Sunday, April 21, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Torebki Coccinelle-harmonia i nienaganne linie.

Torebki Coccinelle-harmonia i nienaganne linie.

W tym sezonie inwestujemy w klasykę z domieszką nowoczesności. Według Magdy Kozakiewicz z ekskluzywnego krakowskiego butiku Intenso hasłem przewodnim wiosny/lata 2013 będzie: kobiecość minimal-chic. Pokochaj minimalizm i przyjrzyj się detalom, bo to właśnie one zagrają

Jak opisać torebki Coccinelle? Czyste rzeźby. Fundament kolekcji to nowa definicja kształtu toreb. Jej osią są harmonijne, nienaganne linie. Ich personifikacja przybiera postać teczek, worków czy dyskretnych kopert. Ich charakter i przeznaczenie często osadzone są w kolorach i wielkościach toreb.

Torebki marki Coccinelle dostępne w sklepie Intenso

Zdjęcie 1 z 11

fot. Coccinelle

 

Pośród tych dziennych króle rozmiar maksi, jest on Duży, ale nie przytłacza, tuż za nim pojawia się ten midi – czyli średni. Mini przeznaczony przede wszystkim na wieczór. Choć dla bardziej odważnych i ceniących swobodę ruchu klientek jest idealny także za dnia. Szczególnie dobrze sprawdza się podczas pełnych zaangażowania dni, gdy z pracy należy biec prosto na przyjęcie, bez przystanku pośredniego, jakim jest dom.

Pietyzm wykonania i dbałość o szczegół. Harmonijne formy toreb uzupełnia pietyzm wykonania i uwaga z jaką wybierane są szczegóły będące wykończeniem. Metalowe półksiężyce obecne w linii Celeste, łańcuchy pojawiające się w ramionach toreb, wyraźne sploty skór, efektowne frędzle – wszystkie one uwodzą nienaganną jakością.

[Not a valid template]

Kolory. Coccinelle wkracza na nowe terytoria poszerzając kontinuum barwy. Zaczyna się od niewinnych budyniowych odcieni żółci, wanilii, beżu, poprzez coraz bardziej zdecydowane pastele błękitu nieba aż po nasycone czerwienie i soczystą zieleń pistacji. Obecna czerń i biel to ukłon w kierunku miłośniczek klasyki. Czymś absolutnie koniecznym, bez czego nie można budować garderoby są metaliczne odcienie. Igrają ze światłem tworząc rodzaj poświaty na pięknych fakturach skóry.

Tożsamość Coccinelle – linia logowana zdobywa nowe kształty. Wydają się być mniej surowe i bardziej kobiece. Intrygują kształtem, jak i użytą paletą barw.

Najmodniejsze torebki tego sezonu marki Coccinelle dostępne w sklepie Intenso, Galeria Kazimierz, ul. Podgórska 34, 31-536 Kraków, www.intenso-krakow.pl

Oceń artykuł
3 komentarze
 • sahabatqq 5 stycznia, 2020

  … [Trackback]

  […] Read More Information here on that Topic: miastokobiet.pl/intenso/ […]

 • 안전바카라 14 stycznia, 2020

  … [Trackback]

  […] Find More Info here on that Topic: miastokobiet.pl/intenso/ […]

 • 메이저놀이터 15 stycznia, 2020

  … [Trackback]

  […] Find More Info here on that Topic: miastokobiet.pl/intenso/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ