Friday, February 23, 2024
Home / PARTNER MK  / Inteligentne taśmy LED – czy warto w nie zainwestować?

Inteligentne taśmy LED – czy warto w nie zainwestować?

Takiego klimatu inne źródła światła nie wyczarują

taśmy led

fot. Alexandre Zveiger / Adobe Stock

Inteligentny dom to innowacyjne rozwiązanie, które zwiększa komfort oraz bezpieczeństwo domowników. Nie ma się więc co dziwić, że decyduje się na niego coraz więcej osób. Smart home może składać się z pojedynczych elementów jak inteligentne włączniki do zdalnego sterowania oświetleniem, jak i z wielu systemów, które łączą się ze sobą za pomocą centralki. Jednym z przydatnych elementów, będących częścią smart home są taśmy LED, które pozwalają na stworzenie ciekawego systemu oświetlenia

Dlaczego warto wybrać taśmy LED?

Inteligentne taśmy LED pozwalają na stworzenie jedynego w swoim rodzaju oświetlenia. Za ich pomocą można uzyskać niepowtarzalny klimat salonu, sypialni, kuchni czy innego pomieszczenia. Co więcej, można zaprogramować je tak, aby zmieniały się wraz z grającą muzyką czy odtwarzanym filmem. Sterowanie taśmami LED jest możliwe za pomocą aplikacji, co jest ich dodatkowym atutem. Można włączać je i wyłączać bez wstawania z kanapy, z dowolnego miejsca w mieszkaniu, a nawet poza nim. Wystarczy użyć dedykowanej do tego aplikacji lub asystenta głosowego.

Niepowtarzalny klimat pomieszczenia z taśmami LED

Taśmy LED można indywidualnie zaprogramować, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie niepowtarzalnych animacji oraz efektów, stworzonych od podstaw. Można ustalić jasność, szybkość, intensywność czy kolor światła. Taśmy można zamontować na kilka sposobów: za pomocą samoprzylepnego elementu, umieszczonego na ich powierzchni, czy też używając do tego magnesów, jeśli chcemy przeczepić taśmę do metalu. Kolejną zaletą taśm LED jest ich mały rozmiar, dzięki czemu z łatwością można doświetlić trudno dostępne miejsca w domu, wnętrza szaf, kuchenne blaty, a nawet taras czy ogród, ponieważ są one przystosowane również do użytku zewnętrznego. Taśmy można zginać, wydłużać, a nawet przycinać, dlatego bez problemu uda się dostosować je do swoich potrzeb.

 

Inteligentne taśmy LED mają walory nie tylko dekoracyjne, ale i funkcjonalne. Co więcej, są bardzo praktyczne i łatwe w montażu. Dzięki nim w łatwy sposób można stworzyć niepowtarzalny efekt i przytulny klimat pomieszczeń. Sprawdź dostępne taśmy LED w firmie Erdom Płock (www.mieszkaj-nowoczesnie.pl) i wybierz najbardziej odpowiednią dla siebie.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ