Saturday, March 2, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Instytut Piękna Kamili Michalewicz

Instytut Piękna Kamili Michalewicz

Instytut Piękna Kamili Michalewicz to wyjątkowe miejsce dla każdego. Ukryty na poznańskich starych Jeżycach, wśród urokliwych uliczek i pośród zabytkowych kamienic.

NAGRODA – voucher o wartości 500 zł do wykorzystania w Instytucie Piękna Kamili Michalewicz w Poznaniu.

Instytut Piękna Kamili Michalewicz to wyjątkowe miejsce dla każdego. Ukryty na poznańskich starych Jeżycach, wśród urokliwych uliczek i pośród zabytkowych kamienic. Wyjątkowy klimat dla wyjątkowych ludzi – takich jak TY! To miejsce odsłoni przed Tobą magię pielęgnacji ciała oraz stylizacji włosów na najwyższym światowym poziomie. Tylko tutaj poczujesz się naprawdę sobą… Spokój, relaks, chillout – tutaj czas zatrzymał się dla Ciebie. Dołącz do grona Tych, którzy chcą podarować sobie chwilę pięknego zapomnienia…

Instytut Piękna Kamili Michalewicz

Zdjęcie 1 z 6

fot. materiał prasowy

Klimatyczna muzyka, eteryczne zapachy oraz imponujące wnętrza to tylko niewielka część atutów tego miejsca… To strefa otwierająca drzwi do magicznego świata piękna. Kreatywna grupa kosmetologów, masażystów i fryzjerów pod przewodnictwem Kamili Michalewicz pomoże Ci odkryć Twoje nowe oblicze…

Chcemy wydobyć Twoje piękno, podkreślić naturalny urok i osobowość. Poprzez naturalne cięcie i kolor kreujemy styl, który nadaje charakteru i pozwala czuć się pewnie. Dzięki rozbudowanej palecie zabiegów na ciało gwarantujemy Ci najwyższy poziom satysfakcji.

Instytut Piękna Kamili Michalewicz przy Poznańskiej 5 to miejsce docenione zarówno przez polskie celebrity jak i przez inne wyjątkowe kobiety. Naszym kluczem do sukcesu jest wydobywanie indywidualności oraz najwyższy standard.

[Not a valid template]

Bo dla nas każdy klient jest gwiazdą!

Zapraszamy do polubienia naszego fan page’a. 

Instytut Piękna Kamili Michalewicz, ul. Poznańska 5 Poznań, tel. 516003030, www.instytutpiekna.eu

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Izabella 22 grudnia, 2015

    Skorzystałam z grouponu i to był błąd. Koloryzacja jednym kolorem ale na pewno nie farbą profesjonalną L’oreal. Przykre ale czuję się oszukana.
    Raczej jakąś tanią farbą. Przykre. włosy zniszczone, że wstyd chodzić. kolor nierównomierny.
    Henna brwi i rzęs, polecam.
    Cięcie ok, ale niestety farbowania w tym salonie bardzo żałuję 🙁

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ