Tuesday, June 18, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Intimissimi- nowa, niezwykle zmysłowa linia Sexy Chic

Intimissimi- nowa, niezwykle zmysłowa linia Sexy Chic

Nowa linia Sexy Chic na interaktywnej platformie „Nero” ! Już 7 listopada czeka nas kolejna odsłona tej wyjątkowej platformy. Tym razem główna rola należy do najnowszej, ekskluzywnej bielizny z linii Sexy chic wykonanej z czarnej

Nowa linia Sexy Chic na interaktywnej platformie „Nero” ! Premiera interaktywnej strony Intimissimi nero.intimissimi.com miała miejsce na początku sezonu jesień/zima 2012. Wtedy mogliśmy w niekonwencjonalny sposób zapoznać się ze skórzaną kolekcją włoskiej marki. 7 listopada nastąpiła kolejna odsłona tej wyjątkowej platformy. Tym razem główna rola należy do najnowszej, ekskluzywnej bielizny z linii Sexy chic wykonanej z czarnej koronki połączonej z niezwykle kobiecymi perłami!

 

Tak, jak w przypadku kolekcji skórzanej, wyjątkowy projekt nero.intimissimi.com umożliwia zanurzenie się w magiczny świat obrazów, dźwięków oraz filmów w 3D. Platforma Intimissimi Nero powstała nie tylko z myślą o zakupach. Stworzona przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii, nowa i eksperymentalna strona www pozwala na jeszcze lepszą prezentację wyjątkowej, perłowej linii będącej częścią luksusowych kolekcji Nero.

Nowa linia Intimissimi Sexy Chic to przede wszystkim współczesna interpretacja kultowej koszulki „Baby- Doll”, która w uwspółcześnionym wydaniu łączy w sobie zmysłową bieliznę i seksowną mini sukienkę. Kusząca balkonetka i majtki w stylu brazylian, pas do pończoch oraz jedwabna koszula z kołnierzykiem wysadzanym perłami… to wszystko znajdziecie w linii Sexy chic!

Aby być na bieżąco ze wszystkimi newsami z Twittera dotyczącymi kolekcji Nero, Intimissimi stworzyło specjalny znacznik #intimissiminero. Zapraszamy do odkrywania piękna razem z Intimissimi!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ