Saturday, June 22, 2024
Home / Inne  / Intymnie…

Intymnie…

Okolice intymne wymagają delikatnej i szczególnej pielęgnacji. Warto zwracać uwagę na składniki kosmetyków do higieny intymnej. Sprawdź sama.

Aloe vera zapewnia preparatowi silne właściwości kojące i łagodzące.

Aloe vera zapewnia preparatowi silne właściwości kojące i łagodzące. / fot. materiał prasowy

Ile razy zastanawialiśmy się nad wyborem odpowiedniego płynu do higieny intymnej, takiego który by przywracał kwasowość miejsc intymnych i przy tym nie wysuszał. O tym że higiena intymna kobiet jest istotna w każdym wieku wie każda z nas.

Ważne, aby produkt do higieny intymnej zawierał składniki testowane dermatologicznie, a co więcej pochodzące z certyfikowanych upraw biologicznych.

Aloe vera zapewnia preparatowi silne właściwości kojące i łagodzące.

Aloe vera zapewnia preparatowi silne właściwości kojące i łagodzące. / fot. materiał prasowy

Chcemy przedstawić dermo kosmetyk, żel do higieny intymnej Intimi Aloe Vera o pH równym 3,5, certyfikowany kosmetyk ECO BIO włoskiej marki kosmetyków OMIA Laboratoires.

Żel do higieny intymnej od OMIA z zawartością nagietka lekarskiego i kwasu mlekowego zawiera formule wolną od SLS, SLES przez co produkt jest całkowicie bezpieczny dla delikatnej skóry i błon śluzowych. Produkt całkowicie pozbawiony jest glikolu propylenowego, PEG oraz syntetycznych barwników.

Aloe vera, wykorzystany do produkcji żelu do higieny intymnej, pochodzi wyłącznie z certyfikowanych upraw ekologicznych i jest pozyskiwany bez użycia chemicznych rozpuszczalników co zapewnia preparatowi silne właściwości kojące i łagodzące. Aloe vera zapewnia preparatowi silne właściwości kojące i łagodzące.

Nagietek lekarski zwalcza stany zapalne, a kwas mlekowy reguluje pH fizjologiczne kobiet w wieku rozrodczym. Oprócz tego zapewnia właściwe pH, działa przeciwzapalnie i grzybobójczo, zmniejsza ryzyko infekcji.

Testy ginekologiczne wykazały wysoką kompatybilność produktu ze skórą i błonami śluzowymi. Ponadto produkt okazał się bardzo satysfakcjonujący, jeżeli chodzi o zapach, delikatność i konsystencję.

 ICEAProdukt jest certyfikowany ICEA certyfikatem Eco Bio Cosmetics 255 BC 003. Nie był testowany na zwierzętach Cruelty-free oraz nie zawiera metali: nikiel, kobalt, chrom.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.omialab.pl 

Produkt dostępny w wielu sklepach internetowych.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ