Friday, April 19, 2024
Home / PARTNER MK  / Inteligentna karboksyterapia

Inteligentna karboksyterapia

Jedna z najlepszych metod zwalczających cellulit!

Karboksyterapia to jedna z najlepszych metod zwalczających cellulit. Stosowana jest także przy problemach z wiotką skórą, zasinieniem wokół oczu oraz w zabiegach zapobiegających wypadaniu włosów

karboksyterapia, cellulit, rostępy

Karboksyterapia może pomóc przy w walce z wieloma problemami /fot. materiały prasowe

Co to jest karboksyterapia

Zabieg polega na podaniu podskórnie lub śródskórnie medycznego dwutlenku węgla. Powoduje to rozszerzenie naczyń krwionośnych, w związku z czym dochodzi do intensywnego dotlenienia tkanek, a tym samym poprawy metabolizmu. Przy regularnym stosowaniu karboksyterapii powstają dodatkowe naczynia włosowate i długotrwale poprawia się krążenie, dzięki czemu skóra staje się gładka, jędrna i promienna. W czasie podwania dwutlenku węgla pacjent ma uczucie rozpierania, dlatego bardzo ważne jest, aby dla jego komfortu wykonywać zabiegi najlepszej jakości, nowoczesnymi urządzeniami.

allure, karboksyterapia, gabinet, julie

W gabinetach Allure beauty boutique znajdziesz najnowocześniejszy sprzęt do karboksyterapii /fot. materiały prasowe

Nowatorska Julié

Rosnące zainteresowanie zabiegami karboksyterapii jest spowodowane jest skutecznością tego zabiegu. Nic dziwnego, że pojawiają się coraz to nowsze urządzenia, które zapewniają bezpieczne, komfortowe oraz dużo bardziej efektywne zabiegi.
Allure beauty boutique jako jeden z niewielu gabinetów posiada najbardziej innowacyjny aparat Julie, który jako pierwszy na świecie samodzielnie dobiera parametry zabiegowe zarowno do wskazania jak i stopnia zaawansowania problemu. Aparat podpowie nie tylko, gdzie należy wykonać iniekcję i jaką grubość igłyu należy wybrać, ale także pod jakim kątem tę igłę wbić. Dla komfortu pacjenta kluczowy jest mechanizm podwójnego podgrzewania dwutlenku węgla, dzięki któremu zabieg jest mniej odczuwalny. Z kolei dwuetapowy proces filtrowania gazu pozwala na zachowanie najwyższej sterylności podawanego dwutlenku węgla. Podczas zabiegu nie ma ryzyka wprowadzenia pod skóre powietrza atmosferycznego, które mogłoby spowodować długotrwały obrzęk. Możliwość dokładnego ustawienia prędkości przepływu znacząco wpływa na szybkość pojawienia się pierwszych rezultatów.

allure, gabinet, karboksyterapia

Nowoczesne techniki sprawiają, że zabieg jest znacznie bardziej komfortowy /fot. materiały prasowe

Komu karboksyterapia

Zabiegi karboksyterapii najlepiej rozpocząć, kiedy zmiany na skórze nie są nadmiernie widoczne. Jeśli więc mamy cellulit, dobrze się z nim rozprawić, kiedy jest w pierwszym stadium, nie czekając aż się rozwinie. Ważna jest także regularność zabiegów. Dobrze dobrana seria zabiegów, wykonywanych w odpowiednich odstępach, nie tylko zredukuje nasze problemy ale będzie też zapobiegać nasileniu się kolejnych.

Allure beauty boutique
Kraków, ul. Ludmiły Korbutowej 4A
www.allurebeauty.pl

Justyna Adamczyk – kosmetolog /fot. materiały prasowe

Justyna Adamczyk – kosmetolog /fot. materiały prasowe

Justyna Adamczyk – kosmetolog

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ