Friday, April 19, 2024
Home / PARTNER MK  / InPost Fresh – co trzeba wiedzieć?

InPost Fresh – co trzeba wiedzieć?

Nowe narzędzie, dzięki któremu zakupy online odbierzemy jeszcze sprawniej

InPost Fresh

fot. Freepik

InPost Fresh to usługa, dzięki której robienie zakupów staje się o wiele szybsze. Cały proces zamknięty jest w aplikacji o tej samej nazwie i nie wymaga wychodzenia z domu – zakupy dotrą kurierem

 

Jak działa InPost Fresh?

Aplikacja firmy InPost pozwala na robienie zakupów spożywczych online z dowozem do domu. Ab skorzystać z usługi i spędzić na zakupach zaledwie kilkanaście minut, w pierwszej kolejności należy zainstalować aplikację dostępną w Google Play oraz App Store. Kolejny krok to rejestracja w systemie przez podanie numeru telefonu. Teraz czas na zakupy! W panelu aplikacji możliwe jest wyszukiwanie produktów po nazwie (np. płyn do demakijażu), kategoriach (m.in.: „dla dzieci”, „produkty higieniczne”, „żywność”, „zwierzęta domowe”) lub według sprzedawców (wchodząc w profil dostępnych usługodawców).

 

Dzięki temu każdy klient może dopasować sposób wyboru produktów do własnych potrzeb ‒ kupując u jednego, ulubionego sprzedawcy lub wybierając te produkty, które najbardziej odpowiadają jego wymaganiom. Jest to zasługa budowy aplikacji, przypominającej marketplace – każdy może wybierać co i gdzie chce, spośród dostępnych opcji od różnych dystrybutorów. InPost Fresh to usługa, z której szczególnie skorzystają osoby, robiące zakupy w różnych sklepach – cały proces mogą zrealizować w ramach jednej aplikacji.
Gdy lista zakupów jest gotowa, pozostają ostatnie kroki: wybór sposobu dostawy oraz płatność. Po tym wystarczy poczekać, aż zakupy „zrobią się same” i pozostanie je odebrać pod wybranym adresem.

InPost Fresh – dostawa

W ramach działania aplikacji InPost Fresh oferuje dwie opcje dostawy: kurierem na wybrany adres lub do automatu Paczkomat®, wybranego w trakcie realizacji zamówienia.
Aplikacja działa całą dobę, dlatego przygotowanie listy zakupów może przebiegać o dowolnej porze. Sprzedawcy oraz kurierzy stają na wysokości zadania, aby zakupy zostały dostarczone jak najszybciej.

Ile kosztuje InPost Fresh?

Skorzystanie z usługi InPost Fresh może być darmowe, a koszt, jaki poniesie klient, będzie się ograniczać wyłącznie do opłacenia zamówionych zakupów. Aby skorzystać z bezpłatnej dostawy, trzeba spełnić jeden warunek. Przesyłka jest realizowana za darmo po przekroczeniu przez klienta kwoty 40 zł za całe zakupy w przypadku dostawy do automatu Paczkomat. W przypadku zamawiania zakupów ze sklepów Carrefour oraz Makro, aby zamówienie zostało przekazane do realizacji, kwota zamówienia musi przekroczyć 100 złotych.
Płatność należy zrealizować przez aplikację, za pomocą przelewu bankowego lub BLIKA; w niektórych przypadkach dostępna jest też płatność u kuriera za pomocą karty płatniczej.

InPost Fresh to opcja, która jest odpowiedzią na potrzeby wielu osób – tych zmagających się z brakiem czasu, starszych czy z ograniczeniem ruchowym. Każdy znajdzie coś dla siebie i zrobi zakupy w możliwie najprostszy i najszybszy sposób.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ