Thursday, May 23, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Indyjskie inspiracje na Dzień Kobiet+konkurs (wyniki)!

Indyjskie inspiracje na Dzień Kobiet+konkurs (wyniki)!

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami, w dniu Twojego święta pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, na przykład w orientalnym stylu!

Dzień Kobiet w Ganesh / fot. Ganesh

Dzień Kobiet w Ganesh / fot. Ganesh

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami, w dniu Twojego święta pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, na przykład w orientalnym stylu!

Konkurs zakończony.

WYNIKI:

I miejsce Mariola Powązka nagroda zaproszenie o wartości 100 zł

II miejsce Arkadiusz Kleniewski  nagroda zaproszenie o wartości 100 zł

III miejsce Iwona Borowiec nagroda zaproszenie o wartości 50 zł

IV miejsce Justyna Zajdel nagroda zaproszenie o wartości 50 zł

V miejsce Izabella Prusak nagroda zaproszenie o wartości 50 zł

Konkurs!!!

Z okazji Dnia Kobiet, specjalnie dla Czytelniczek Miasta Kobiet restauracja Ganesh przygotowała wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest pięć zaproszeń: dwa zaproszenia o wartości 100 zł oraz trzy zaproszenia o wartości 50zł, do wykorzystania w restauracjach Ganesh (pełna lista restauracji na stronie). Żeby wygrać, wystarczy udzielić odpowiedzi na jedno proste pytanie: Jakie są Twoje indyjskie inspiracje? Indie to kraj miliona barw, zapachów i smaków, niezwykłej muzyki, filmów i strojów… Napiszcie nam, co najbardziej inspiruje Was w tym kraju i jego kulturze, a my nagrodzimy pięć najciekawszych odpowiedzi! Na wysyłanie macie czas do 7 marca, zwycięzców ogłosimy w Dzień Kobiet! Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „indyjskie inspiracje”. Wypowiedź max. 500 znaków. Redakcyjne jury wybierze pięć najlepszych odpowiedzi: I i II miejsce wygrywa zaproszenie o wartości 100 zł, III, IV i V miejsce zaproszenia o wartości 50 zł.

Dzień Kobiet w Ganesh / fot. Ganesh

Dzień Kobiet w Ganesh / fot. Ganesh

Dodatkowo z okazji zbliżającego się święta Dnia Kobiet, indyjska restauracja Ganesh przygotowała mnóstwo atrakcji dla wszystkich Kobiet. Na Panie, które odwiedzą tego dnia warszawski lokal Ganesh przy ul. Wilczej 50/52, będzie czekać zwarty i gotowy do działania zespół, złożony z wizażystki i manicurzystki. Czarującego uroku rodem z Indii każdej Kobiecie doda również kładziona na dłonie henna. Start tego indyjskiego salonu piękności odbędzie się o godz. 18.00.

Ponadto przez cały dzień przewidziane są atrakcyjne rabaty na drinki, cieszące się największą popularnością wśród Kobiet. A żeby 8-marcowej tradycji stało się zadość, po zakończonej wizycie każdej z Pań zostanie wręczony kwiatek.

Źródło: Ganesh

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ