Saturday, June 22, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Intensywne kolory lubią minimalizm [Dorota Wróblewska ocenia]

Intensywne kolory lubią minimalizm [Dorota Wróblewska ocenia]

Najwięcej problemów z ubiorem mamy latem, bo wtedy kompletnie nie wiemy, co na siebie włożyć. Zobaczcie co Dorota Wróblewska wybrała w ramach projektu Stylowe zakupy.

fot. materiał prasowy

Najwięcej problemów z ubiorem mamy latem, bo wtedy kompletnie nie wiemy, co na siebie włożyć. Warto poświęcić czas i zrobić w swojej garderobie zestawy odpowiednie nie tylko do naszej sylwetki, ale również temperatury.

Wasze zdjęcia są bardzo kolorowe, ale stylizacje nie do końca przemyślane. Intensywne kolory najbardziej lubią minimalizm w formie: w tym przypadku im mniej dodatków (kapeluszy, korali, dużej biżuterii), tym lepiej. W Waszych lookach dużo się dzieje, a ja wyjątkowo nie miałam problemu z wyborem najlepszego zestawienia.
Tym razem wyróżniam trzy osoby, które zwróciły moją uwagę: Beatę i dwie Krystyny. Jednak do każdej stylizacji mam zastrzeżenia.

BEATA
Beata jest bardzo piękną kobietą i znakomicie dobrała sukienkę do swojej sylwetki (długość, fason, kolor), którą połączyła ze skórzaną ramoneską. Warte uwagi są dobrze skomponowane dodatki: klasyczne pantofle i torebka. Stylizacja bez zastrzeżeń. To, co bym zmieniła w naszej bohaterce, to kolor włosów. Jestem pewna, że w ciemniejszym kolorze wyglądałaby znacznie korzystniej.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

KRYSTYNA
Krysia lubi bawić się modą i to się czuje. Tym razem postawiła na intensywną żółć, którą połączyła z czernią. Każda rzecz broni się oddzielnie, ale wszystkie razem tworzą dla siebie konkurencję. Na przyszłość – jeden akcent kolorystyczny w zupełności wystarczy.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

KRYSTYNA
Krysia postawiła na luz i męską koszulę, która wspaniale sprawdza się w wielu okolicznościach, a zwłaszcza na wakacjach: luźno, swobodnie i zawsze na czasie. W tej stylizacji rozpięłabym koszulę, a muszkę zamieniła na granatową lub schowała do plecaka.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Stylową bohaterką lipca zostaje Beata.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Zachęcam wszystkie Pani do dalszej zabawy i czekam na Wasze zdjęcia!
Dorota Wróblewska
www.dorotawroblewskablog.pl
www.facebook.com/blogDW

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ