Thursday, February 29, 2024
Home / Inne  / Inteligentna drogeria – sposób na oryginalny prezent

Inteligentna drogeria – sposób na oryginalny prezent

Nastał czas intensywnego poszukiwania prezentów i zakupów robionych z myślą o naszych bliskich. Niby wiemy, że nie warto zostawiać tej kwestii na ostatnią chwilę, a przecież wielu z nas pracuje i dopiero gdzieś w okolicach

Inteligentna drogeria – sposób na oryginalny prezent

Inteligentna drogeria – sposób na oryginalny prezent / fot. fotolia

Nastał czas intensywnego poszukiwania prezentów i zakupów robionych z myślą o naszych bliskich. Niby wiemy, że nie warto zostawiać tej kwestii na ostatnią chwilę, a przecież wielu z nas pracuje i dopiero gdzieś w okolicach Gwiazdki znajduje czas na prezenty. Kupowanie prezentów na ostatnią chwilę grozi wybieraniem rzeczy, które mogą nie przydać się obdarowanym… W tej sytuacji Internet przychodzi nam z pomocą i oferuje rozwiązania, dzięki którym poradzimy sobie ze wszystkim.

Inteligentna drogeria – sposób na oryginalny prezent

Inteligentna drogeria – sposób na oryginalny prezent / fot. fotolia

E-sklepy

W sklepach internetowych dostaniemy praktycznie wszystko. Dzięki rozbudowanym wyszukiwarkom i licznym zdjęciom możemy nie tylko szybko znaleźć dany produkt, dokładnie go obejrzeć, ale również traktować e-sklepy jako kopalnię pomysłów na świąteczne podarunki.

Wiele „tradycyjnych” sklepów oferuje także usługę e-zakupów z dostawą pod wskazany adres. Możemy zatem do woli przebierać w ofercie pobliskiego supermarketu i bez wychodzenia z domu nabyć potrzebne produkty.

Innowacyjne rozwiązania – sposób na oryginalny prezent

Zakupy on-line poszły o krok dalej. Teraz możemy nie tylko wybierać produkty, dokonywać transakcji i czekać na przesyłkę. Innowacyjne rozwiązania w tym zakresie polegają na tym, że kupujemy i określamy czas, w którym będziemy potrzebować ponownie określonego produktu – sklep sam zadba o to, żeby ten trafił do nas w odpowiednim czasie. Na polskim rynku rozwiązania takie, mimo że jeszcze są stosunkowo świeże, już teraz są chętnie wybierane.

Staramy się, żeby maksymalnie odciążyć klientów – dlatego u nas istnieje możliwość regularnych dostaw. W tym modelu klient kupuje nasze produkty – artykuły chemiczne i jednocześnie podaje czas, kiedy mogą mu się skończyć. Naszym zadaniem jest pamiętanie o tym i wysłanie do klienta kolejnej paczki – dzięki temu, zamawiając płyn do płukania lub żel pod prysznic, można „odciążyć głowę” i zapomnieć o zakupach drogeryjnych. – mówi Paweł Chrzczonowicz z Beneva.pl.

Dlaczego zatem nie wykorzystać tego rozwiązania i podarować komuś na Święta oryginalny prezent – regularną dostawę wybranych artykułów. Dzięki temu nasz prezent z pewnością zapadnie w pamięć obdarowanemu i do tego będzie niezwykle praktyczny. Tym samym podarujemy drugiemu to, co najcenniejsze – czas i spokojną głowę – wolną od pamiętania o uzupełnianiu środków chemicznych gospodarstwa domowego.

Do rozwiązań tego typu, na swoim kanale w popularnym serwisie YouTube, przekonuje blogerka Minnie 8555:


Nie warto zatem tracić czasu w zatłoczonych galeriach handlowych. Lepiej postawić na rozwiązania, które są proste, ekonomiczne i pomogą nam obdarować wyjątkową dla nas osobę oryginalnym prezentem.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ