kwas chlorogenowy zawarty w zielonej kawie. Oprócz tego, że zmniejsza wchłanianie cukru przyczynia się również do tego aby organizm korzystał z nagromadzonych zapasów tłuszczu – spalał je. Polifenole natomiast odpowiadają za oczyszczanie organizmu z wolnych rodników, dzięki czemu wyglądamy młodziej i atrakcyjniej.

iqgreen_pl

Dlaczego zwykła kawa nie działa równie skutecznie? Wszystko przez proces palenia, któremu podawane są ziarna kawy, obróbka termiczna niszczy praktycznie wszystkie właściwości wspomagające odchudzanie, to właśnie dlatego niepalona, zielona kawa wspomaga odchudzanie, a zwykła kawa ma jedynie symboliczne właściwości.

Gdzie kupić IQgreen? Jeśli chcemy kupić najtaniej i mieć pewność, że produkt będzie oryginalny i bezpieczny warto zajrzeć na stronę producenta: www.iqgreen.pl. Jak w przypadku każdego produktu bardzo ważne okazuje się kupowanie jedynie w zaufanych miejscach.

Oceń artykuł
3 komentarze
  • Danuta 24 listopada, 2014

    Moim zdaniem jest to super środek, wreszcie będzie dostępny w Polsce, bo ja niestety musiałam go ściągać przez koleżanke ze Szwajcarii, nie mniej jeżeli chodzi o wyniki to jak dla mnie super

  • Renia 25 listopada, 2014

    Rewelacja, polecam! Schudłąm w koncu 6 kg, o to mi wlasnie chodzilo

  • Marta 19 lutego, 2016

    martwi mnie w składzie sub. wypełniająca- sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana. W USA jest zakazana, może powodować nowotwory i guzy….Kupiłam, i teraz nie wiem czy łykać

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ